Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:21:17

witajcie kochane, mam do Was takie nietypowe pytanie. Otóż staramy się z mężem o dziecko od sierpnia :) Ostatni okres miałam 19 października mój cykl trwa 25 dni, więc ok 13 listopada powinnam dostać okres. Od wczoraj zauważam, że mam bardzo obfity śluz, jest lepki i kremowy. Czytałam na forach, że podczas dni niepłodnych śluzu powinno nie być [?]. Czasami mam też delikatne ukłucia w podbrzuszu [od jakichś 4 dni].

Wiem, że nie jesteście wróżkami i nie powiecie mi, czy może zaskoczyło, ale chciałabym wiedzieć, czy jest szansa, że to jest ciąża??? Na test jest chyba za wcześnie, a 13sty jest tak daleko... :(

P.S. Wszystkim kobietkom bardzo dziękuję za rady i pomoc :)) Jednak chciałam zaznaczyć, że 12.12.2012 okazało się, że jestem w ciąży. :)

Wszystkim innym"zafasolkowanym" GRATULUJĘ - a jest ich dość sporo w tym wątku :)
Jeśli ktoś ma ochotę niech się przyłącza do naszej rozmowy :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 13:22 przez eduska.

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:25:20

Jest szansa na dzieciaczka!
Życzę Ci tego z całego serca! Też tak miałam przy ciąży!
Powodzenia!

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:25:50

Oj kochana szczerze to wydaje mi się, że to wszystko w psychice siedzi i tobie te ukłucia po prostu wydaje sie, ze się pojawiają po prostu kup test i będziesz miała pewność. lepiej ruszaj do apteki. trzymam kciuki!

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:30:26

Też się staramy o dzidziusia, więc życzę żeby to był pierwszy objaw ciąży:-)

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:33:32

Może, może :) Czekaj cierpliwie i nie myśl tak o tym :)

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:35:38

He, my również się staramy o dzidziusia!
Ale Ci powiem, że przy pierwszej ciąży pierwszym z objawów był śluz lepki, gęsty i białawy. Do tego "darły" mnie sutki.

Też staramy się od sierpnia, ale póki co wlaśnie "okresuje" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 22:36 przez sugarvstar.

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:35:52

Treść posta została usunięta automatycznie

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:38:39

Cytat
sugarvstar
He, my również się staramy o dzidziusia!
Ale Ci powiem, że przy pierwszej ciąży pierwszym z objawów był śluz lepki, gęsty i białawy. Do tego "darły" mnie sutki.

Też staramy się od sierpnia, ale póki co wlaśnie "okresuje" :)

Życzę, żeby Wam też się udało!! Mnie sutki nie bolą,mam za to pełniejsze piersi, ale to może być objaw zbliżającej się miesiączki :( Staram się o tym nie myśleć, ale to jest silniejsze ode mnie :) Tak bardzo bym chciała... :)

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:41:48

Staracie się o pierwsze dzieciątko?
Nie myśl o tym, "róbcie" swoje i na pewno się uda:)
Ja również na początku ciąży miałam jakby "pelniejsze" piersi i ogolnie wydawalo mi się, że jakoś szczuplejsza jestem. Pamiętam, że się cieszyłam, brzuszek płaściutki a piersi "Up":) Ale wtedy jeszcze o ciąży nie wiedziałam:)

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:44:28

Cytat
sugarvstar
Staracie się o pierwsze dzieciątko?
Nie myśl o tym, "róbcie" swoje i na pewno się uda:)
Ja również na początku ciąży miałam jakby "pelniejsze" piersi i ogolnie wydawalo mi się, że jakoś szczuplejsza jestem. Pamiętam, że się cieszyłam, brzuszek płaściutki a piersi "Up":) Ale wtedy jeszcze o ciąży nie wiedziałam:)

O pierwsze :) jesteśmy trzy miesiące po ślubie :) oddałabym za to dzieciątko wszystko, tylko tego brakuje mi do pełni szczęścia :)

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:45:02

My się staraliśmy równo rok i miesiąć o drugą dzidzię, i dopiero udało się jak odpuściliśmy, wcześniej wszystko było wg kalendarzyka a w tym właśnie m-cu w którym zaszłam akurat odpuściliśmy i niespodzianka :)
Ciężko stwierdzić czy to objaw ciąży bo ja przeżyłam dwie i są skrajnie różne, w poprzedniej ciąży pierwszym objawem był ogromny ból piersi i własnie tak jak opisujesz dużo śluzu, a w obecnej właśnie brak bólu piersi przed @ , więc tutaj niestety pozostaje tylko czekać do 13 i zrobić test ;)
Powodzenia !

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:47:05

Na pewno się Wam uda, trochę cierpliwości:) Mój synek w lutym skończy 2 latka, najwyższa pora na drugie:) Nie chcemy długo czekać, bo wiadomo - odklada się, odkłada a raptem mija kilka lat i już troszkę jest przy późno...:)

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:50:07

zazdroszczę :) mam nadzieję, że za parę dni napiszę, że okresu brak :) teraz pozostaje mi czekać :)

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:52:28

Swietnie Cie rozumiem:) ale juz nie wiem co o tych objawach myslec, ja mam co miesiac jakies ale wychodzi na to ze tylko w glowie:( niedlugo zbzikuje i chyba nie doczekam sie mojego malenstwa:( Tobie zycze powodzenia;)

Problem - śluz/ciąża

07 lis 2012 - 22:56:24

Przestań się starać, szybciej będzie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

długie krwawienie