Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polip !!

05 sty 2013 - 22:10:39

Czesc dziewczyny, bylam niedawno u pani ginekolog i przy badaniu zauwazyla cos co praawdopodobnie jest polipem,jednak nie bylA pewna i kazala przyjsc mi zaa 6 mies. czy miala ktoras z was polipa?? czy on szybko rosnie?? slyszalam o przypadkach pomylenia polipa z ciążą. z gory dzieki za odpowiedzi.

Polip !!

05 sty 2013 - 22:13:42

moja mama ma takie nieszczeście że miała polipy tam co napisałaś Ty i również w odbycie i w gardle ;/ złapała helikobaktera i miała gastroskopie okazało się że ma polipa a po dwóch miesiącach miała powtarzaną gastroskopie okazało się że polip znowu w gardle się zrobił w tym samym miejscu i takiej samej wielkości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 22:14 przez LadyMillion22.

Polip !!

06 sty 2013 - 23:17:25

Cześć Ewelinka KCD. Od paru dni czytam sobie interesujące mnie tematy na tym forum, a teraz przyszła mi ochota poszukać czegoś o polipie, bo też go miałam i to już dwukrotnie. Jednak aby Ci konkretnie odpowiedzieć chcę Cię o coś dopytać. Masz go na szyjce czy wewnątrz macicy (ja miałam oba tylko w odstępach czasu). Jeżeli chodzi o tego na szyjce to lekarz mi powiedział, że zobaczymy po miesiączce czy nadal jest (bo czasami same odpadają)-niestety mi nie odpadł. Musieli mi go usunąć, ale nie był duży coś ok. 1.5cm - a podobno musiał być we mnie dość długo, bo jak to lekarz określił "zapuścił korzenie". Stąd też myślę, że tempo jego wzrostu niekoniecznie musi być szybkie - zależy co spowodowało to, że wogóle się pojawił?
Pozdrawiam

Polip !!

06 sty 2013 - 23:21:50

Moja mama miała i jej to usuwali.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie....