Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 23:00:02

Cytat
Martunia2807
Miałam podobnie jeszcze miesiąc temu, okazało się, że to grzybica. Dobrym, tanim, nieinwazyjnym i domowym sposobem jest smarowanie stref intymnych jogurtem naturalnym zmiksowanym z czosnkiem, zaleciła mi to moja Pani Ginekolog. Działa to antybakteryjnie i odkażająco. No i niestety musisz na jakiś czas zrezygnować z intymnych zbliżeń bo w przeciwnym razie możesz nabawić się poważniejszych problemow.


Żartujesz z tym jogurtem i czosnkiem, prawda? Żyjemy w XXI wieku i przeraża mnie stosowanie takich metod. Jeszcze zacznijcie sobie szyć podpaski bawełniane wielorazowego użytku. Zgroza!

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 23:01:18

Idź do innego lekarza. Nadżerka (jeśli to rzeczywiście ona) nie powinna powodować aż tak wielkiego bólu. Jeśli jest w takim zaawansowanym stadium to należy ją usunąć i to, że nie rodziłaś jeszcze dzieci nie ma znaczenia. Też miałam nadżerkę i też mi ją usunęli a dzieci nie mam, no i nie miałam takich objawów! Jak najszybciej zrób badania gdzie indziej.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 23:02:18

ja miałam usuwana nadżerke przed urodzeniem dwójki dzieci! przeciez nadzerke trzeba sie pozbyc gdyz to jest stan zapalny,




zmien gina!

zweryfikowana
Posty: 119
Ostrzeżenia: 1/5

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 23:04:56

musisz pójść do innego ginekologa..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 23:06 przez ewa_m93.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 23:08:07

Ja mialam nadzerke w wieku 19-lat usunieta, jakos nikomu nie sprawialo problemu to, ze dziecka nie mam. Pierwsze slysze takie cuda, ze nie mozna usuwac nadzerek kobieta ktore nie rodzily! Nadzerki sa rakotworcze, a moze Ty nie zamierzasz miec dzieci. Wiec co? masz cale zycie z nia chodzic?? Jaka bzdura... Proponuje udac sie do innego lekarza.

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 20:59:08

Byłam dziewczęta tak jak radziłyście u innego ginekologa , fakt długo czekałam na wizytę bo bardzo dużo kobitek było umówionych , No więc stwierdził że mam nadżerkę ale nie usunie mi jej bo cytologia wyszła dobrze , nadżerka się zmniejszyła , nie przeszkadza itd itd. Jeżeli chodzi o te bóle co miałam to jest to wynikiem na "tle nerwowym" fachowo jak lekarz wam nie wytłumacze co i jak ale po swojemu , czyli chodzi o to że mam bardzo silnie unerwione miejsce w pochwie ! przy badaniu nawet ginekolog wyczuł to miejsce , a ja na fotelu ryczałam z bólu jak głupia ! lekarstwa żadnego nie ma na takie typu dolegliwości tylko jeżeli będę chciała kochać się ze swoim chłopakiem to mam się rozluźnić , napić się wina , nie myśleć o tym , nie spinać się , wciągu dnia starać się nie mieć stresu , itd ! Bardzo dziwna ta "dolegliwość" bo nigdy w łóżku nie byłam spięta ! zobaczymy czy "zalecenia" pomogą , ale co jak co i tak jestem pełna podziwu mojego chłopaka ! że tyle wytrzymał bez sexu :) Mam nadzieje ze w życiu intymnym będzie o niebo lepiej ! a wam dziewczęta Dziękuje za rady :*

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:04:01

skonsultuj się z innym lekarzem

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:05:55

Albo infekcja pochwy (co myślę, że pani doktor zauważyłaby), albo przychodzi mi jedna rzecz na myśl: pochwica. Moja znajoma miała i oprócz leków musiała też chodzić do terapeuty, bo przyczyna leży w psychice...
http:// pl.wikipedia.org/wiki/Pochwica

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:07:40

zmien lekarza nadzerke sie wypala albo zamraza nie powinni robic problemu a lepiej tego nie bagatelizowac bo z nadzerki moze powstac nowotwor;/

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:07:46

czy oby państwowo nie poszłaś? bo chyba tylko tam tak mogą kogoś potraktować z poważnym problemem, jakim niewątpliwie jest Twój....po pierwsze zrezygnuj ze współżycia na jakiś czas tzn ze stosunku, jeśli sprawia ból, po co masz cierpieć- są inne formy pieszczot, seks oralny itp, jakoś inaczej na razie się zaspokajajcie do czasu wyleczenia....Po drugie zmiana lekarza, jak Cię stać to prywatnie, i usg jamy brzusznej by się przydało.....

o super że się wyjaśniło- nie zauważyłam ostatniego wpisu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 21:09 przez szafiarka_.

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:09:18

Idź do innego ginekologa.

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:11:30

ja mam nadzerke ale nic mnie nie boli

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:15:10

idź do innego lekarza i to szybko.

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:19:30

Cytat
xmotylx
nie upieraj się przy tym że ta pani ma dobrą opinię co Ci szkodzi zapoznać się z opinią innego lekarza?!!!a może właśnie ktoś inny Ci pomoże!!!



Popieram!!! Jak po konsultacji z jednym lekarzem nie widzisz zmian, spróbuj u innego, może akurat dostrzeże to czego ta pani nie dostrzegła...

Pewien "mały" Problem

18 lut 2013 - 21:20:10

idz do innego lekarza jak Ci nie wypali to Ci zamrozi, różne są metody

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wizyta u lekarza a ubezpieczenie