Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:01:29

Mam 17 lat i chcę się wybrać do ginekologa po tabletki ant, ponieważ mam bardzo bolesne, nieregularne i długie miesiączki. Czego mogę się po tym spodziewać? Chciałabym, żeby w przyszłym miesiącu owulacja wgl. nie wystąpiła. Jest to możliwe?
liczę na Waszą pomoc! :)

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:07:52

mozliwe jest przesuniecie okresu, wystarczy brac tabletki bez robienia przerwy co miesiac, nie wiem dokladnie bo nie uzywalam tabletek.

Jednak lepiej tak nie igrac, napewno nie uregulujesz sobie czyms takim miesiaczki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 00:08 przez gachi.

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:09:38

Podczas brania tabletek anty nie ma się owulacji -_-

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:09:58

Tabletki Ci uregulują okres, to prawda. Owulacja nie wystąpi jeśli zaczniesz je brać, ale krwawienia możesz mieć przez pierwsze 3 miesiące.

Jeśli byś je brała już dłuższy czas to wtedy wystarczy brać je bez 7 dniowej przerwy aby nie było krwawienia. Ale nie przy 1 opakowaniu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 00:10 przez Arionell.

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:11:42

Cytat
guess_who_is_back
Podczas brania tabletek anty nie ma się owulacji -_-

racja, zrozumialam/zle przeczytalam ze chodzi o przesuniecie OKRESU.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 00:12 przez gachi.

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:12:06

Cytat
Arionell
Tabletki Ci uregulują okres, to prawda. Owulacja nie wystąpi jeśli zaczniesz je brać, ale krwawienia możesz mieć przez pierwsze 3 miesiące.

Jeśli byś je brała już dłuższy czas to wtedy wystarczy brać je bez 7 dniowej przerwy aby nie było krwawienia. Ale nie przy 1 opakowaniu:)

1. Krwawienie z odstawienia jest co miesiąc -_-
2. Owulacji NIE ma podczas brania tabletek, a o to chodzi autorce, a nie o krwawienie...

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:12:55

Cytat
Arionell
Tabletki Ci uregulują okres, to prawda. Owulacja nie wystąpi jeśli zaczniesz je brać, ale krwawienia możesz mieć przez pierwsze 3 miesiące.

Jeśli byś je brała już dłuższy czas to wtedy wystarczy brać je bez 7 dniowej przerwy aby nie było krwawienia. Ale nie przy 1 opakowaniu:)

A gdybym je zaczęła brać od jutra i zjadła jedno całe opakowanie, to w połowie lutego dostanę ten okres? może głupie pytanie, ale nie mam zielonego pojęcia w tych sprawach :/

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:13:03

Ja biorę z takiej przyczyny tabletki baardzo pomogły już przy 2 opakowaniu.

Cytat
minciolka3
Cytat
Arionell
Tabletki Ci uregulują okres, to prawda. Owulacja nie wystąpi jeśli zaczniesz je brać, ale krwawienia możesz mieć przez pierwsze 3 miesiące.

Jeśli byś je brała już dłuższy czas to wtedy wystarczy brać je bez 7 dniowej przerwy aby nie było krwawienia. Ale nie przy 1 opakowaniu:)

A gdybym je zaczęła brać od jutra i zjadła jedno całe opakowanie, to w połowie lutego dostanę ten okres? może głupie pytanie, ale nie mam zielonego pojęcia w tych sprawach :/

ja zaczynałam brać tabletki w pierwszym dniu cyklu - pierwszy dzień okresu, idź do ginekologa wszystko Ci ładnie wytłumaczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 00:15 przez patyyy.

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:14:44

Cytat
patyyy
Ja biorę z takiej przyczyny tabletki baardzo pomogły już przy 2 opakowaniu.

i nie masz wgl. okresu, czy ci się ustabilizował?

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:14:44

Od jutra... Tabletek nie zaczynasz brać kiedy Ci się podoba, tylko od pierwszego dnia okresu.

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:14:53

To o co Ty w końcu pytasz?

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:15:58

Cytat
myriads
Od jutra... Tabletek nie zaczynasz brać kiedy Ci się podoba, tylko od pierwszego dnia okresu.

no właśnie jutro mi przypada pierwszy dzień
Cytat
guess_who_is_back
To o co Ty w końcu pytasz?

w zasadzie to chodzi mi głównie o to, czy jeśli zacznę brać te tabletki, to długo muszę czekać na efekty, czy już przy kolejnej miesiączce nie będzie krwawienia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 00:17 przez minciolka3.

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:16:40

Cytat
minciolka3
Cytat
patyyy
Ja biorę z takiej przyczyny tabletki baardzo pomogły już przy 2 opakowaniu.

i nie masz wgl. okresu, czy ci się ustabilizował?

Podczas brania tabletek nie ma się miesiączki, a krwawienie z odstawienia -_- które występuje co miesiąc -_-

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:17:10

Cytat
minciolka3
Cytat
myriads
Od jutra... Tabletek nie zaczynasz brać kiedy Ci się podoba, tylko od pierwszego dnia okresu.

no właśnie jutro mi przypada pierwszy dzień

no to zaczynasz brać, ja po roku stosowania mam tylko delikatne dwudniowe plamienia, ostatnio w ogóle nie miałam. zależy jaki preparat bierzesz.

Tabletki anty a okres

21 sty 2013 - 00:19:07

W ogóle skąd wiesz, że jutro będziesz miała miesiączkę, skoro chcesz brać tabletki na uregulowanie? O_o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skąpa miesiączka, a oddawanie krwi.