Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 23:00:24

Dla osoby, która chce mieć dziecko każdy mały objaw jest objawem ciąży.. Ja co mieciąc przed okresem jestem chyba w ciąży urojonej;-) Staramy się od 6 miesięcy, więc dobrze Cię rozumiem i wiem że ten tydzień będzie się dłużył, póki nie zrobisz testu:-) Powodzenia

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 17:21:17

Dziewczyny i jak udalo sie ktorejs? my tez sie staramy od sierpnia i narazie nic.. :( oszalec idzie

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 17:29:06

coś chyba w tym jest, może być to objaw ciąży, ale poczekaj do okresu. Jeśli go nie będzie, zrób test.
Mi za pierwszym razem spóźniał się o 6 dni, więc od razu wiedziałam.
Za drugim o 2 dni, ale już czułam, że jest inaczej ;) No i teraz już 5 miesiąc ciąży, druga dzidzia pojawi się w marcu.
Życzę, żeby Wam się udało! :)

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 17:55:55

fasolinka -zazdroszcze i GRATULUJE!!!

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:12:48

Dziewczynki, musicie wyluzować :), my się staraliśmy prawie rok, co miesiąc robiłam po 5 testów i ciągle nic, już się załamałam prawie, poumawiałam się na badania ale postanowiliśmy z mężem dać sobie jeszcze 3 miesiące i totalnie odpuścilismy. Wyjechaliśmy na urlop, 2 tygodnie bez stresu, pracy i planowania dzidziusia. Po powrocie z urlopu spóźniał mi się okres, zrobiłam test bez jakichś większych nadziei, a tu co? Dwie kreseczki :), przywitamy nasze malutkie w kwietniu 2013:), Twoje objawy mogą oznaczać wszystko, po pierwsze - take it easy :)

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:19:00

czyli nie tak łatwo wcale zajść w ciążę :) nie śpieszno mi do dzieci, ale jak czytam Wasze posty to Wam zazdroszczę :)
a autorce życzę upragnionego dzidziusia! :*

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:25:56

Cytat
moreloweucho
czyli nie tak łatwo wcale zajść w ciążę :) nie śpieszno mi do dzieci, ale jak czytam Wasze posty to Wam zazdroszczę :)
a autorce życzę upragnionego dzidziusia! :*


Łatwo - szesnastolatce pod dyskoteką :)

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:28:47

Cytat
ona0312
fasolinka -zazdroszcze i GRATULUJE!!!

bardzo dziękuję :) i zamiast zazdrościć, bierz się do roboty! :)

myślę, że trzeba się właśnie wyluzować- za pierwszym razem nie staraliśmy się w ogóle (choć myśleliśmy o dziecku), za drugim też nie, poszliśmy na żywioł, bez planowania, etc. Po prostu stwierdziliśmy, że 2-letniej córce przyda się rodzeństwo i przestaliśmy się zabezpieczać. I nawet miesiąc nie minął.. ;) Wiem, że nie zawsze jest tak łatwo, ale weźcie to "na miękko", a szczęście samo przyjdzie!

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:29:04

zrób test z krwi :) Będziesz wiedziała :)
Życzę Ci abyś okresu już nie dostała tylko w ciąży była :)
Sama jestem teraz w 29 tyg :)

zweryfikowana
Posty: 303
Ostrzeżenia: 1/5

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:31:54

my też się staramy,zrobiłam test i był pozytywny,ale cóż poszłam do ginekologa i rozczarowanie...

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:39:04

A u mnie wielkie rozczarownie - po 6 dniach okres :(

A był i śluz i podwyższona temperatura i to i tamto... Nie szukaj na siłę objawów, bo potem większy zawód

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Problem - śluz/ciąża

12 lis 2012 - 18:44:43

Cytat
fasolinska
Cytat
ona0312
fasolinka -zazdroszcze i GRATULUJE!!!

bardzo dziękuję :) i zamiast zazdrościć, bierz się do roboty! :)

do roboty sie juz bierzemy od sierpniaa jestesmy 2lata po slubie) i nic z tego nie wychodzi;/ dodam ze raz juz bylam w ciazy-nie planowanej, ale chcianej.bylam zaskoczona ale szczesliwa! niestety nie udalo sie bo polecialo w 6tyg. dlatego teraz ta ciaza jest taka wyczekana,niecierpliwa. piszac to same lzy cisna sie do oczu:( tak bardzo bym chciala..

Problem - śluz/ciąża

13 lis 2012 - 08:55:44

Okresu narazie brak, zawsze dostaję z samego rana po przebudzeniu, ale zobaczymy jutro, zawsze może się trochę spóźnić :) Chociaż mam nadzieję, że przez 9 miesięcy go nie będzie :D:D Testu jeszcze nie robiłam - boję się rozczarowania :)

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Problem - śluz/ciąża

13 lis 2012 - 11:09:01

a ja test dzis zrobilam i CO? WIELKIe rozczarowanie 1 kreska!!!!!! poprzedni cykl 29dniowy i myslalam ze teraz tez tak bedzie.. okres sie spoznial 3dni ale pewnie przyjdzie jutro. glupi cykl 32:| aaaaaaaaaaaaaa juz sil nie mam!!!!!! kto by pomyslal ze "glupie" 2kreski moga dac tyle szczescia.

Problem - śluz/ciąża

13 lis 2012 - 11:16:46

Starałam sięze swoim partnerem o dzidzie ponad pol roku i niestety sie nie udawalo. Przestalismy sie starac, myslec o tym i jestem w 17tyg. Nie zadręczaj sie myslami i zanim sie obejzysz, bedziesz szczesliwą mamą :) A sluz jest rzeczywiscie obfity w okresie ciazy, ale troszke wyluzuj a sie uda. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

długie krwawienie