Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

49 minut temu

elektryka sklep

55 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:40:00

Jak można przyspieszyć okres? Właśnie dostałam w piątek wieczorem, ale zależy mi na tym, by się szybciej skończył, bo jeśli mam jeszcze podliczyć dni, gdzie mam tzw. "filtrację" (brązowy śluz) to mam 10 dni z głowy :( Ponoć kawa przyspiesza okres, ale czy to prawda? Mi się wydaje, że ona po prostu poprzez wzrost ciśnienia powoduje większe krwawienie, więc tu chyba nie chodzi o pozbycie się krwi z organizmu tylko o szybkie zagojenie, a jak sie bedzie cały czas lało to jak ma się zagoić... Jeszcze inni mówią, że kąpiel w gorącej w wodzie, a inni, że w zimnej, bo zimna tamuje krwawienie - i rzeczywiście, skaleczonego palca daje się pod zimną wodę...

Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:41:08

O boze nie wierze...

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:43:27

Pełno tych pierdół w internecie... Jak w to wierzysz to próbuj tych metod

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:44:07

do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:44:37

i z seksu nici!

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:44:47

Nie chce próbować byle czego, bo mi jeszcze spowoduje, że bedzie trwał dłużej.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:45:08

po co ci przyspieszac okres?

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:46:17

Cytat
agaann19
do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:46:19

Cytat
AguchaG
O boze nie wierze...

xD ja własnie też nie

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:47:04

o jakim zagojeniu Ty piszesz? :) Weź w rękę książkę do biologii i zrozumiesz, że to złuszcza się ścianka macicy, która "przygotowuje się przed" każdą owulacją na możliwe zapłodnienie jajeczka i jego zagnieżdżenie. Tam się nic nie goi :-)

Musisz cierpliwie czekać, natury nie oszukasz :)

Cytat
JomahaJomasolMT
Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.

Dobra, cofam swoją wypowiedź wcześniej, to jaja jakieś, tak? :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 19:52 przez lobuzinska.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:47:07

no to kefir, seksu nie będzie

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:47:32

Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
agaann19
do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.

hahahaha

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:48:41

trzeba to wyssać, najlepiej odkurzaczem

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:49:22

Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
agaann19
do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.
hahah okej? ale mi chodizło o to że nawet okres mi za bardzo nie przeszkadza, a brązowy śluz? zawsze możesz wmówić że trzasnął ci nową dziurkę w błonie dziewiczej, jak sie bardzo chce to to raczej nie przeszkadza

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:49:55

Cytat
lobuzinska
o jakim zagojeniu Ty piszesz? :) Weź w rękę książkę do biologii i zrozumiesz, że to złuszcza się ścianka macicy, która "przygotowuje się przed" każdą owulacją na możliwe zapłodnienie jajeczka i jego zagnieżdżenie. Tam się nic nie goi :-)

Musisz cierpliwie czekać, natury nie oszukasz :)

No co Ty nie powiesz...;) wiem o tym doskonale, ale można sprawić, że będzie trwał krócej... a także dłużej, np. picie kawy powoduje bardziej obfite krwawienie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okres ;/