Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

32 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 11:45:39

hej :))

Dziewczyny, mam do Was małe pytanko...

Od 2 miesięcy biorę tabletki anty. CILEST :) zawsze pamiętałam aby spożyć wieczorek ok 23 tabletkę, ale wczoraj zapomniałam... :( Miałam bardzo nerwowy dzięn, oblałam prawko no i zwyczajnie mi się zpomniało. Wzięłam tabletke rano ok 11 więc no w sumie to jest te 12h. W ulotce jest nie jest napisane o ile % spada zabezpieczenie jeśli się w ten sposób pominie tabletke, ta tabletka była 6 tabletką. Czy któraś z Was może się orientuje w jakim stopniu mogę czuć się bezpieczna??

I proszę aby osoby, które mają wypisywać głupie rzeczy jaka ja to bezmyślna jestem zwyczajnie się nie wypowiadały :)

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 11:48:34

ja kiedys wzielam po 24 godzinach zapomnianą tabletkę. mysle ze nie jestes narażona w ten sposób na ciążę, takze spokojnie

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 11:49:10

antykoncepcja działa, kolejną weź dziś normalnie o 23.

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 11:50:09

Jak sie boisz to przez tydzień gumka i tyle.

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 11:51:07

Bez paniki, jakbyś zapomniała przez 24 godz to przez 2 tygodnie spada wysokość zabezpieczenia, a tak to luz. a dni płodne zaczną Ci się i tak za jakieś 8 dni:):) wiec jeszcze możesz szaleć:):) a i jeszcze jedno ustaw sobie przypomnienie w telefonie i gwarantuje Ci że już wtedy nie będziesz zapominać o tabletce:):)

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 11:52:16

Spoko nic się nie dzieje, jeżeli zapomnisz o tabletce trzeba ją wsiąść jak najszybciej a następną już normalnie czyli o 23.00

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 12:00:58

Cytat
Karolaa2111
Spoko nic się nie dzieje, jeżeli zapomnisz o tabletce trzeba ją wsiąść jak najszybciej a następną już normalnie czyli o 23.00

Pominięcie tabletki ANTY. HELP

31 lip 2012 - 12:25:04

Myślę, że warto teraz przez kilk adni dodatkowo się zabezpieczać, dla własnego spokoju.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Leki, które osłabiają anty