Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

21 minut temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 25 26 --> ->|

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:00:39

nie rob tego,jak masz 3 dzieci z 4 tez dasz rade:)wiem ze bedzie troche ciezko ale pomysl jak wyrosna jaka fajna bedzie Wigilia z tak liczna rodzinka:)nie wywoluj okresu bo to po prostu aborcja..Po tym dziecku zabezpiecz sie jakos
powodzenia i wytrwalosci ci zycze,bedzie dobrze!

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:04:39

moja mama wychowala 4 dzieciaków, w domu sie nie przelewalo zabardzo... teraz mam 22 lata i jestem naprawde szczesliwa ze mam 2 cudowne siostry i najlepszego na swiecie starszego brata. nie wyobrazam sobie zycia bez nich, a rodzice bez nas napewno tez nie:D jak dałaś rade z trójka to z 4 tez dasz:)

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:05:04

NIE ZABIJAJ TEGO MAŁEGO MALEŃSTWA !! ANI NIE ODDAWAJ JAK KTORAS NAPISALA... MASZ 3 DzIECIACZKOW TO I Z TYM 4 SOBIE DASZ RADE !!

NIE ZABIJAJ TEJ MAŁEJ ISTOTKI !!!
JESLI TO ZROBISZ BEDZIESZ ZAŁOWAC !!

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:12:22

Cytat
homopogaevkilo
powinnas urodzic a po wszystkim meza wyslac na wazektomie... mowie powaznie

nie czytalam całego wątku, ale ta odpowiedż mnie rozbawiła. poprawiłaś mi humor, dzięki, dawno takich kretynizmów nie czytałam [;

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:13:38

Cytat
bonethugs
Cytat
moskol
Cytat
AgataBatycka
Cytat
Sancja

Może naucz się czytać ze zrozumieniem? Nigdzie nie napisałam, że lepiej. Lepiej jest oddać dziecko do adopcji, niż je zabić. Jesli to zrobi to ciekawa jestem jak spojrzy w twarz pozostałym dzieciom?

A jak odda dziecko do adopcji to będzie mogła spojrzeć w twarz dzieciom? Powie im "Gdzieś w Polsce jest Wasz braciszek/siostrzyczka, ale mamusia nie miała pieniążków żeby go/ją wychować"?
napewno lepsze to adopcja niz zabicie,dzieci dorosna jesli beda inteligentne to zrozumieją ,oddanie do adopcji ,zabicia raczej wątpie

Nikt tu nie mówi o zabiciu dziecka. Usunięcie kilku tyg. płodu, to nie zabójstwo.
szkoda że twoi rodzice tego nie zrobili gdy byłaś płodem

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:17:42

Cytat
romantickika16
NIE ZABIJAJ TEGO MAŁEGO MALEŃSTWA !! ANI NIE ODDAWAJ JAK KTORAS NAPISALA... MASZ 3 DzIECIACZKOW TO I Z TYM 4 SOBIE DASZ RADE !!

NIE ZABIJAJ TEJ MAŁEJ ISTOTKI !!!
JESLI TO ZROBISZ BEDZIESZ ZAŁOWAC !!

dokładnie !!!

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:21:43

pewnie dasz sobie radę, ale na pewno będzie ciężko i będziesz musiała wiele rzeczy, przyjemności, itd odmówić swoim dzieciom. W dzisiejszych czasach 2 dzieci ciężko utrzymać, a co dopiero 4 to. Chyba, że ktoś jest milionerem;-)

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:22:05

Cytat
04kasia19

szkoda że twoi rodzice tego nie zrobili gdy byłaś płodem

moi rodzice to wykształceni ludzie, nie myślą zaściankowo, to samo wpoili mnie. dziękuję.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:25:15

ja chetnie je adoptuje. :)

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:29:09

Trzeba było troszkę wcześniej pomyśleć o np tabletkach...

Moi sąsiedzi mają 3 dzieci, 4 za miesiąc się urodzi i też jakoś za bogaci to oni nie są ale dają rade

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:29:24

Widzę, że używacie tu argumentów nie do podważenia... Nie usuwać ciąży, bo wigilia z liczną rodziną będzie fajna. Yhm.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:29:32

jak wywolac okres w ciazy? nie kumam o__O ja bym czwórki dzieci nie chciała.. nie wiesz co to antykoncepcja?

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:29:37

Nie wywołasz już okresu,poza tym,te tabletki owszem,wywołują okres,a jeśli jest ciąża podtrzymują ją.
Szczerze,jestem trochę przerażona,bo spora ilość dziewczyn nie wie,jakimi środkami się interesuje i to najczęściej,gdy ma już `kłopot`
Ja mam 23 lata i 4 letnią córkę i nie rozumiem,jak można być,przepraszam,po prostu nieodpowiedzialnym,zachodzić w KOLEJNĄ ciążę,nie mając na to warunków.To nie jest Twoje pierwsze dziecko,więc nie jesteś zielona w temacie.Powinnaś być dojrzała i odpowiedzialna,owszem wpadki się zdarzają,nie wiem,ile planowałaś mieć dzieci.
Jesteś mamą,wiesz,co to znaczy mieć dziecko i chcesz,żeby go po prostu nie było,to nic innego,jak aborcja.Co na to reszta Twojej rodziny,co powiesz dzieciom za parę lat?Rodzice usunęli ci rodzeństwo,bo wpadli i nie mięli kasy go utrzymać i miałeś farta,że akurat Ty się urodziłeś?
Współczuję i trzymam kciuki i proszę nie rób tego,bo do końca życia nie spojrzysz w lustro,zawłaszcza,gdy będziesz patrzyła na swoje starsze pociechy.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:32:53

Cytat
hammie
jak wywolac okres w ciazy? nie kumam o__O
Chyba logiczne, że mowa tu o aborcji ;) Tabletki wczesnoporonne są łatwo dostepne.

czwarte dziecko?

04 sie 2012 - 12:34:06

Nens co się czepaisz?
Przeciez wigilia jest fajna.
To co ze nie będą mieli co jest przez cały rok.
Na wigilii będzie ich duzo i kit z okien.
Dajcie spokoj, jak kroliki..
A niektorzy nie mogą miec dzieci..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana klimatu a brak okresu