Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, właśnie otrzymałam o ginekologa recepte na tabletki VIBIN MINI. Któraś z Was stosowała? Jakieś skutki ibiczne?? Nigdy antykocepcji nie stosowałam i się troszkę boję co i jak;/ Pomożecie?? :) Z góry bardzo dziękuje.

ja stosuję inne, ale nic ci to nie da, że poznasz kogoś skutki uboczne :) każdy inaczej reaguje, musisz spróbować :)

ja stosuje Vibin ale ten standardowy nie MINI i żadych skótków ubocznych nie mam

Ja je stosuje i nie mam żadnych skutków ubocznych i to mnie baaardzo cieszy :):)

ja mam vibin zwykly nie mini i jedyne co mnie drazni to mianowicie moje obolale piersi : c

Ją mam vibin mini;-) nie są źle żadnych skutków ubocznych nie mam. Możesz mieć brązowy śluz po nich przez jakiś czas ale to po każdych tak jest. Każdy organizm inaczej reaguje. Nie martw się na zapas tylko zacznij je stosować i sama zobaczysz.

Również stosuję inne tbl.i żadnych skutków ubocznych nie mam /także nie pomogę

Przez pierwsze trzy cykle mogą wystpić różne objawy uboczne, jednak jest to sprawa indywidualna. Organizm musi mieć czas żeby się przestawić na funkcjonowanie na nowych warunkach. Jeżeli Cie coś niepokoi zgłoś to swojemu ginekologowi. Ja osobiście mogę je szczerze polecić. Przede wszystkim za wygodę. Czyli 28 tabletek dzięki,którym nie muszę robić przerwy pomiędzy opakowaniami. A to znaczy, ze nie zapominam:D No i cena jest ok, a wręcz konkurencyjna.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Każdy organizm inaczej reaguje na antykoncepcję.Musisz sama stwierdzić, czy ci nie szkodzą. <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-12 14:55 przez moderator.

Cytat
nicolenkaa
ja stosuję inne, ale nic ci to nie da, że poznasz kogoś skutki uboczne :) każdy inaczej reaguje, musisz spróbować :)

Cytat
monita1308
Witam :) mam do sprzedania dwa opakowania Vibin Mini cena 50 zl!!


Raport poleciał!

Ja stosuję. Skutki uboczne?
- podczas pierwszego opakowania plamienie
- zmiany nastroju, płaczliwość:p
- większe piersi, ale i tym samym dość tkliwe

Czyli generalnie da się przeżyć, nie narzekam. No może jedynie na to, że cena rośnie z miesiąca na miesiąc :/

No tak, ale to takie typowe objawy przystosowywania sie ciala do tabletek. Wazne sa raczej dlugofalowe efekty. Na przyklad to czy po tabletkach nie tyje ( a Drospirenon w Vibinie zmniejsza to zagrozenie). No i jak juz sie bierze to dla efektu antykoncepcyjnego. Ktory slyszalam ze najczesciej zawodzi kiedy po prostu sie zapomina polykac tabletki. A tu bierze sie je ciurkiem dzieki czemu mozna zmniejszac ryzyko. A u nie cena stala. Moze poszukaj innej apteki?

Cytat
asienka20
Cytat
monita1308
Witam :) mam do sprzedania dwa opakowania Vibin Mini cena 50 zl!!


Raport poleciał!

Dobre widzę że donosicielki nie śpią:)
A co do tabletek to musisz sama przetestować każdy organizm reaguje inaczej.

Każdy organizm inaczej reaguje na tabletki antykoncepcyjne, ja akurat tych nie brałam więc nie za bardzo pomogę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LUTEINA I WYWOŁANIE OKRESU