Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:00:54

Witam was Dziewczyny !
Od pewnego czasu mam taki intymny problem ! Mój partner podczas stousnku nie może we mnie "wejść" a zaczne od początku , od okolo 3 miesiecy nie kochamy sie ponieważ odczuwam okropny ból (kiedyś odczuwałam troche bólu ale nie aż tak bardzo jak do dnia dzisiejszego ! i uważałam że to jest normale ) Byłam u ginekologa opowiedziałam o całej sytuacji pani ginekolog mnie zbadała (nawet podczas badania zwijałam sie z bólu) i stwierdziła ze mam nadżerke i że nie może mi ona jej usunąć ponieważ nie rodziłam jeszcze dzieci , przepisała mi globulki jakie tam nie pamietam nazwy ! i powiedziała ze się poprawi ! no ale niestety ,jest coraz gorzej ! nadal mój ukochany nie może we mnie "wejśc" bo odczuwam taki ból ze aż placze !!! ostatnio dostałam okres tak jak zawsze wszystko regularnie itd szłam na impreze wiec postanowilam założyć tampona ( o.b mini) i co? wszedł tylko do połowy i zaczoł sie okropny ból !!!! ;( Nie wiem juz sama co mam robic ? ginekolog praktycznie nic nie stweirdził , Ja sie martwie , Życie seksualne z moim ukochanym zanika , Czy któraś z was miała taki problem ??

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:03:05

o matko, nie mozesz pojsc do innego lekarza?
nie wiem czy nadzerka dawalaby az takie objawy i sprawiala az takie problemy 0_o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 22:03 przez bella_911.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:04:58

Idź do innego ginekologa.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:06:22

Pytałam się mamy, bo ona równiez miała podobne problemy, a mnie wydało się niesamowicie dziwne, że cos takiego powiedziała ci ta pani ginekolog. Idź do innego lekarza, bo to co ona mówi to przeciez jakies brednie...

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:06:22

zmień lekarza :/ moja siostra też miała nadżerkę i jej to usuneli laserowo z tego co pamiętam, a wcale nie rodziła dzieci wcześniej i miała z 20 lat :/ przecież to nienormalnie tak cierpieć!

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:07:45

Cytat
bella_911
o matko, nie mozesz pojsc do innego lekarza?
nie wiem czy nadzerka dawalaby az takie objawy i sprawiala az takie problemy 0_o
Ten lekarz bada mnie w sumie od kilku lat , żadnych problemów z lekarzem nie miałam , zawsze wszystkie badania wykonuje mi dokladnie , moja mama też leczy sie od kilkunastu lat i pani ginekolog i tez nie narzeka , Lekarz ma dobrą opinie ..... Dlatego poprostu nie byłam u innego lekarza

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:09:19

zmień ginekologa

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:10:00

zmień lekarza... moja kumpela miała nadżerkę w wieku 18 lat, normalnie jej to usunęli. Oczywiście wcześniej nie rodziła ;)

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:10:16

mojej kolezance tezpowiedziala jedna lekarka ze nadzerki i mlodych kobiet sie nie leczy, az poszla do drugiego lekarza, który powiedział, ż emusi jej natychmiast zrobic zabieg zamrażania, bo jest poważne zagrożenie bezpłodnością...

także radze jak najszybciej skonsultowac sie z kims innym

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:13:12

nie upieraj się przy tym że ta pani ma dobrą opinię co Ci szkodzi zapoznać się z opinią innego lekarza?!!!a może właśnie ktoś inny Ci pomoże!!!

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:13:52

Cytat
NatalieHet
Idź do innego ginekologa.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:14:36

Ja tez mialam nadzerke i mi przepisywala Albothyl i po jakims czasie mi zanikla potem jeszcze stosowalam lactovaginal, ale az takich bolow jak ty to nie mialam
Proponuje isc do lekarza, bo nie wiem czy wiesz, ale od nadzerki robi sie nowotwor



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 22:16 przez ladyblack19.

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:14:38

Może Faktycznie pójde do innego ginekologa w sumie nie mam nic do stracenia , A nie chce cierpieć już bo to jest taki ból jak ktos by mi tam żywcem wyrywał od środka wszystko !!! ;(

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:15:30

naprawde? mialam bardzo podbnie, ze lekarka powiedziala ze w tak mlodym wieku nie leczy sie tego nawet, smarowala jakimis tam lekami tylko przy wizycie i tyle.. przerazilas mnie troche oO

Pewien "mały" Problem

03 sty 2013 - 22:15:46

niekompetentna lekarka Ci się trafiła lub niedouczona, nadżerkę się wymraża i nie ważne czy rodziłaś czy jesteś dziewicą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wizyta u lekarza a ubezpieczenie