Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:28:36

Cytat
izzie_
Cytat
wac_panna
w rytmie bicia serca pulsuje mi żołądek byłam z tym u lekarza dowiedziałam się,że jestem szczupła dlatego wyczuwa mi lekarz bicie żołądka spowodowane przechodzącą nie daleko tętnicą..Jak to usłyszałam miałam dość:P troszkę chore ale prawdziwe


a co do wątku mi jelita czasami grają róno więc nie stresuj się :)

nie bije żołądek, tylko aorta tętni :P napisałam właśnie o tym kilka postów wyżej. Ale wyczuwalne jest to bardziej u osób szczupłych.

dokładnie otot mi chodziło. Przepraszam ale nie znam się;)

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:29:23

Fajnie się mówi o antykoncepcji,gorzej jak nie można stosować takich,i co wtedy.a jeśli facet miałby wąty niech się podwiąże i tyle(2 tys i po problemie i stresie)masakra,wiele osób które znam ma dzieci poczęte podczas stosow antykonc.od tabletek po spirale heeeh

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:35:47

mozliwe, ze refluks, ja go mam i wlasnie mi cos jezdzi w brzuchu

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:36:53

brak seksu niezła antykoncepcja:D może masz gazy??:D

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:44:42

może cię zdziwię, ale tadzę ci: idź do lekarza. tego od brzucha i tego od głowy.

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:49:18

Mam podobnie ale raz na jakis czas i to tak jakby coś w jelitach sie przestawia, wydaje sie jak delikatnie kopniaczki w ciąży :) ale i tak bym radziła przejsc sie do lekarza

Cytat
agore
może cię zdziwię, ale tadzę ci: idź do lekarza. tego od brzucha i tego od głowy.

ohoho no to mądrze dofasolifaś dziewczynie. Puk puk tobie w łebek za jakiś głupi wyskrobany koment!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 22:52 przez Karolka86.

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 23:22:13

tak troche poczytałam na necie, moze mam ibs? tzn zespół jelita drażliwego, bo w sumie po ten laparoskopii nie trzymałam diety i jak cos zjadłam ciezkiego zaraz leciałam na kibelek, tak samo jak jechałam samochodem i widziałam ze blisko nie ma toalety łapał mnie straszny ból brzucha i panikowałam jak głupia, ostatnio troszke mi sie zmniejszyło i moze przez to ze mniej latam na kibelek siedzi mi to wszystko w jelitach i wariują jak mysalicie?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 23:25:47

moze urojona ciąża przez ten ciagły strach, lepiej sie zabezpieczyc porządnie a nie ciągle sobie odmawiać

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 23:28:01

może powinnaś iść do lekarza a nie pytać dziewczyn na forum, z których 99% nie ma bladego pojęcia co to moze być.

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 23:33:44

ja również po prodzie często miałam takie wrażenie i co chwila sobie wkręcałam ciąże chociaż brałam tabletki. Tak jak ktoś wcześniej napisał, po porodzie wszystko wraca na swoje miejsce ale jeśli masz się denerwować to zrób sobie usg. Może pomyśl też o tabletach albo spirali zeby czuć się bardziej komfrotowo bo twojemu mężowi musi być bardzo ciężko;/

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 23:34:59

sory, głupie skojarzenie ale nie moge sie powstrzymac

http://www.cyberpunkreview.com/images/alien22.jpg

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 23:49:29

Cytat
Karolka86
ohoho no to mądrze dofasolifaś dziewczynie. Puk puk tobie w łebek za jakiś głupi wyskrobany koment!!!

istnieje coś takiego, jak wolność wypowiedzi. tak jak ty sie wypowiadasz tak i ja mogę. piszę to co myślę, po to są te fora i wątki. jeśli cie to obraza zawzsze masz pełne prawo do tego, by tego nie czytać.

dziwne ruchy w brzuchu

11 paź 2012 - 21:09:09

Ale dobra jestes



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 21:12 przez ametystt.

dziwne ruchy w brzuchu

11 paź 2012 - 21:13:35

to mogą być ruchy jelita tzw zespól jelita drażliwego to nic takiego , wpisz sobie w google i spr czy zgadza się Twoje samopoczucie z opisywanymi objawami, można odczuwać ruchy w brzuchu poniżej żołądka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-11 21:15 przez laropademango.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to moze byc?