Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:34:10

Cytat
RetroGlamour
Nie wywołasz już okresu,poza tym,te tabletki owszem,wywołują okres,a jeśli jest ciąża podtrzymują ją.

O czym ty piszesz? Tabletki ( 'te' tabletki) powodują skurcze macicy, która się 'wypróżnia' jak można wywołać okres w ciąży? nie bredź.


Swoją drogą w takich wypadkach jestem chyba za wiązaniem jajowodów.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:48:12

Gdy zaszłam w 3 ciążę byłam przerażona. Tysiące różnych myśli; co robić?
Wiedziałam,że trafię na brak zrozumienia w rodzinie i złośliwe komentarze w pracy, ale postanowiłam urodzić i wychować najlepiej jak umiem.Powiedziałam sobie, że będę się uśmiechać i chodzić z podniesionym czołem nie patrząc na reakcje innych gdy prowadziłam 2 małych dzieci a przed sobą wielki brzuch.W domu było już 2 chłopców a urodziła się córka.Nie żałuję tej decyzji, jest naprawdę fajną, zdolną, pracowitą panienką o wspaniałym, uczuciowym serduszku.
Będzie ciężko, ale poradzisz sobie.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:48:30

Cytat
bonethugs
Cytat
04kasia19

szkoda że twoi rodzice tego nie zrobili gdy byłaś płodem

moi rodzice to wykształceni ludzie, nie myślą zaściankowo, to samo wpoili mnie. dziękuję.

są inteligętni fakt. ale z Tobą im nie wyszło. płód, embrion, zarodek, naukowo to tylko coś tam. ale dla matki kobiety człowieka to jest dziecko które czuje żyje kocha. lepiej sie masturbować to by autorka "problemu" nie miała

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:49:13

Problemem aborcji jest fakt, że ci którzy za nią są już się urodzili !

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:53:52

Cytat
nnattalla
Problemem aborcji jest fakt, że ci którzy za nią są już się urodzili !
LUBIE TO.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:57:51

a ja myślę że o aborcji jest już wątek,dajmy spokój kłótniom i obsatńmy przy wsparciu autorki...
sory za ort:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-04 12:58 przez mysia_84.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:57:54

wiesz TY dziewczyno w ogole co to jest ANTYKONCEPCJA?!

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:07:45

Cytat
nataszap
nie rob tego,jak masz 3 dzieci z 4 tez dasz rade:)wiem ze bedzie troche ciezko ale pomysl jak wyrosna jaka fajna bedzie Wigilia z tak liczna rodzinka:)nie wywoluj okresu bo to po prostu aborcja..Po tym dziecku zabezpiecz sie jakos
powodzenia i wytrwalosci ci zycze,bedzie dobrze!

Argument roku! Tak,to będzie świetna Wigilia,szczególnie,że nie będą mieli co do gara włożyć.

Nie będę się wypowiadać na temat odpowiedzialności czy antykoncepcji,bo to nie moja sprawa.
Autorko wątku-zrób to co uważasz za słuszne-jeśli wiesz,że podołacie finansowo,to nawet się nie zastanawiaj.. A co na to Twój mąż?

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:16:03

Decyzja jak najbardziej należy do Ciebie. Ja jednak jestem za tym , byś to dziecko urodziła. Ono nie jest niczemu winne i nie skazuj maleństwa na śmierć. Popatrz na swoje dzieci. Chyba nie chciałabyś się ich 'pozbyć'.
Zapewne to , że nie wiesz czy dasz radę finansowo utrzymać dziecko powoduje takie myśli ( i nikt , kto nie był w podobnej sytuacji tego nie zrozumie ).
Możesz urodzić dziecko i postarać się je wychować jak najlepiej ( masz jeszcze trochę czasu na odłożenie trochę pieniędzy , ubranka masz zapewne po poprzednich dzieciach , rodzina też może chyba pomóc , jakieś zasiłki itd. ) albo oddać dziecko do adopcji. Jest wiele par , które nie mogą mieć dzieci a bardzo chcą i mogą pokochać je jak własne i zapewnić im wszystko.
Sądzę , że dasz radę ! Potrzebujesz tylko większego wsparcia ( i nie pomagają tu wpisy typu trzeba było myśleć wcześniej , jak można być tak nieodpowiedzialnym itd. ). Wsparcie jest bardzo ważne. Rodzina , przyjaciele będą z Tobą. Musisz tylko zacząć myśleć pozytywnie. Życzę ci powodzenia autorko :)

Co do osób które się mówią , że trzeba było o antykoncepcji myśleć itd. A skąd wiecie czy się nie zabezpieczała ? Nie napisała nic o tym , więc dajcie spokój. Poza tym ŻADNA antykoncepcja nie daje 100% pewności! Każda może zawieść ! Nie ważne czy to tabletki , prezerwatywy , plastry czy spirala.

