Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:34:16

Hej dziewczyny!
Chcę zacząć brac tabletki anty. 2 lata temu przez pół roku brałam Syndi35 miałam idealna cere, koniec problemów z okresem, ale PRZYTYŁAM! strasznie! przez pół roku ok 20 kg!!!! Po odstawieniu ciężko, ale wróciłam do swojej wagi. Teraz szukam takich, przez które nie przytyje.. Mialam robione badania krwi mam podwyższony testosteron. Mój gin proponował Yasmin lub Yasminelle. Brałyście może? tyje się od nich. Jeszcze myslałam, żeby z tabl brać asequrelle. ale nie wiem czy pomaga? prosze o rade :)

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:49:45

witam. ;) Ja brałam Yasminelle ;) i muszę powiedzieć , że Mi nie odpowiadały. ;)

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:52:53

Brałam Yasmin,wszystko było ok,nie przytyłam. Teraz przerzuciłam się na ich tańszy odpowiednik, Midianę ;)

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:56:02

Yasmin ponoć nie zatrzymują wody. Ale to wszystko zależy od organizmu. Wypadałoby najpierw zrobić jakieś badania hormonalne. Brałam tabletki przez 6 lat i żadne nie powodowały tycia, więc to są osobiste predyspozycje.

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:56:07

a ja biorę CILEST, chyba od 5 lat i nie mam żadnych skutków ubocznych, nic nie przytyłam, miesiączki są bezbolesne.. jakbym ich w ogóle nie miała ; )

ps. są bardzo tanie : )

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:56:47

są takie tabletki antykoncepcyjne, po których właśnie się chudnie :> nie wiem od czego to zależy ale możesz popytać
ja biorę microgynom trzeci rok i nigdy nei miałam żadnych problemow

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:57:15

z całym szacunkiem dla wszystkich lekarzy i firm farmaceutycznych, ale mam wrażenie, że WSZYSCY wciskają Yasmin. coś tu smierdzi.

po 3 miesiącach brania tych cholernych tabletek nie umiałam zasnąć, wypadały mi włosy, paznokcie się łamały, okres miałam bolesny, moje hormony rozwalały mi życie... te same tabletki brało chyba z 10 znanych mi osob i wszystkie miały okropne skutki uboczne.

teraz biorę cilest i w ogóle nie odczuwam wpływu tabletek - może mają mniej hormonów i są bardziej przystosowane dla młodych kobiet? nie wiem.

a co do asequerelli, to słyszałam tak różne opinie... sama nie brałam, ale poczytam wasze doświadczenia :)

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 10:59:32

Ja biorę Artizie, bardzo długo. Nic mi nie jest, nie tyję i jest OK. Polecam

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 11:01:13

ja bralam microgynon i niw przytylam, bior cilest i piersi powiekszyly mi sie o 2 rozmiary

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 11:01:33

ja bralam microgynon i nie przytylam, bior cilest i piersi powiekszyly mi sie o 2 rozmiary

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 11:04:01

Po Yasmin miałam strasznie suchą cerę, to wszystko. Kwestia organizmu. Co do asequerelli to jedna wielka bujda. Tabletki przestałam brać i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji, szkoda tylko, że tak późno.

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 11:04:12

najpierw brała cilest później - z czystej ciekawości - przeszłam na Yasminelle i było OKROPNIE.
suchość itp.
NIE POLECAm

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 11:04:13

każdy organizm jest inny i tabletki musi Ci indywidualnie dobrać lekarz. ja po Yasminie zaczęłam chudnąć (w zasadzie to zaczęłam się pozbywać zatrzymanej wody). dołożyłam do tego jeszcze dietę i ćwiczenia i zgubiłam 26 kg.

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 11:05:18

Biore Yaz i troche przez nie schudlam ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

tabletki antykoncepcyjne co robic?

19 gru 2012 - 11:07:29

ja biore naraya i nie mam skutków takich jak tycie czy tym podobne , waga moja nawet sie zmniejszyła , dobrze sie czuje po nich , ale wiadomo kazdy orgarnizm jest inny wiec na ciebie moze inaczej działac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMINIĘCIE TABLETKI pomocy!