Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

33 sekund temu

Rewelacyjne okna

4 minuty temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Druk ścienny

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nicolenkaa
ja stosuję inne, ale nic ci to nie da, że poznasz kogoś skutki uboczne :) każdy inaczej reaguje, musisz spróbować :)
dokładnie, ja i moja przyjacióka stosowałyśmy te same tabletki, ja 0 reakcji, ona przytyła o 3 rozmiary. Po odstawieniu schudła w miesiąc do swojej prawidłowej wagi...

No wlasnie. Kazda z nas zareaguje inaczej. Jedyne co mozemy 100% polecic to fakt, ze sa mega wygodne. Pomysl zastosowania 28 tabletek zmniejsza prawdopodobienstwo opoznienia, a nawet zapomnienia nowego opakowania. I sa tansze niz inne tabletki o tej samej dawce i podobnym pomysle na walke z zapominalstwem:)

ja biore YAZ jedyna rzecz to 0 ochoty na sex, nie wiem co mam z tym robić

Cytat
kaskaa92
ja biore YAZ jedyna rzecz to 0 ochoty na sex, nie wiem co mam z tym robić

Wtedy warto poprosić lekarza o zmianę pigułki jest wiele tzw. Zamienników czyli pigułek o tej samej ilości i proporcji hormonów dlatego warto poszukać odpowiedniej pigułki dla siebie, w końcu chodzi o Twój komfort więc to ważna sprawa :) do Yaz z tego co wyczytałam są zamienniki właśnie VIBIN Mini (tabl. placebo więc bierzesz pigułki non stop) i np. Yasminelle (21 tabletek a potem pamiętasz o 7dniowej przerwie) tyle, że ten drugi dość drogi :/

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Ja biorę vibin mini, już zresztą tutaj pisałam, żadnych skutków ubocznych nie mam, a na spadek libido polecam żeń-szeń, u mnie pomógł, piłam herbatkę z żeń-szeniem, energia wróciła i libido też ;)

Tez bym poprosila o zmiane. Wszystkie suplementy, aby zadzialac potrzebuja czasu. Musza wysycic organizm itd. A najgorsze to to, ze nie ma pewnosci ze zadzialaja:( Sproboj z Vibinem mini, maja tak samo malo hormonow. Obnizone libido moze straszie denerwowac. Po co brac tabletki skoro nie ma sie ochoty na sex:/

Hej dziewczyny: bardzo Was proszę o pomoc. Moja znajoma pisze pracę licencjacką "Psycho- fizyczne skutki doustnej antykoncepcji hormonalnej". Do napisania pracy są jej potrzebne ankiety. Jesli chcesz pomóc, wypełnij ankietę on-line. To zajmie kilka chwil:

http://moje-ankiety.pl/respond-42635.html

Zauważyłam, że większość lekarzy teraz proponuje vibin zamiast leku, który się bierze. Jest to chyba nowość na rynku i chcą przetestować działanie. Usłyszałam od lekarza, że skład ma ten sam jak yasminelle, tylko jest tańszy, więc się skusiłam. Po yasminelle nie miałam żadnych skutków ubocznych, oprócz schudnięcia (na co akurat nie narzekam). Tabletki vibin zaczynam brać dopiero za kilka dni, kiedy skończy mi się przerwa. Zobaczymy. Mam nadzieję, że skoro skład jest ten sam rzekomo to organizm nie będzie się na nowo przyzwyczajał

A moze wspieraja polski przemysl farmaceutyczny:D Albo doceniaja pomysl umieszczenia w opakowaniu 28 tabletek. Im chyba tez zalezy na skutecznosci antykoncecji, ktora zapisuja. Wiec nie dziwne, ze proponuja zmiane. A skoro Vibin mini ma taki sam sklad to po co przeplacac.

mam vibin mini przedtem przez 6 miesięcy używałam innych, z vibinem ciągłe plamienia przez miesiąc, teraz juz ok :P ale ten miesiąc był straszny jakbym ciągle miała okres :D

Cytat
anta83
Cytat
asienka20
Cytat
monita1308
Witam :) mam do sprzedania dwa opakowania Vibin Mini cena 50 zl!!


Raport poleciał!

Dobre widzę że donosicielki nie śpią:)
A co do tabletek to musisz sama przetestować każdy organizm reaguje inaczej.
raport poleciał, spam został usunięty, ale dzięki donosicielce i jej cytatowi reklama się zachowała;)

do autorki tematu: nie zastanawiaj się nad skutkami ubocznymi;) jak coś będzie nie tak, to pójdziesz do lekarza i poprosisz o zmianę na inne,
mnie nigdy nic się nie działo po tabletkach, ale niektórzy rożnie reagują, koleżanka np. przez tabletki miała obniżone libido, zmieniła na inne i było ok,

a najlepsze jest to, że najczęściej to po tych super nowoczesnych tabletkach coś jest nie tak;)

mnie muliło przy pierwszym opakowaniu i ogólnie byłam rozdrażniona. przy drugim opakowaniu jest już lepiej. ale i tak mam zamiar je zmienić. niby tabletki nowej generacji, z małą zawartością hormonów, a mnie jakoś nie podeszły. no i do tego cena jest wysoka za nie

Ja biorę Lesine, ale ostatnio w aptece proponują mi tańszy zamiennik, chyba chodzi właśnie o ten Vibin z tego co zrozumiałam, tylko nie wiem czy o Mini czy zwykły. Ale nie zdecydowałam się na niego, pomimo że jest dużo tańszy - ok 10 zł, a Lesine 30. Jakoś nie jestem przekonana do zamienników

Cytat
farma
Tez bym poprosila o zmiane. Wszystkie suplementy, aby zadzialac potrzebuja czasu. Musza wysycic organizm itd. A najgorsze to to, ze nie ma pewnosci ze zadzialaja:( Sproboj z Vibinem mini, maja tak samo malo hormonow. Obnizone libido moze straszie denerwowac. Po co brac tabletki skoro nie ma sie ochoty na sex:/
tabletki antykoncepcyjne to suplement?:)
Cytat
EvenstarAnn
Hej dziewczyny: bardzo Was proszę o pomoc. Moja znajoma pisze pracę licencjacką "Psycho- fizyczne skutki doustnej antykoncepcji hormonalnej". Do napisania pracy są jej potrzebne ankiety. Jesli chcesz pomóc, wypełnij ankietę on-line. To zajmie kilka chwil:

http://moje-ankiety.pl/respond-42635.html

chciałam pomóc i wypełnić, ale ta ankieta jest zupełnie bez sensu,
przy pytaniach 10 i 11 nie ma odpowiedzi 'NIE", koleżanka z góry zakłada, że każdy miał skutki uboczne?:D
a pytania o odstawienie tabletek i zajście po nich w ciążę są tylko dla wąskiego grona ankietowanych



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 18:29 przez pauli05.

hej dziewczyny :) też biorę vibin mini... Nie mam zadnych skutkow ubocznych...

JEDYNY PROBLEM, TO CENA !

Jak powiedziala mi moja ginekolog, trzeba pytać po aptekach bo róznice są ogromne !

Dla przykladu, w jednej z aptek powiedziano mi 37,50 za opakowanie,
a ja znalazłam aptekę, w której płacę równe 23 zł za opakowanie...


WNIOSEK? roznica ceny nawet do 17 zł (co daje nam praktycznie jedno opakowanie):)..

Tak więc pytajcie o ceny a nie kupujcie w pierwszej lepszej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rak jajnika