Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:08:13

Czy może któraś tak miała ?? Od trzech dni boli mnie prawa pierś lewa tylko dzisiaj i tylko chwile bolała, do okresu mam jeszcze tydzień czy możliwe że może być to ciąża ??

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:12:04

mnie przed okresem cycki bola z tydzien wczesniej :) czasem tak ze sie dotknac nie moge

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:13:55

Mnie już tydzień przed okresem boli brzuch i piersi :)

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:14:12

może fakt że okres się zbliża

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:14:23

Cytat
kolorkolorowy
mnie przed okresem cycki bola z tydzien wczesniej :)

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:14:31

tak, to na pewno to ciąża. Ale musi Cię jeszcze ta lewa poboleć przez dwa i pół dnia - wtedy to pewne!

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:15:17

To na pewno ciąża. Ale raczej pozamaciczna.

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:15:38

Witamy w naszej internetowej poradni ginekologicznej. Aby pobrać próbki w celu przeprowadzeina badania proszę nasikać na monitor w miejscu paska "Start". Wtedy któryś z naszych doświadczonych specjalistów będzie w stanie odpowiedzieć na zadane przez Panią pytanie. Proponujemy również kupno testu ciążowego w aptece, co jest alternatywą naszego badania. Życzę miłego dnia.

Dziewczyny, która jest za tym, żeby wprowadzić do regulaminu punkt: "Za zakładanie wątków na temat: 'Czy jestem w ciąży?' grozi dożywotni zakaz korzystania z forum."?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 11:16 przez kingaruda.

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:17:21

Cytat
kolorkolorowy
mnie przed okresem cycki bola z tydzien wczesniej :) czasem tak ze sie dotknac nie moge

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:18:01

Cytat
kingaruda
Witamy w naszej internetowej poradni ginekologicznej. Aby pobrać próbki w celu przeprowadzeina badania proszę nasikać na monitor w miejscu paska "Start". Wtedy któryś z naszych doświadczonych specjalistów będzie w stanie odpowiedzieć na zadane przez Panią pytanie. Proponujemy również kupno testu ciążowego w aptece, co jest alternatywą naszego badania. Życzę miłego dnia.

Dziewczyny, która jest za tym, żeby wprowadzić do regulaminu punkt: "Za zakładanie wątków na temat: 'Czy jestem w ciąży?' grozi dożywotni zakaz korzystania z forum."?

Jestem absolutnie ZA!!!

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:20:02

Cytat
kingaruda
Witamy w naszej internetowej poradni ginekologicznej. Aby pobrać próbki w celu przeprowadzeina badania proszę nasikać na monitor w miejscu paska "Start". Wtedy któryś z naszych doświadczonych specjalistów będzie w stanie odpowiedzieć na zadane przez Panią pytanie. Proponujemy również kupno testu ciążowego w aptece, co jest alternatywą naszego badania. Życzę miłego dnia.

Dziewczyny, która jest za tym, żeby wprowadzić do regulaminu punkt: "Za zakładanie wątków na temat: 'Czy jestem w ciąży?' grozi dożywotni zakaz korzystania z forum."?

Ja! Normalnie aż mi się flaki wywracają jak widzę kolejny post typu "czy jestem w ciąży, bo mój chłopak mnie pocałował/dotknął penisem/mam większy brzuch po dwóch dniach od stosunku itp". (wstawić odpowiednio)....

Ps. Czy ktoś może mi pomóc, bo wstawiłam wątek w dziale "poszukuję", ale w ogóle się nie wyświetlił na głównej, przez co jak wiadomo pozostał bez echa... A jestem w pilnej potrzebie nabycia kurtki :p Mogę go założyć jeszcze raz w "hot/not" czy dostanę jakieś ostrzeżenie za powielanie wątków?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 11:22 przez kinia2111.

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:23:24

tak,to ciąża pojedyncza ,bo na blizniaki bolą dwie piersi,płec bedzie mozna ustalić po innych dolegliwościach

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:26:29

ale dziewczyny stulaja ,nie sluchaj ,jesli istnieje mozliwosc ze jestestes w cviazy zrob test i nie zadreczaj sie ,jesli bedzie cie bolec dluzej ... idz do lekarza bo to nie zarty ,cos o tym wiem

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:27:05

Mnie przed okresem też czasem bolą, ale jak byłam w ciązy to też bolały na początku więc wszystko możliwe ;D

Pytanie....

06 sty 2013 - 11:32:27

Cytat
esmeralda800
tak,to ciąża pojedyncza ,bo na blizniaki bolą dwie piersi,płec bedzie mozna ustalić po innych dolegliwościach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do dziewczyn stosujących EVRA