Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja stosowałam vibin mini teraz stosuję ten zwykły i wszystko jst ok, w pierwszym miesiącu dostalam plamienia na tydzień przed okresem ale to normalne

niestety spadek libido a tak poza tym to są dosyć słałe, mi dosć często nie utrzymują cyklu, tak co 2 miesiace miesiaczke mam z 3 dni za szybko

vibin mini sa to moje pierwsze tabletki anty w życiu. kończę 1 opakowanie, jak na razie zadnych skutków ubocznych. no może zwiekszony apetyt ale mi to nie przeszkadza, pare kg więcej by się przydało :) i mam pytanie czy musze się obawiac skoro wzięłam tabletkę w 2(prawie 3) dniu cyklu, odczekałam tydzień z dodatkowym zabezpieczeniem ale przy 10 tab. kochalam się z mężem do końca i teraz nie wiem czy mam się bać czy raczej nie? gdzies wyczytałam ze niby mówi się o tych 7 dniach z dodatkowym zabezpieczeniem ale taka 100% pewnośc dopiero po pierwszym blistrze.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Myślę, ze po 10 tabletkach już jesteś zabezpieczona. Ja akurat zaczynałam w 1 dniu cyklu, ale lekarz mówił, że mogę zacząć w 2-5, ale wtedy zabezpieczać się dodatkowo przez tydzień.

BIORE SYLVIE 20 , ALE TERAZ MOJ GIN PRZEPISAL MI VIXPO, ZAMIAST VIXPO KUPILAM ZAMIENNIK VIBIN MINI , NIEKAZAL MI ROBIC 7 DNIOWEJ PRZERWY TYLKO 5 DNIOWA , CZY WTEDY TEZ JESTEM ZABEZPIECZONA?

wprawdzie stosuje inne, ale nie masz się co bać, jesli dobrze Ciebie przebadał to i tabletki powinien przepisać dobre. Nie powinnaś czuć się po nich źle, jeśli tak bedzie to trzeba je zmienić.

Mój lekarz zawsze powtarza, że niezależnie od tego, że pigułka jest dobrana na podstawie badań i wyników, każdy organizm ma prawo zareagować na nią indywidualnie. I że trzeba mu dać 2-3 miesiące na przystosowanie, a jeśli nadal będzie protestował skutkami ubocznymi, wówczas należy pomyśleć o zmianie pigułki na inną. Ja na szcczęście problemu nie miałam, bo od razu trafiłam na vibin.

Ja mam Vibin mini już prawie rok i rzeczywiście tak jak wcześniej któraś z dziewczyn wspomniała że mogą powiększyć się piersi i jest się bardziej "płaczliwym". Poza tym przytyłam ale to tylko dlatego że miałam w tym czasie maturę i zajdałam stres słodyczami. Pytałam przed braniem tabletek ginekologa czy po tych tabletkach się tyje i odpowiedział ze można przybrać jedynie kilogram wskutek zbierania wody w organizmie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okres 2 tygodnie przed czasem