Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to może być zespół policystycznych jajników.
idź do lekarza, zdrowie przede wszystkim! Nawet jak będzie badał przez odbyt to wszystko da się przeżyć i nie ma co płakać.

tamponów też nie używasz, bo cię rozdziewiczą?

Dziewica to stan umysłu, a nie błony :-/

mam 17 lat i wczoraj umówiłam sie na wizyte na przyszłą środe.

,,,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 16:43 przez xXxLoveAlicjAxXx.

Cytat
cimarron
Idź do lekarza z dobrymi opiniami.
Myślę że to nie prawda - "słyszałam, że lekarz ginekolog może rozdziewiczyć pacjentkę badając ją."

nieprawda- moja kumpela miala niemiła przygodę z prawie 70letnią babką ginekolog. Poszla na standardowe badanie (pierwszy raz w zyiu)- i babka wsadzila jej paluchy do pochwy. Jak baba zobaczyla krew to do niej z krzykiem- a co to jest???!!! jak sie ma okres to się nie przychodzi na badania bo to niewypada!
A moja kumpela byla w szoku i tylko wybąkała, ze nie ma okresu..
Tamta się speszyla i sie zorientowala co i jak. I i tak ją ofukala- że powinna jej powiedziec przed, że jest dziewicą itp.

Bo przerwanie blony to błąd w sztuce lekarskiej. Ale jak powiesz od razu co i jak nei będzie problemu. Tak na zaś- trzymaj sięz daleka od starych babsztyli :p

Poza tym termin dziewica odności się bardziej do mentalności i rozpocześcia czynności seksualnych- naderwanie tego żalosnego strzępka błony, dumnie zwanej dziewiczą, w inny sposob niż penetracja czonkiem nie czyni cię nie- dziewicą.
Cytat
xXxLoveAlicjAxXx
hahhaa to co pisza tu kobity to śmieszne jest ... na 100% przez odbyt nie bedzie badać...
ja mam problemy od całego zycia jak tylko zaczełam stawac sie małą kobietką i gdy byłam dziewica lekarz badał mnie przez USG tak jak Panie w ciązy musiałam mieć tylko pełny pęcherz i przez usg badał mi jajniki
to samo miałam co ty nieregularny okres i co sie okazało miałam Cyste na jajniku przez to nawet miałam całkowity zanik miesiączki .. a ginekologa niema co się bać dla nas kobiet to najlepszy przyjaciel .. a Ty sie nie bój tylko pomysl o tym ze w zyciu napewno bedziesz chciała miec dzieci a aby je miec trzeba byc zdrowym a jak sie bedziesz bać możesz sie zaniedbac i doprowadzić do czegoś co bedzie potem drastyczne ja bedac w twoim wieku 16lat tez sie bałam isc ale mama wzioła mnie za fraki - niema lekko i teraz powinnam mamuske po nogach całować... jestem już po operacji wyciecia cysty moze i mam blizne i troszke zszarganą psychike ale już wiem że takich zeczy nie mozna odkładać ani się bać przez to ze zaniedbałam sie mając 14lat bo sie bałam teraz jestem uzalezniona od ginekologa i obowiazkowo co dwa miesiace chodze się badac :))
Ale jestem szczesliwa i zdrowa do tego mam Kochanego ginekologa czasami krzyczy ale wiem ze to dla mojego dobra ;)

ja jak byłam pierwszy raz u ginekologa to babka badala mnei przez odbyt- jeden palec w pupę a druga ręka na brzuch- miłe to nei było...dlatego od tamtgo czasu- czyli ponas 11 lat (jak i po historii mojej koleżanki)- omijam łukiem kobiety ginekolog. Tylko facet.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 19:20 przez bentkuff.

Rozdziewiczy? A co Ty się tam bzykać będziesz? :) no daj spokój, luzik pełny, idź i mu powiedz dokładnie co Cię martwi i że się stresujesz tego badania. Oczywiście idź prywatnie...

Cytat
Kieszonkoowa
ginekolog zbada Cię przez odbyt.

O Matko! To ja już wolałabym sama rozdziewiczyć się przed wizytą.

