Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

3 minuty temu

Ginekolog Rzeszów

6 minut temu

Budowa domu

20 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

26 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

przed okresem

15 sty 2013 - 19:43:54

Jak wiadomo wiele dziewczyn (jak nie wszystkie) przed lub w czasie okresie czuje się 'inaczej'. Jednak u mnie to masakra. Jestem tuż przed okresem, a od ok. 5 dni mam ochotę kogoś zabić, ze wszystkimi się kłócę i płaczę. Zawsze tak miałam, ale teraz to masakra. Wczoraj pokłóciłam się z chłopakiem, dziś gadaliśmy jak usłyszałam, że idzie się położyć to źle się czuję bo się popłakałam. Chciałabym się z nim widzieć... On chyba nie zdaję sobie w jakim stanie jestem więc nie traktuje mnie specjalnie. Wciąż mi się coś wkręca, że wszystko jest najgorzej i nikomu nie jestem potrzebna. Dziś mi kupił kwiaty od tak, zafundował prezent przed studniówką a ja i tak płaczę. Co robicie w takich sytuacjach ? Bo ja zaraz kogoś zabiję.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 19:48 przez amelkavvv.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

przed okresem

15 sty 2013 - 19:46:04

nic chyba nie zrobisz, taka twoja natura przed okresem. może zaparz sobie meliskę? weź gorącą kąpiel? wyskocz na imprezę się trochę wyszaleć i "zmęczyć"? szkoda mi tylko bogu ducha winnego chłopaka ._.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 19:46 przez truskawkowabuba.

przed okresem

15 sty 2013 - 19:46:33

Połowa sukcesu jak sama zdajesz sobie z tego sprawę, gorzej byłoby jakbyś nie widziała problemu. Myślę, że to trzeba przetrzymać, a wszystkich wokół uprzedzić, że może być 'wybuchowo' i żeby nie brali tego do siebie, zwłaszcza niczemu winny i obdarowujący prezentami Chłopak ;)

Pozdrawiam :)

przed okresem

15 sty 2013 - 19:46:49

Ja też zawsze krzyczę i gryzę PRZED ! ;P podczas w sumie też :D

przed okresem

15 sty 2013 - 19:47:17

każda z nas zapewne ma jakieś napady, ale Twoje to chyba trochę przegięcie ;) wyluzuj trochę, nie wiem, prześpij się czy coś, albo kup tabletki na uspokojenie, bo denerwujesz zapewne jeszcze osoby wokól Ciebie...

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

przed okresem

15 sty 2013 - 19:47:23

nie mogę na imprezkę :/ jutro szkoła , ogólnie w tygodniu nie mam za bardzo okazji nigdzie wyjść bo wszsyscy szkoła , nikt nie ma czasu nawet pogadac na fb

przed okresem

15 sty 2013 - 19:50:02

tez tak mam i tez ostantio coraz gorzej i zastanawiam sie czy tabletki anty nie pomoga :)

przed okresem

15 sty 2013 - 19:50:32

Też tak mam przed okresem- pomaga mi trochę magnez na tą nerwowość ale i tak rozdrażnienie jest :)

przed okresem

15 sty 2013 - 19:52:57

mój też to przeżywa. Przeproś go i powiedz, że Ci przejdzie.
Śmignij do ginekologa po tabletki na miesiączke, pms też się uspokoi ;)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

przed okresem

15 sty 2013 - 19:54:13

Cytat
ffff
mój też to przeżywa. Przeproś go i powiedz, że Ci przejdzie.
Śmignij do ginekologa po tabletki na miesiączke, pms też się uspokoi ;)
co to za tabletki?

przed okresem

15 sty 2013 - 19:54:21

Nom też tak mam.latam jakbym miała motorek w tyłku.do tego czuje ze boli mnie brzuch.mimo to sprzatam biegam po zakupy,z psami.mimo ze biore tabsy.

przed okresem

15 sty 2013 - 19:56:38

Polecam czekoladę, zawiera tzw. hormon szczęścia, to powinno Cię uspokoić. Przynajmniej mi to pomagało.

przed okresem

15 sty 2013 - 19:57:57

haaa. też tak mam! krzyczę,wściekam się,płacze,gryyzeeeee ;D;P najgorsze są te bóle brzucha i kręgosłupa :(
uwielbiam wtedy swojego faceta mieć obok ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co mi jest? PRZEDWCZESNA MIESIĄCZKA !