Obecnie rozmawiamy o:

Meble

53 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:16:10

Cytat
NatalieHet
Idź do innego ginekologa.

jw. twoja pani ginekolog jest niepoważna mówiąc, że nadżerek się nie usuwa u nierodzących dotychczas kobiet.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:16:58

idź do innego ginekologa. leczenie nadżerki trochę trwa, ale to, że nie może Ci jej usunąć jest totalną bzdurą! moja przyjaciółka była parę miesięcy na tym zabiegu, a do dzieci jej daleko. miała dokładnie te same akcje, co Ty, a mimo wyleczenia, ciągle jakieś bóle powracają, więc nie ignoruj tego, tylko szoruj do innego lekarza. Moja przyjaciółka miała wypalaną nadżerkę jakimś kwasem chyba, jeśli się nie mylę.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:21:51

Ginekolodzy często nie rozróżniają nadżerki i ektopii. Ektopii nie trzeba usuwać. Mnie to nawet rakiem straszyła babka, a jak poszłam do drugiej ginekolog, zdruzgotana, to po badaniu stwierdziła, że nic mi nie jest. Cytologie mam tylko wykonywać regularnie ;)

A więc jak Cię aż tak boli to na pewno coś jest nie tak. Czasem warto zmienić lekarza, bo mają różne punkty widzenia, różną wiedzę... ;) Czasem lepiej dla swojego dobra.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:22:16

Cytat
ladyblack19
Proponuje isc do lekarza, bo nie wiem czy wiesz, ale od nadzerki robi sie nowotwor

Dokładnie!

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:26:12

Idź do innego ginekologa, zobaczysz co drugi powie.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:27:09

Pani ginekolog chodziło zapewne o zabiegu wycięća nadżerki a tego nie stosuje sie faktycznie u kobiet nierodzących. Teraz nie usuwa sie nadżerki poprzez wymrażanie czy laserowo ponieważ jest to już niemodna i nienowoczensna metoda i już sie od tego odchodzi. Ja miałam przed ciążą cały czas nadżerkę - nic mi nie robiono z nią poza globułkami itp, dopiero po porodzie pani stwierdziła ze jest na tyle duża ze trzeba ją wyciąć w szpitali (w ten sam dzień wyszłam do domu). Wydało mi sie to przerażające i udałam się do innego lekarza który potwierdził to co mówił poprzedni ginekolog że jest do wycięcia chirurgicznego i ze metod wypalania i zamrażania już sie nie stosuje i sie odchodzi od tego....Wycięcie powoduje wiekszą skuteczność że nie powróci ponownie.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:30:41

Idź do innego lekarza, chociażby tylko po opinię drugiego specjalisty.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:33:00

Ja miałam nadżerkę przed porodem ale bynajmniej nic mnie nie bolało. Idź lepiej do innego lekarza.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:34:40

idź do innego ginekologa, on Ci będzie kazał usunąć nadżerkę. bo nieusunięta nadżerka może przerodzić się w guza.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:35:42

idz do innego ginekologa !!!! najlepiej takiego który również pracuje nie tylko w przychodni ale tez w szpitalu

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:38:43

koniecznie zmień lekarza.. nadżerke się wypala nawet jak się nie rodziło dzieci..przeważnie pod czas nadżerki są upławy pierwsze słysze o takim bólu

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:39:16

Miałam podobnie jeszcze miesiąc temu, okazało się, że to grzybica. Dobrym, tanim, nieinwazyjnym i domowym sposobem jest smarowanie stref intymnych jogurtem naturalnym zmiksowanym z czosnkiem, zaleciła mi to moja Pani Ginekolog. Działa to antybakteryjnie i odkażająco. No i niestety musisz na jakiś czas zrezygnować z intymnych zbliżeń bo w przeciwnym razie możesz nabawić się poważniejszych problemow.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:42:58

Cytat
crishbone
Idź do innego lekarza, bo to co ona mówi to przeciez jakies brednie...

chyba że wolisz dalej tej ginekolożce wierzyć i dalej się męczyć - przecież z tego, co opisujesz, to tak się nie da żyć, zmieniaj lekarza. do tej pory Ty i Twoja mama pewnie nie miałyście problemów, to i lekarka nie miała czego zepsuć i wydaje Ci się dobra, ale jakaś chyba niedouczona jest, skoro skazuje Cię na takie męczenie się



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 22:48 przez malwchkon.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:45:35

Ja miałam wymrażaną nadżerkę w wieku 18 lat i jakoś też nie rodziłam, a od tego czasu wszystko jest w porządku. O dziwo wcześniej też chodziłam do pani ginekolog, która ciągle mi coś zapisywała a to nie pomagało. Poszłam do innego lekarza, do faceta i już na drugi dzień miałam zabieg (zabieg to dużo powiedziane), potem przez jakiś tydzień miałam się wstrzymać ze współżyciem i już ;) I też pamiętam straszny ból, na samą myśl mam łzy w oczach :/ Nie ma na co czekać, idź do innego lekarza :)!

No i ból jest od stanu zapalnego, który często towarzyszy nadżerkom, jak też infekcje, itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 22:47 przez anius1234.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:57:17

co ma rodzenie dzieci do nadżerki?!
Ja miałam nadżerkę i mi ją ginekolog zamroził.Kiedyś dawniej za czasów mojej mamy to się wypalało,ale technika poszła do przodu.
Powinnaś zrobić cytologię i to usunąć jak najszybciej...
I zmień ginekologa,bo jakiś mało douczony ehhh;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wizyta u lekarza a ubezpieczenie