Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:40:00

Jak można przyspieszyć okres? Właśnie dostałam w piątek wieczorem, ale zależy mi na tym, by się szybciej skończył, bo jeśli mam jeszcze podliczyć dni, gdzie mam tzw. "filtrację" (brązowy śluz) to mam 10 dni z głowy :( Ponoć kawa przyspiesza okres, ale czy to prawda? Mi się wydaje, że ona po prostu poprzez wzrost ciśnienia powoduje większe krwawienie, więc tu chyba nie chodzi o pozbycie się krwi z organizmu tylko o szybkie zagojenie, a jak sie bedzie cały czas lało to jak ma się zagoić... Jeszcze inni mówią, że kąpiel w gorącej w wodzie, a inni, że w zimnej, bo zimna tamuje krwawienie - i rzeczywiście, skaleczonego palca daje się pod zimną wodę...

Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:41:08

O boze nie wierze...

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:43:27

Pełno tych pierdół w internecie... Jak w to wierzysz to próbuj tych metod

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:44:07

do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:44:37

i z seksu nici!

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:44:47

Nie chce próbować byle czego, bo mi jeszcze spowoduje, że bedzie trwał dłużej.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:45:08

po co ci przyspieszac okres?

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:46:17

Cytat
agaann19
do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:46:19

Cytat
AguchaG
O boze nie wierze...

xD ja własnie też nie

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:47:04

o jakim zagojeniu Ty piszesz? :) Weź w rękę książkę do biologii i zrozumiesz, że to złuszcza się ścianka macicy, która "przygotowuje się przed" każdą owulacją na możliwe zapłodnienie jajeczka i jego zagnieżdżenie. Tam się nic nie goi :-)

Musisz cierpliwie czekać, natury nie oszukasz :)

Cytat
JomahaJomasolMT
Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.

Dobra, cofam swoją wypowiedź wcześniej, to jaja jakieś, tak? :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 19:52 przez lobuzinska.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:47:07

no to kefir, seksu nie będzie

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:47:32

Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
agaann19
do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.

hahahaha

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:48:41

trzeba to wyssać, najlepiej odkurzaczem

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:49:22

Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
agaann19
do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.
hahah okej? ale mi chodizło o to że nawet okres mi za bardzo nie przeszkadza, a brązowy śluz? zawsze możesz wmówić że trzasnął ci nową dziurkę w błonie dziewiczej, jak sie bardzo chce to to raczej nie przeszkadza

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:49:55

Cytat
lobuzinska
o jakim zagojeniu Ty piszesz? :) Weź w rękę książkę do biologii i zrozumiesz, że to złuszcza się ścianka macicy, która "przygotowuje się przed" każdą owulacją na możliwe zapłodnienie jajeczka i jego zagnieżdżenie. Tam się nic nie goi :-)

Musisz cierpliwie czekać, natury nie oszukasz :)

No co Ty nie powiesz...;) wiem o tym doskonale, ale można sprawić, że będzie trwał krócej... a także dłużej, np. picie kawy powoduje bardziej obfite krwawienie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okres ;/