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:17:21

Cytat
blss
Cytat
monisiak12345
anuula co z toba ??
skad ty sie urwalas, naprawde przykre;/
jak kobieta ktora ma 3-4 dzieci ma isc do pracy?
a dzieci co same zostana;/
naprawde wspolczuje ci twego "pustego" myslenia i rozmyslen.
Dla mnie masz ok 16 lat, nic wiecej ... albo jestes pusta 30 , bez rodziny...
ehhhhh

A kto jej kazał te 3-4 dzieci mieć? Jak nie ma pieniędzy na utrzymanie kolejnych bachorów no to niestety, albo antykoncepcja albo abstynencja seksualna. Ja również nie chce żeby moje podatki szły na rodziny wielodzietne bo nikt im tyle dzieciaków nie kazał robić, a znając życie każdy by produkował po 10 dzieciaków żeby tylko doić kasę od państwa i byłyby to nie kochane dzieci ale maszynki do robienia pieniędzy. Po to się powinno mieć dzieci jak się jest dorosłym żeby przewidzieć skutki swojej decyzji o ich posiadaniu oraz wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak sytuacja mieszkaniowa i finansowa. Jesteś biedna? No to nie będziesz utrzymywać 10 dzieci, proste. Tłumaczenie, że potem te dzieci wyrosną i będą pracować wspierając gospodarkę i robiąc na nasze emerytury to jeszcze większa bzdura. Bo jeśli wyrosną na socjal to nam od emerytur odejmą, żeby ich gęby utrzymać.


A kim ty jestes do jasnej ciasnej (normalnie przeklenstwa mi sie na jezyk cisną), ze jej dzieci nazywasz bachorami? gdybys moje dzieci tak nazwała, to w tym momencie bys dostała tak mocno w łeb z rozmachu, zebys zapomniala jak sie nazywasz.

no nie mogę, trzymajcie mnie, moze dostane ostrzeżenie, mam to gdzies, bachorze wstrętny. a ona pewnie tyle tych nalezących sie jej i jej dzieciom pieniedzy dostaaje z mopsu, ze zdoła pewnie zaraz wybudowac wille z basenem.

bredząca, nie wiedząca nic o zyciu nie powiem kto, tyle!!!

dzieki za podniesienie cisnienia, od rana mialam bardzo niskie, chwała ci za to!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-04 13:18 przez CheriCheriLady.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:20:15

w sumie 3 to liczba bliska 4 wiec chyba nie dobrze ze to nie blizniaki. Wiesz uwazam ze kobieta w takim wieku i z takim stazem powinna wiedziec co to jest planowanie rodziny. Teraz przed Toba 8msc ciazy.


Sama jestem w ciazy planowanej i wyczekiwaj z 1 dzieckiem i bardzo sie cieszę, uwazam ze zaszlam w ciaze dobrym momencie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-04 13:23 przez funpic.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:20:21

Moja mama miała nas pięcioro i jesteśmy szczęśliwi, że nas urodziła. Fajnie jest się spotykać w gronie całej rodziny. Za to oprócz jednej siostry, która ma dwoje dzieci reszta rodzeństwa i ja mamy po jednym dziecku. Tak szczerze, to współczuję mojemu synowi, że jest jedynakiem.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:24:05

Pomijam już to, że w ogóle oburza mnie ten wątek i twój pomysł...

Ale pomyśl co robisz - zanim coś zrobisz!
Co jeśli weźmiesz jakieś tabletki niewiadomego pochodzenia i Twoje dziecko przeżyje, ale będzie okaleczone? Nigdy sobie tego nie wybaczysz.
Porozmawiaj z ojcem dziecka i zorganizujcie się...
Przecież jest też jakaś pomoc państwa...

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:28:24

Ja mam 4 córki ,zapytajcie je czy wyobrażają sobie żeby którejś nie było.
Dasz radę i będzie wszystko ok.
Nawet nie trać czasu na zastanawianie się .
Powodzenia i najważniejsze nie zamartwiaj się bo dzicko to odczuwa i będzie później słabsze psychicznie.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 13:30:41

trzeba było się zabezpieczać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana klimatu a brak okresu