Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zgrubienia po plastrach anty

14 lis 2012 - 15:03:14

Hej dziewczyny. Przepraszam jesli watek sie powtarza. Otóż mam problem. Od roku biore plastry antykoncepcyjne, staram się co tydzień zmieniać mijsce plastra. Do tej pory było wszystko oki. Zawsze po zdjeciu było zaczerwienienie ale po góra 2 dniach schodziło, w miejscu plastra swędziało ale tylko trochę a ostatnio nie wiem co się dzieje: gdy mam przyklejony plaster swędzi jak cholera, po zdjęciu mam nie tylko zaczerwienienie ale zgrubienie, skóra w dotyku jest jak "skorupa". Smaruje to kremami na podrażnienia goi się już trochę ale i tak drobny ślad zostaje. W miejscu plastra robią mi się też takie drobniuteńkie pęcherzyki z których wydostaje się woda. Martwi mnie to bo wcześniej tak nie miałam, jedynie zaczerwienienie, które po krótkim czasie schodziło i było ok.Czy wy również tak miałyście? Jak sobie z tym radziłyście? Odstawić plastry? Nie chciałabym ich odstawiać bo ta antykoncepcja najbardziej mi odpowiadała bo po tabletkach miałam ciągle mdłości, bóle i wymioty, plastry były świetne ,super się po nich czuje ale teraz martwi mnie ta skóra. Nie bardzo wiem do kogo się zgłosić : do ginekologa czy do dermatologa. Może miałyście podobnie? Dzięki za odpowiedzi. :)

Zgrubienia po plastrach anty

14 lis 2012 - 15:11:01

zapewne udaj się do ginekologa,

Zgrubienia po plastrach anty

14 lis 2012 - 15:16:47

Jak najszybciej do ginekologa, wygląda na reakcję alergiczną, może coś zmienili w składzie?

Zgrubienia po plastrach anty

14 lis 2012 - 15:22:09

I tak też raczej zrobie, jutro zadzwonie do mojej gin. Zastanawiam sie tylko co ona mi na to moze poradzic oprocz powiedzenia zebym odstawila plastry



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-14 15:27 przez Goodi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

YAZ - tabletki