Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:52:40

Jejku czemu się nie zabezpieczałaś?A co z partnerem Twoim?Pracuje, napisz coś więcej i nie rób nic pochopnie pamiętaj że zawsze jest jakieś wyjście :)

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:52:48

mi się wydaje, że jeśli z trójką dałaś radę to i czwarte nie będzie problemem.
Sama jestem z rodziny gdzie jest czwórka dzieci i jestem przeszczęśliwa, że mam tyle rodzeństwa. Moi rodzice, choć czasami nie było lekko, też się cieszą z licznego potomstwa :)
Nie bój się. Prawda jest taka, że jak już urodzisz, dać radę będziesz musiała i dasz. Powodzenia i ciesz się :) Sama mam nadzieję na czwórkę dzieci w przyszłości, choć zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie.

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:53:35

Diękuje za wypowiedzi.Jeśli chodzi o mnie to tak żyje z mężem w szczęśliwym związku tylko że on sam zarabia na życie ja straciłam pracę-((

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:54:09

moim zdaniem powinnas zaplanowac czas ciazy jak najlepiej. wychowalas trojke, wychowasz czwarte..
za kilka miesiecy jak dzidzia zacznie kopac zmienisz swoj obecny punkt widzenia.
powodzenia

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:54:38

a najlepiej żeby już więcej nie rodzić podwiązać sobie jajniki :) znajoma ma 2 podwiązała jajniki i nie musi sie niczym martwić juz :) tak bym wiele dała zeby byc w twoim stanie..niektórzy długo sie starają i nie maja dzieci..a niektórych raz zawiedzie antykoncepcja i są rodzicami..powodzenia..

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:54:54

A co małoby dać wywołanie "okresu"? ;p

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:55:59

naprawde ,jesli nei chcesz go miec ,to lepiej dac do adopcji niz wywoływac okres i zabic w sumie

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:56:33

Aha czyli tu kwestia finansowa wchodzi w grę??? Wiesz jak dobrze pomyśleć, to na pewno się da zaoszczędzić w jakiś sposób, był kiedyś taki fajny artykuł w którymś z tych poradników dla mam :) A po najmłodszym nie zostało nic z wyprawki? Głowa do góry dwójka już duża, a masz jeszcze kogoś do pomocy koło siebie???

Cytat
suzi001
a najlepiej żeby już więcej nie rodzić podwiązać sobie jajniki :) znajoma ma 2 podwiązała jajniki i nie musi sie niczym martwić juz :) tak bym wiele dała zeby byc w twoim stanie..niektórzy długo sie starają i nie maja dzieci..a niektórych raz zawiedzie antykoncepcja i są rodzicami..powodzenia..

Ale chyba musiała mieć zalecenie od lekarza, taki zabieg bynajmniej do niedawna był nielegalny (a szkoda). A no tak to jest, życie zaskakuje nas :)
Tobie życzę żeby się w końcu udało, a autorce żeby się ułożyło, dasz radę spokojnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 22:59 przez Evans18.

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:57:56

jak można mieć 29 lat i 4 dziecko...

18 - 1 dziecko
19 - 2 dziecko

SZOK

przynajmniej z trzecim poczekałaś, ale o 4 nie wspomnę.. tak szybko... ty dalej nie wiesz skąd się dzieci biorą? jak na ten wiek jesteś bardzo nieoodpowiedzialna.

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 22:59:11

Cytat
rikarika
A co małoby dać wywołanie "okresu"? ;p

zabicie dziecka....

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 2/5

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 23:00:18

30 letnia kobieta i pisze o "wywoływaniu okresu" w ciąży? Jeszcze rozumiemn jak zdesperowana 18latka pisze o aborcji ale mając trójkę dzieci, zaznając już rodzicielskiej miłości miałabyś sumienie myśleć o tym?
Z tego co piszesz urodziłaś dziecko młodo, więc chyba powinnaś uważać i już znać się na zabezpieczeniu, także na przyszłość pomyśl o tym...
Mi na Twoim miejscu wstyd by było w ogóle tak tu pisać, bo czwórka dzieci to żadna tragedia, a może i więcej radości i wsparcia na starość. Nie masz 45 lat, spokojnie wychowasz, dwójka dzieci już starsza więc to też inaczej. Mimo wszystko są rodziny i to sporo z 3/4 dzieci, pomyśl jak ktoś ma naraz trojaczki:) W kwestii finansowej na pewno sobie poradzicie, wystarczy trochę zaradności, na początek dla dziecka masz dużo rzeczy już po starszych,a reszta się jakoś ułoży,powodzenia!

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 23:00:49

masakra.. nie wiem.. dla mnie to nie wyobrażalne, że matka która ma 3 dzieci zadaje takie pytanie:/ i ma myśli o usunięci dziecka.. coś strasznego.

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 23:02:51

Cytat
Goodfellas
jak można mieć 29 lat i 4 dziecko...

18 - 1 dziecko
19 - 2 dziecko

SZOK

przynajmniej z trzecim poczekałaś, ale o 4 nie wspomnę.. tak szybko... ty dalej nie wiesz skąd się dzieci biorą? jak na ten wiek jesteś bardzo nieoodpowiedzialna.

Ja mam znajomą co ma 25 lat i czwórkę dzieci, mało tego od 2-3 lat jest w separacji z mężem, tak więc nic mnie już nie zdziwi :D
Autorko z mopsu możecie starać się o zasiłki jako rodzina wielodzietna, ale musisz tam iść zapytać bo za dużo nie wiem na ten temat.

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 23:02:52

Cytat
Goodfellas
jak można mieć 29 lat i 4 dziecko...

18 - 1 dziecko
19 - 2 dziecko

SZOK

przynajmniej z trzecim poczekałaś, ale o 4 nie wspomnę.. tak szybko... ty dalej nie wiesz skąd się dzieci biorą? jak na ten wiek jesteś bardzo nieoodpowiedzialna.

czasami nawet antykoncepcja zawodzi :)
Ale chyba musiała mieć zalecenie od lekarza, taki zabieg bynajmniej do niedawna był nielegalny (a szkoda). A no tak to jest, życie zaskakuje nas :)
Tobie życzę żeby się w końcu udało, a autorce żeby się ułożyło, dasz radę spokojnie :)[/quote]

Mówiła że miała już cesarke zaplanowaną bo ma problemy zdrowotne,więc podpisała jakieś papiery że chce żeby lekarz po urodzeniu jej podwiązał jajniki i tak też się stało :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 23:05 przez suzi001.

czwarte dziecko?

03 sie 2012 - 23:04:09

Cytat
leniwiec22
Cytat
rikarika
A co małoby dać wywołanie "okresu"? ;p

zabicie dziecka....

Samo wywołanie miesiączki ma "usunąć" 5-tygodniowy płód? Hmm, chyba niezupełnie ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana klimatu a brak okresu