Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:52:12

moga to być po prostu ruchy perystaltyczne jelit

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:54:35

ale czy ruchy jelit moge odczówac tez tak nisko pod pępkiem?

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:55:00

Cytat
Chauvin
yy lekarz?
Po co lekarz, od czego są Szafiarki i ich rentgen w oczach?.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:55:18

Cytat
minia17890
ale czy ruchy jelit moge odczówac tez tak nisko pod pępkiem?

a Ty myślisz, że gdzie masz jelita? o_O

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:56:33

Gnaj do lekarza.

zweryfikowana
Posty: 1.452
Ostrzeżenia: 4/5

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:00:54

do lekarza może byś poszła, a ie na szafie kolejny wątek o ciąży

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:08:51

idz do lekarza aby się uspokoic i niech Ci ginekolog przepisze tabletki, albo zalozy np spirale... Bo co masz zamiar już nigdy seksu nie uprawiac? chyba ze znow bedziesz chciala zajsc? Wspolczuje Twojemu mezczyznie... Lepiej pomyśl nad antykoncepcją, bo jak tak dalej pójdzie to zaraz będzie kolejny wątek pod tytulem "Maż chce odejsc", "mąż jest nieszczęśliwy i twierdzi, że go zaniedbuje" albo w najgorszym wypadku "okryłam, że mąż mnie zdradza"...

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:11:27

polecam lekarza, ale.. w rytmie bicia serca mówisz. To na pewno nie są ruchy perystaltyczne. Ruchy perystaltyczne są powolne i normalnie raczej słabo wyczuwalne. Wiem, że ja ja wyczuwam leżąc na plecach tętnienie aorty brzusznej, ale ja jestem osobą szczupłą a właśnie u osób szczupłych takie tętnienie jest wyczuwalne. I raczej nad pępkiem a nie poniżej (nieco poniżej pępka lub na jego wysokości mnie więcej aorta się rozdwaja na dwie tętnice biodrowe wspólne). Poza tym widać jak ten brzuch mi tętni. Masz może zgagę? Co do nieuprawiania seksu. Wiadomo, że jego brak jest najlepszą metodą zapobiegania ciąży, ale raczej w małżeństwie może Ci tylko przysporzyć problemów. Twój lęk jest wręcz paniczny. Jest tyle metod antykoncepcji a ty wybierasz brak seksu?

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:12:15

Cytat
keyy
Cytat
Chauvin
yy lekarz?
Po co lekarz, od czego są Szafiarki i ich rentgen w oczach?.

Jesteśmy jak Wyrocznia Delficka :D

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:14:16

w rytmie bicia serca pulsuje mi żołądek byłam z tym u lekarza dowiedziałam się,że jestem szczupła dlatego wyczuwa mi lekarz bicie żołądka spowodowane przechodzącą nie daleko tętnicą..Jak to usłyszałam miałam dość:P troszkę chore ale prawdziwe


a co do wątku mi jelita czasami grają róno więc nie stresuj się :)

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:19:29

Cytat
wac_panna
w rytmie bicia serca pulsuje mi żołądek byłam z tym u lekarza dowiedziałam się,że jestem szczupła dlatego wyczuwa mi lekarz bicie żołądka spowodowane przechodzącą nie daleko tętnicą..Jak to usłyszałam miałam dość:P troszkę chore ale prawdziwe


a co do wątku mi jelita czasami grają róno więc nie stresuj się :)

nie bije żołądek, tylko aorta tętni :P napisałam właśnie o tym kilka postów wyżej. Ale wyczuwalne jest to bardziej u osób szczupłych.

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:20:05

no wiecie, potrzebuje torche otuchy zeby wykluczyc ciaze, napewno pojde po jakias antyoncepcje, poprostu jakos panikuje dziwnie i mnie to wkurza bo zawsze byłam normalna i dosc rozsadna osoba a tu nagle w padam w paniki ze w ciazy jestem ze mi sie brzuch rusza i wogole..

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:20:36

Witam myślę ze powinnaś poprostu zrobić test ciążowy jesli wyjdzie negatywny a dalej będziesz czuć jakies ruchy idz do lekarza co do ospalości i apatii myślę ze to normalne o tej porze roku poprostu przesilenie jesienne, a co do sexu z mężem kochana są bardzo dobre środki antykoncepcyjne mąż długo tak nie pociągnie albo będzie między wami ciągle zgrzytało albo znajdzie sobie zastępstwo panowie tak mają idz do ginekologa i poproś o tabletki lub zastrzyk 99% pewności ze nie zajdziesz w kolejną ciążę

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:21:48

Cytat
minia17890
no wiecie, potrzebuje torche otuchy zeby wykluczyc ciaze, napewno pojde po jakias antyoncepcje, poprostu jakos panikuje dziwnie i mnie to wkurza bo zawsze byłam normalna i dosc rozsadna osoba a tu nagle w padam w paniki ze w ciazy jestem ze mi sie brzuch rusza i wogole..

Eee raczej jak Ci wyszły dwa testy negatywnie to nie jesteś w ciąży, stres robi swoje :)

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 22:27:15

no własnie robiłam juz dwa testy normalnie wariowaąłm jak czekałam na wynik, moze tak bardzo sie boje ciazy ze dostalam jakiejs nerwicy jelit i przez to tak wariuja całymi dniami, bo przeciez gdybym była w ciazy i czuła ruchy po kazdej stronie brzucha itd to juz by była zaawansowana i chyba bym cos o tym wiedziała a nie nagle cos sobie wkrecam i nagle mnie głowa boli, plecy i inne dolegliwosci ciazowe, chyba cos mi sie dzieje przez to myslenie 24 na dobe o tym w głowie... to chyba nie mozliwe zeby byc w poznej ciazy miec okres i dwa testy wyszły negatywne nie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to moze byc?