Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

31 minut temu

dieta organizacja

46 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

12 gru 2012 - 20:05:30

Cześć, dziewczyny !
Właśnie dostałam od goinekologa nowe tabletki antykoncepcyjne o nazwie vibin mini. Podobno to jakaś nowość i niewiele można zleźć informacji na jej temat. Czy ktoś brał i może się wypowiedzieć? Jak samopoczucie, skutki uboczne?

Dodam,że jestem po urodzeniu dziecka. Na początku przyjmowałam jedynie Azalię opartą na progesteronie. Przestałam karmić i dostałam te tabletki. Proszę o jakieś wieści ! Pozdrawiam

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

17 gru 2012 - 15:36:58

biorę go już 2 mc też po Azalii i glowa czesto mnie boli wiec raczej bede musiala zmienic;/

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

29 sty 2013 - 08:47:30

Biorę je już 2 miesiąc nie mam żadnych skutków ubocznych, czuje się dobrze może mam mniejszy apetyt ale to mi nie przeszkadza ;-) Cena jest różna zależy od apteki pytałam w kilku w jednej 37 w innej 28 i za tyle właśnie kupiłam chociaż słyszałam że w innych miastach można nawet za 9zł kupić.

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

09 kwi 2013 - 18:34:14

Ja tez se dołączam do grona zadowolonych. Żadnych efektów ubocznych. Są wygodne (brak przerw pomiędzy opakowaniami), maja mała dawke hormonów. A ponad to są na rynku od niedawna, czyliiii... są świeżusieńko opracowane, a nie jakaś tam stara generacja.

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

09 kwi 2013 - 18:42:03

biorę już od października, takze jestem już doświadczona:)
pierwsze 3 miesiące byłam bardzo rozdrażniona, ale podobno zawsze tak na początku:) a teraz stwierdzam, że są świetne:)
nie przytyłam( a nawet schudłam )
podobno mają małą zawartość hormonów, przez to nie tak szkodzą, a działają równie skutecznie
w sumie tanie nie są, ale myślę że warto.
no i bywa problem z dostaniem ich, trzeba szukać po kilku aptekach.
ale ogólnie na duzy PLUS

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

09 kwi 2013 - 19:09:56

Tanie może nie, ale tańsze od yasminelle. No i dla mnie super, że są te tabletki placebo, bo zdarzało mi się zapominać, a teraz nie robię przerwy, więc nie wybijam się z rytmu ;)

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

09 kwi 2013 - 19:13:08

ile kosztują? :) bo na YAZ już mi szkoda kasy...

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

09 kwi 2013 - 19:15:07

ja biorę Yaz, a o tych nie słyszałam

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

11 kwi 2013 - 14:34:35

Ostatnio za 26 zł z hakiem kupowałam, ale cena zależy od apteki, bo jak szukałam to zwykle tak właśnie 26-31 zł za opakowanie było.

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

11 kwi 2013 - 14:36:10

Słyszałam o nich,ale nie stosowałam:)

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

11 kwi 2013 - 14:37:06

ja biorę lessinele, wiec o tych niestety nic nie napiszę ;)

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

11 kwi 2013 - 14:40:29

Co do Yazu to czytałam w angorze że milionowe odszkodowania płaci firma osobom ,które to brały bo powodują zatory i wylewy do mózgu. Dodam, że je brałam poszłam do ginekologa a on powiedział że wszystkie tablety działają właśnie zakrzepowo więc stwierdzam że po co się truć ;)

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

11 kwi 2013 - 14:45:06

Biorę od 3 miesięcy i jest wszystko ok:) trochę przytyłam. Plus jest taki że płace za nie ok 30 zł a za poprzednie płaciłam 50:/

vibin mini - tabl. anty. Brał ktoś?

29 kwi 2013 - 23:38:42

ja również polecam stosowałam je swego czasu i świetnie się po nich czułam :) tabletki placebo okazały się bardzo pomocne ponieważ mam pracę zmianową i łatwo mi było pomylić się w trakcie robienia 7-dniowej przerwy tak więc zapominalskim polecam rozwiązanie antykoncepcji 21+7

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ENDOMETRIOZA