Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

31 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, brałam kiedyś tabletki anty yazzz, po kilku miesiącach zaczęłam plamić, cały czas delikatnie . Odstawiłam, po jakimś czasie brałam inne z troszkę większa dawką (gin powiedziała ze jestem estrogenna) i po ok 8 miesiącach zaczęłam znowu plamić;/ odstawiłam na pol roku, teraz biorę rigevidon. Biorę go już 7 miesiąc, dobrze się czuje, jednak wczoraj po seksie śluz był bardzo delikatnie zabarwiony krwią:/ albo po prostu może się obtarłam czy coś albo znów będę musiała odstawić tabsy... mam nadzieje ze to pierwsze. Ale... Chciałam się spytać was czy też tak macie, czy ktoś coś wie na ten temat.

Ginekolodzy nie wiedzą o_O a byłam u trzech, jedna mi powiedziała, ze może tak po prostu mam...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-19 07:24 przez zanet69ka.

Wiesz ja tak mialam i lekarz powiedzial,ze tak moze byc i brac dalej

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

witam Cie! Ja mam troszkę inny problem, lecz podbny, biorę tabletki antykoncecyjne po urodzeniu piewszego dziecka, cóka ma już 2,5roku.
Nigdy nie miałam problemu z moimi tabletkami, a biorę naraya.
lecz od 4 dni po zażyciu tabletki zaczynam krwawić, biorę tabletki na wieczór, gdy rano wstaję, jest krwawienie, do wieczora ustaje, wezme z wieczora tab, i rano jest to samo. Nie wiem co to może oznaczać.

Ja nie wiem właśnie... Nie powinno tak być, a z reszta ja nie mogę z tym funkcjonować. Cały czas plamić, oszaleć można...



A co do stefanek ;
Nie mam pojęcia, może twój organizm musi się po prostu przyzwyczaić, po niektórych tabletkach krwawi się do 3 mies

Mi przepisała Asubtelle i też miałam takie plamienia, lekarz twierdził, że to przechodzi, ale ja nie zamierzam się męczyć skoro przy poprzednich tabletkach nie miałam takiego problemu..
Jak ktoś chce jeden listek mam na zbyciu.-prv.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

A co do stefanek ;
Nie mam pojęcia, może twój organizm musi się po prostu przyzwyczaić, po niektórych tabletkach krwawi się do 3 mies[/quote]

tylko ze ja te tabletki biorę 2,5 roku

Ja mam wlasnie podobną sytuację.

od sierpnia biorę tabletki qlaira, wszystko było ok a tu nagle tydzień temu dostałam okres, po 7 tabletce z opakowania. nie jest to zwyczajne plamienie, bo do tego baaardzo bolał mnie brzuch, jak przed okresem zanim jeszcze zaczęłam brać tabletki :( ne za bardzo wiem co z tym zrobić...

powinnaś pójść poradzić się innego lekarza, może Twój organizm jest uczulony na jakiś składnik tych leków i występują skutki uboczne, co za lekarz, że nie wie... masakra

O matko rigevidon to straszne gówno ;/ też brałam te tabletki i też miałam plamienie , wymioty w ogóle czulam sie jak przemielona przez maszynkę, jak poszłam do ginekologa to złapała sie za głowę i zapytała kto mi takie stare tabletki przepisał , przepisała mi naraye i czuje sie po nich dobrze . Ginekolog mi powiedziala ze plamienie objawia sie wtedy kiedy jest zmiana tabletek na inne albo odtawienie tabletek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robić?