Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

5 minut temu

sprawdzony stomatolog

9 minut temu

sklep detailingowy

33 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:19:30

W Niemczech kupuję w internetowej aptece tabletki antykoncepcyjne bez recepty. Czy istnieje jakaś podobna polska strona gdzie można kupić takie pigułki? Szukałam, ale nie znalazłam... jeśli nie ma to szkoda, bo to bardzo wygodne.

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:21:22

ja wolę brać te tabletki, które przespisuje mi ginekolog

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:23:31

spoko ja też.

lekarz dobrał mi odpowiednie tabletki, nie mam żadnych skutków ubocznych, sprawdzają się w 100%, więc kiedy mi się kończą zamawiam sobie kolejne opakowanie online

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:27:07

ja w swoim mieście mam apteki stacjonarne, więc jak mi się kończą, to idę i kupuję kolejne opakowanie w aptece. internetowa apteka byłaby nie do opanowania i takowej nie ma. tzn. nie z lekami na receptę. i chyba całe szczęście.

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:30:53

niby wszedzie masz apteki stacjonarne, ale najpierw musisz sie pofatygowac do lekarza po recepte. a tak online w 5 minut skladasz zamowienie, robisz przelew, za przesylke nie placisz, dostawa do domu wciagu 2-3 dni :) praktycznie i wygodnie. korzystam i jestem zadowolona :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 19:31 przez onatalio.

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:34:58

w sumie to co złego w tym, żeby tabletki anty były dostępne bez recepty? czy w aptekach internetowych? nie ma sensu myśleć za ogół, ludzie muszą używać mózgu sami, a jeśli tego nie robią to ich problem.

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:38:43

U mnie funkcjoinuje to w ten sposob ze podajesz swoje dokladne dane, wypelniasz online ankiete dot. zdrowia, przyjmowanych lekow itp...
a potem sprawdza to jakis lekarz i jesli nie ma przeciwskazan wystawia recepte i wysylaja ci tabletki :)
szybko sprawnie i bez fatygi

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:39:14

Cytat
onatalio
niby wszedzie masz apteki stacjonarne, ale najpierw musisz sie pofatygowac do lekarza po recepte. a tak online w 5 minut skladasz zamowienie, robisz przelew, za przesylke nie placisz, dostawa do domu wciagu 2-3 dni :) praktycznie i wygodnie. korzystam i jestem zadowolona :))

pewnie wygodne, ale jak ja mam aptekę 10 metrów od domu i to po drodze, to chyba więcej zachodu byłoby z taką internetową apteką, niż z tą stacjonarną :) z pewnością wygodne dla kogoś, kto ma daleko do miasta czy coś, ale w moim przypadku raczej by się nie sprawdziło ;)
Cytat
sariel
w sumie to co złego w tym, żeby tabletki anty były dostępne bez recepty? czy w aptekach internetowych? nie ma sensu myśleć za ogół, ludzie muszą używać mózgu sami, a jeśli tego nie robią to ich problem.

no z używaniem mózgu przez małolaty to różnie bywa, a jak mają się bawić w lekarza i same sobie tabletki dobierać, to może wyjść całkiem niefajnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 19:41 przez malwchkon.

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:42:57

Cytat
malwchkon
Cytat
onatalio
niby wszedzie masz apteki stacjonarne, ale najpierw musisz sie pofatygowac do lekarza po recepte. a tak online w 5 minut skladasz zamowienie, robisz przelew, za przesylke nie placisz, dostawa do domu wciagu 2-3 dni :) praktycznie i wygodnie. korzystam i jestem zadowolona :))

pewnie wygodne, ale jak ja mam aptekę 10 metrów od domu i to po drodze, to chyba więcej zachodu byłoby z taką internetową apteką, niż z tą stacjonarną :) z pewnością wygodne dla kogoś, kto ma daleko do miasta czy coś, ale w moim przypadku raczej by się nie sprawdziło ;)

jak potrzebuje tabletki na bol glowy to tez nie zamawiam ich przez internet :)
chodzilo to o tabletki antykoncepcyjne na ktore potrzebna jest recepta, a zeby ja dostac juz nie wystarczy po drodze wstapic do apteki, trzeba sie udac do lekarza, wczesniej umowic na wiyzte, za nia jeszcze nie rzadko zaplacic...
poza tym nie kazdy lubi chodzic do ginekologa :)

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:54:36

nie za bardzo teraz rozumiem, o co Ci chodzi. ja tylko mówię, że niczego nie zamawiałabym w takiej aptece mając aptekę pod domem ;)

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 19:56:26

Nie wiem,przykro mi ale nie pomogę;)

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 20:14:53

Cytat
malwchkon
nie za bardzo teraz rozumiem, o co Ci chodzi. ja tylko mówię, że niczego nie zamawiałabym w takiej aptece mając aptekę pod domem ;)

a ja tylko mowię ze nie wystaczy miec pod domem apteki zeby kupic tabletki antykoncepcyjne, wtedy posciej jest zamowic. tak uwazam.



Cytat
zoha12345
Nie wiem,przykro mi ale nie pomogę;)

i nie rozumiem ludzi ktorzy wypowiadaja sie w watku odpowiadajac "nie wiem""nie ma pojecia" "mnie to nie dotczy" "nie pomoge" ?

w kazdym jednym watku w ktorym nie masz nic do powiedzenia informujesz o tym autora? troche to becelowe, bo pytanie skierowane jest do ogolu a raczej do ludzi ktorzy znaja odpowiedz. a jak ktos nie ma co napisac to nic nie pisze i tyle.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 20:24 przez onatalio.

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 20:21:41

To jest głupota z tymi receptami... Nie dostałam recepty u ginekologa bo skonczyl im sie kontrakt z NFZ i wyslali mnie do rodzinnego. Rodzinny zapytal tylko o nazwe pigulek i dal recepte. Rownie dobrze moglabym wcale nie chodzic do ginekologa bo recepte moze mi wypisywac rodzinny - ktorego mam duzo blizej niz gina.

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 20:26:29

Cytat
onatalio
Cytat
malwchkon
nie za bardzo teraz rozumiem, o co Ci chodzi. ja tylko mówię, że niczego nie zamawiałabym w takiej aptece mając aptekę pod domem ;)

a ja tylko mowię ze nie wystaczy miec pod domem apteki zeby kupic tabletki antykoncepcyjne, wtedy posciej jest zamowic. tak uwazam.



Cytat
zoha12345
Nie wiem,przykro mi ale nie pomogę;)

i nie rozumiem ludzi ktorzy wypowiadaja sie w watku odpowiadajac "nie wiem""nie ma pojecia" "mnie to nie dotczy" "nie pomoge" ?

w kazdym jednym watku w ktorym nie masz nic do powiedzenia informujesz o tym autora? troche to becelowe, bo pytanie skierowane jest do ogolu a raczej do ludzi ktorzy znaja odpowiedz. a jak ktos nie ma co napisac to nic nie pisze i tyle.

Powinnaś być wdzięczna bo dzięki temu wątek utrzymuje się na stronie głównej i masz więcej wejść a co za tym idzie odpowiedzi.

Tabletki antkoncepcyjne bez recepty.

30 lis 2012 - 20:30:53

Cytat
Mee1990

Powinnaś być wdzięczna bo dzięki temu wątek utrzymuje się na stronie głównej i masz więcej wejść a co za tym idzie odpowiedzi.

ta, dzięki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o radę/pomoc