Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

15 minut temu

Budowa domu

19 minut temu

Projekt wnętrza

53 minut temu

usługi stomatologiczne

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 12:42:45

W pierwszej ciąży zgaga i spóźniający się okres, zmęczenie i nadmierny apetyt. W drugiej ciąży czyli teraz ;) od kilku dni po zapłodnieniu częstsze korzystanie z toalety, zgaga, ból brzucha, podwyższona temperatura, nabrzmiałe piersi, zmęczenie, skoki raz ciepła raz zimna, zasłabnięcia, duszności, mdłości ale tylko przez pierwsze dwa tygodnie od zapłodnienia, senność w ciągu dnia, problemy z zaśnięciem w nocy, czasem pojawiały się też bóle głowy. Na szczęście wszystkie te dolegliwości minęły poza sennością ;) a jestem dopiero w 7 tyg ciąży! Pozdrawiam dziewczyny!

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 12:53:49

Senność :)

Poza tym czułam się ciągle jak przed okresem, pobolewał brzuch. A że byłam wtedy za granicą myślałam że spóźnia się miesiączka z powodu zmiany klimatu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 12:54 przez Evans18.

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:00:29

zrób test to będziesz wiedziała czy jesteś czy nie. Objawy innych dziewczyn nie odpowiedzą Ci na to pytanie. Nawet jeśli się boisz to i tak fakt jest faktem i nic tego nie cofnie.
Ja miałam już dwójke w tym drugie roczne i okazało się że jestem w trzeciej.Wpadka. Na początku myślałam że się zabiję, bo już nie planowałam trzeciego dziecka ale później jakoś doszłam do siebie a później to już się nawet zaczęłam cieszyć. Dzisiaj synek ( dwie córki plus syn:) ma ponad rok i jest cudny. Nie żałuję i myślę że tak musiało być.


A objawy: ból brzucha, skurcze, wymioty, senność, ból głowy, chronincze zmęczenie, humory, zachcianki typu prawie zgnite pomarańcze, jabłka, banany itd,.nadwrażliwośc na zapachy: perfumy, jedzenie, kawa - to było straszneeee, już nie mówiąc jak w trzeciej ciązy musiałam przewijać to małe roczne o bosheeeee......i tak do ok 3 miesiąca, potem luz...a potem opuchnięte nogi i ręce itd. same atrakcje...wymieniac dalej:)?

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:03:14

Cytat
crazymary
zrób test to będziesz wiedziała czy jesteś czy nie. Objawy innych dziewczyn nie odpowiedzą Ci na to pytanie. Nawet jeśli się boisz to i tak fakt jest faktem i nic tego nie cofnie.
Ja miałam już dwójke w tym drugie roczne i okazało się że jestem w trzeciej.Wpadka. Na początku myślałam że się zabiję, bo już nie planowałam trzeciego dziecka ale później jakoś doszłam do siebie a później to już się nawet zaczęłam cieszyć. Dzisiaj synek ( dwie córki plus syn:) ma ponad rok i jest cudny. Nie żałuję i myślę że tak musiało być.


A objawy: ból brzucha, skurcze, wymioty, senność, ból głowy, chronincze zmęczenie, humory, zachcianki typu prawie zgnite pomarańcze, jabłka, banany itd,.nadwrażliwośc na zapachy: perfumy, jedzenie, kawa - to było straszneeee, już nie mówiąc jak w trzeciej ciązy musiałam przewijać to małe roczne o bosheeeee......i tak do ok 3 miesiąca, potem luz...a potem opuchnięte nogi i ręce itd. same atrakcje...wymieniac dalej:)?


Ja pytam z ciekawośći :)
Nie boję sie że jeste w ciąży :) Poprostu chętnie dowiem się na przyszłość :)

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:06:43

Cytat
BeatkaGG23
Cytat
mysia_84
ja wolę nie wspominać bo to jak z" trudnych spraw" hehe ciąże bezobjawowe no chyba że ból brzucha jak na okres

To znaczy że niewiedziałaś że jestes w ciąży ??
hehe no...w 1 się dowiedziałam w 14 tyg ale niestety 2 dni później poroniłam, w 2 byłam 2 razy z bólem na izbie przyjęć w opolu i lekarz twierdził że te bóle to skutek poronienia itd aż się zebrałam u nas w mieście do lekarza i okazało się 12 tc a z 3 byłam załamana bo jak może lekarz patrzeć na Ciebie i nie widzieć ciązy 30 tyg....ale takie wahania właśnie się ma jak się źle dobierze leki tarczycowe...w zusie jak byłam na badaniu to się sama babce przyznałam"a poza tym jestem w ciąży" to się zdziwiła i w ten sam dzień w nocu urodziłam wcześniaczka tak w skrócie...dużo tu opowiadać

zweryfikowana
Posty: 426
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:07:31

brak okresu i nic pozatym:) oraz przeczucie zeby zrobic test i w koncu sie udalo :)))

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:10:15

Cytat
mysia_84
Cytat
BeatkaGG23
Cytat
mysia_84
ja wolę nie wspominać bo to jak z" trudnych spraw" hehe ciąże bezobjawowe no chyba że ból brzucha jak na okres