Przecież możesz iść tylko na konsultację, niekoniecznie na badanie :p

Cytat
xXxLoveAlicjAxXx
hahhaa to co pisza tu kobity to śmieszne jest ... na 100% przez odbyt nie bedzie badać...
ja mam problemy od całego zycia jak tylko zaczełam stawac sie małą kobietką i gdy byłam dziewica lekarz badał mnie przez USG tak jak Panie w ciązy musiałam mieć tylko pełny pęcherz i przez usg badał mi jajniki
to samo miałam co ty nieregularny okres i co sie okazało miałam Cyste na jajniku przez to nawet miałam całkowity zanik miesiączki .. a ginekologa niema co się bać dla nas kobiet to najlepszy przyjaciel .. a Ty sie nie bój tylko pomysl o tym ze w zyciu napewno bedziesz chciała miec dzieci a aby je miec trzeba byc zdrowym a jak sie bedziesz bać możesz sie zaniedbac i doprowadzić do czegoś co bedzie potem drastyczne ja bedac w twoim wieku 16lat tez sie bałam isc ale mama wzioła mnie za fraki - niema lekko i teraz powinnam mamuske po nogach całować... jestem już po operacji wyciecia cysty moze i mam blizne i troszke zszarganą psychike ale już wiem że takich zeczy nie mozna odkładać ani się bać przez to ze zaniedbałam sie mając 14lat bo sie bałam teraz jestem uzalezniona od ginekologa i obowiazkowo co dwa miesiace chodze się badac :))
Ale jestem szczesliwa i zdrowa do tego mam Kochanego ginekologa czasami krzyczy ale wiem ze to dla mojego dobra ;)



operacji ? bolało ? jak to wyglądało ?

spokojnie idź do lekarza, lepiej pójść niż nie pójść

Cytat
mmaaggiiee
spokojnie idź do lekarza, lepiej pójść niż nie pójść

Czemu odkopujesz takie stare wątki? grrrrr ;/

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
Kieszonkoowa
ginekolog zbada Cię przez odbyt.

Niekoniecznie.
Może zbadać przez gardło.

Cytat
Kieszonkoowa
Jeśli masz błonę dziewiczą, ginekolog zbada Cię przez odbyt. Koniecznie idź do lekarza.

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
Kieszonkoowa
ginekolog zbada Cię przez odbyt.

Niekoniecznie.

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
gala-gradiva
Jezu, czy rozdziewiczanie to tylko błona dziewicza? Nie wiem, co jest w tym takiego istotnego, niech mi ktoś to wreszcie wyjaśni...
też o tym pomyślałam właśne;/
Cytat
feeelka
Cytat
xXxLoveAlicjAxXx
hahhaa to co pisza tu kobity to śmieszne jest ... na 100% przez odbyt nie bedzie badać...
ja mam problemy od całego zycia jak tylko zaczełam stawac sie małą kobietką i gdy byłam dziewica lekarz badał mnie przez USG tak jak Panie w ciązy musiałam mieć tylko pełny pęcherz i przez usg badał mi jajniki
to samo miałam co ty nieregularny okres i co sie okazało miałam Cyste na jajniku przez to nawet miałam całkowity zanik miesiączki .. a ginekologa niema co się bać dla nas kobiet to najlepszy przyjaciel .. a Ty sie nie bój tylko pomysl o tym ze w zyciu napewno bedziesz chciała miec dzieci a aby je miec trzeba byc zdrowym a jak sie bedziesz bać możesz sie zaniedbac i doprowadzić do czegoś co bedzie potem drastyczne ja bedac w twoim wieku 16lat tez sie bałam isc ale mama wzioła mnie za fraki - niema lekko i teraz powinnam mamuske po nogach całować... jestem już po operacji wyciecia cysty moze i mam blizne i troszke zszarganą psychike ale już wiem że takich zeczy nie mozna odkładać ani się bać przez to ze zaniedbałam sie mając 14lat bo sie bałam teraz jestem uzalezniona od ginekologa i obowiazkowo co dwa miesiace chodze się badac :))
Ale jestem szczesliwa i zdrowa do tego mam Kochanego ginekologa czasami krzyczy ale wiem ze to dla mojego dobra ;)



operacji ? bolało ? jak to wyglądało ?
a ja miałam badania przez odbyt...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-10 15:01 przez prezesu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zgrubienia po plastrach anty