Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BONADEA???

02 mar 2013 - 18:05:12

Hej laseczki kochane wy moje!! :) :*
Jak zawsze czekam na wasze opinie :)
Lekarza ginekologa nowe tabletki anty :) Bonadea :)
Dosyć trudno je gdziekolwiek kupić i chyba nie ma ich zbyt długo na rynku.
Czy któraś z was ma z nimi jakieś doświadczenia? :)
Jak z libido? :)
Dzięki za odpowiedzi !! :)

BONADEA???

11 mar 2013 - 19:12:55

Mi również ginekolog przepisał tabletki Bonadea. Bardzo się ich boję.. ponieważ trochę złego się na ich temat naczytałam. Boję się , że przytyję ;/ albo, że znów będę miała napady bólu głowy.. albo libido spadnie. Czasami wydaje mi się, że mój lekarz traktuje mnie jak królika doświadczalnego... Wkurza mnie to. Dzisiaj biorę 11 tabletkę. Więc trudno mi coś o nich powiedzieć. Jak na razie żadnych takich złych skutków ubocznych nie mam i obym nie miała ;p Libido w normie :) a u Ciebie jak? Pewnie niewiele dziewczyn je zażywa, więc pewnie niewielki będzie odzew.
Pozdrawiam :*

BONADEA???

11 mar 2013 - 19:17:58

Dosłownie rzucanie nożami,
bez przerwy płacz z byle powodu (gdzie nigdy tak nie mam),
w ciągu miesiąca przytyłam<!a nie zmieniałam w żaden sposób diety> i zaczęły mi wyskakiwać pryszcze(a biorę te tabletki min. jako pomoc po kuracji izotekiem..). Ogólnie pierwszy miesiąc i połowa kolejnego były naprawdę tragiczne. Ale mogę pocieszyć, że potem może się nie chudnie, ale jest lepiej z samopoczuciem.
Ale ile organizmów tyle reakcji:)

BONADEA???

11 mar 2013 - 19:29:27

Kurde... :( A dużo przytyłaś? Ja też mam huśtawki nastrojów.. Okropnie męczą..mnie i innych eh. O pryszczach też słyszałam.. Nigdy nie miałam z cerą dużych problemów. Modlę się, żebym nie zaczęła mieć :(

BONADEA???

23 kwi 2013 - 11:45:03

Ja biorę i nie zauważyłam żadnych niepokojących dolegliwości.
Dodam że pierwszą tabletkę(oczywiście zgodnie z zaleceniem lekarza!!) przyjęłam w samym środku cyklu- generalnie nie powinno się tak robić, a przez co najmniej tydzień stosować dodatkową metodą anty. Za dużo opinii innych lekarzy w internecie nie można znaleźć na ten temat, zaczynała może któraś z WAS BRAĆ W ŚRODKU CYKLU? Lekarz zalecił mi tak zrobić,zebym jak zwykle nie cierpiała przy najbliższym okresie.
Kilka zdań na ten temat znalazłam i są bardzo podzielone. Tylko w głowie przewracają człowiekowi:)
Czasami czuje kłucie w jajniku,ale i przed braniem tabletek tak miałam. Od samych tabletek nie można utyć- mogą ewentualnie zwiększyć apetyt ale wtedy to role odgrywa nasza silna wola:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 11:51 przez Dariaairad.

BONADEA???

11 maj 2013 - 10:36:15

Dziewczyny i jak wrażenia? ja jestem dopiero po 1 tabletce i na razie ok a co dalej się okaże.. wczesniej brałam 2 lata Asubtelę ale zaczęłam się po niej tragicznie czuć..
jestem po 1 miesiącu i czuje się dobrze oczko.gif cera się poprawiła, minęły okropne bóle głowy po tabletkach asubtela (wcześniejsze) a okres jest o niebo lepszy i lżejszy niż na asubteli na razie pozytywy usmiech.gif



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 23:51 przez FioletowyKolczyk.

BONADEA???

07 cze 2013 - 15:21:28

ja też dostałam Bonadeę. Czekam, kiedy pojawi się okres by je zacząć brać i szczerze powiedziawszy okropnie się boję. Wcześniej brałam Yasmin, po którym myślałam że zejdę z tego świata a potem Microgynon 21, po którym przytyłam i miałam conocne nudności. Gdzieś wyczytałam, że Bonadea to tabletki 4 generacji (tak jak wcześniej brany przeze mnie Yasmin), które mają nowy hormon. No i strasznie się martwię, że będę miała po nich taką samą jazdę jaką miałam po Yasminie, który prawie co zrobił mi krzywdę :(. Lekarz rzecz jasna zignorował moją prośbę o skierowanie na badania hormonalne i dał mi Bonadeę na recepcie. Nie wiem co mam o tych tabletkach myśleć...

BONADEA???

07 cze 2013 - 15:23:56

ja bralam przez 5 dni, bolała mnie noga i odstawilam ;/ niewiem moze juz jakas znerwicowana jestem ....

wczesniej bralam YASMINELLE , ale mialam straszne problemy z sercem

odstawilam oba te specyfiki.

BONADEA???

07 cze 2013 - 15:31:57

uu widzę, że przedstawiciele handlowi odwiedzili waszych lekarzy :)

Nie brałam tych tabsów więc się nie wypowiem.

BONADEA???

07 cze 2013 - 15:34:01

a jeszcze zapytam tak z ciekawosci czy komus bonadea pomogła na cere ??

BONADEA???

07 cze 2013 - 15:55:22

Biorę Bonadee ponad rok i nie narzekam ;) Nic mi nie dolega, libido w normie.Jestem zadowolona z tego specyfiku ;)

BONADEA???

24 lip 2013 - 08:41:30

ja jestem po pierwszym opakowaniu wszystko w porządku poza nabraniu na masie 2 kilo mam nadzieje ze wiecej tyć nie będę ale ogólnie wszystko w normie ;)

BONADEA???

24 lip 2013 - 08:55:47

Cytat
nataleczka18_1991
Lekarz rzecz jasna zignorował moją prośbę o skierowanie na badania hormonalne i dał mi Bonadeę na recepcie.

Że się tak wtrącę- powinno się coś ucinać lekarzom za takie zachowanie... Wierzę, że tak zrobił, bo sama tak miałam z dwoma Paniami dochtór, które twierdziły, że "nie trzeba", "dobrze się czuje? nie umiera? to nie trzeba badań"...

BONADEA???

26 lip 2013 - 13:02:18

Czy ktoś brał jeszcze Bonadee? Biorę od tygodnia i troche mam nabrzmiałe piersi, to normalne?

BONADEA???

31 lip 2013 - 13:19:58

jesli komus nie sluza i chce odstapic- ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do wszytkich dziewczyn zażywających "Yasmin" oraz "Yaz".