To znaczy że niewiedziałaś że jestes w ciąży ??
hehe no...w 1 się dowiedziałam w 14 tyg ale niestety 2 dni później poroniłam, w 2 byłam 2 razy z bólem na izbie przyjęć w opolu i lekarz twierdził że te bóle to skutek poronienia itd aż się zebrałam u nas w mieście do lekarza i okazało się 12 tc a z 3 byłam załamana bo jak może lekarz patrzeć na Ciebie i nie widzieć ciązy 30 tyg....ale takie wahania właśnie się ma jak się źle dobierze leki tarczycowe...w zusie jak byłam na badaniu to się sama babce przyznałam"a poza tym jestem w ciąży" to się zdziwiła i w ten sam dzień w nocu urodziłam wcześniaczka tak w skrócie...dużo tu opowiadać

Jak w tym programie gdzie laski nie wiedzą do końca że są w ciąży.

Ech współczuje miałaś przejścia ...

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:10:44

na samym począteczku - brak miesiączki !i zaraz potem mega senności i zmęczenie ...ogólnie brak energii

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:11:28

Cytat
bejsunia
Taaak ja pamiętam że miałam okres 3 miesiące jak byłam w ciąży. Ale zrobiłam sobie test bo miałam objawy. Mdłości - szczególnie rano, byłam strasznie wrażliwa na zapachy, i caaały czas spać mi się chciało :D

A okres miałaś normalny czy skąpy ?

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:17:53

A ja miałam bóle krzyża, było mi niedobrze (nie miałam wymiotów), bolało mnie w dole brzucha, nie miałam miesiączki. Pierwszy test mnie oszukał, choć był zrobiony po takim czasie, że powinien pokazać dwie kreseczki. I czekałam na ten okres, który wciąż nie nadchodził. Potem kolejny test i ginekolog upewnili mnie, że to ciąża :)

Cytat
BeatkaGG23
Cytat
bejsunia
Taaak ja pamiętam że miałam okres 3 miesiące jak byłam w ciąży. Ale zrobiłam sobie test bo miałam objawy. Mdłości - szczególnie rano, byłam strasznie wrażliwa na zapachy, i caaały czas spać mi się chciało :D

A okres miałaś normalny czy skąpy ?

NIE MOŻNA MIEĆ OKRESU W CIĄŻY TYLKO PLAMIENIA!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 13:29 przez MuchaKolorowa.

Pierwsze objawy ciąży

08 sty 2013 - 08:34:37

Okazuje się jednak że można być w ciąży nie mając typowych objawów :)

Ktoś jeszcze się wypowie :) ?

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 01:53:24

hej dziewczyny :)
chciałam zapytać czy nie zwariowałam ? otóż w dni płodne czyli od 28,12,2012 do 3,01,2013 przytulaliśmy sie z mężem. w zeszłym tyg.w niedziele dostałam bardzo silnego rwącego, aż do pochwy bólu, od tamtej pory bulgotanie, przelewanie w brzuchu non stop i ból jajników, zapracia na zmiane z biegunką. Od przedwczoraj doszły bóle piersi jak również zmeczenie apatia i napady wsicekłosci uderzenia gorąca - myślicie że jest możliwe żeby to była ciąża, okres powinnen byc za 4/5 dni :( boje sie, że okres nadejdzie nie chce robić a zarazem chce go zrobic - boje się... staramy sie z męzem od 2 lat o dzidzie z czego przez ostatnie 6 mies odpuścilismy psychicznie - chyba sobie wmawiam co? nie jest to mozliwe za wczesnie na takie objawy?

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 01:56:12

Ja nie mialam zadnych objawow oprocz braku miesiaczki:)

Cytat
jjakjoanna
hej dziewczyny :)
chciałam zapytać czy nie zwariowałam ? otóż w dni płodne czyli od 28,12,2012 do 3,01,2013 przytulaliśmy sie z mężem. w zeszłym tyg.w niedziele dostałam bardzo silnego rwącego, aż do pochwy bólu, od tamtej pory bulgotanie, przelewanie w brzuchu non stop i ból jajników, zapracia na zmiane z biegunką. Od przedwczoraj doszły bóle piersi jak również zmeczenie apatia i napady wsicekłosci uderzenia gorąca - myślicie że jest możliwe żeby to była ciąża, okres powinnen byc za 4/5 dni :( boje sie, że okres nadejdzie nie chce robić a zarazem chce go zrobic - boje się... staramy sie z męzem od 2 lat o dzidzie z czego przez ostatnie 6 mies odpuścilismy psychicznie - chyba sobie wmawiam co? nie jest to mozliwe za wczesnie na takie objawy?

Kochana moze masz poprostu grype:*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 01:59 przez ChuuupaChups.

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 02:04:17

grype żołądkową? przechodziłam juz kiedyś i czułam sie zdecydowanie inaczej obstawiam raczej helicobacter albo... bardzo chcianą ciążę :(

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 02:54:17

Brak okresu, senność, wymioty i niekończąca się zgaga w obu ciążach:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błona