Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.
Mam następujący problem. Od miesiąca używam plastrów EVRA. w ten poniedziałek (czyli 23.07.2012) przykleiłam pierwszy plaster z nowego opakowania. zgodnie z 7dnioowymi zasadami powinnam go odkleic JUTRO (kolo 12 zawsze odklajam) lecz okolo godzine temu zauwazylam jego brak. Dzisiaj rano jeszcze był, bo sprawdzałam. Co robic?
I teraz jesli nakleje nowy plaster dzis (nie wiem czy tak poiwiunnam zrobic) to czy dzien zmiany plastra (poprzednio byl to poniedzialek) sie zmieni? kolejny plaster jak przykleic? pomocy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 22:01 przez mwyy69.

Stosowałam to g....6 miesięcy i jakies 1,5mies, temu odstawiłam i straciłam połowe włosów, tak mi lecą po odstawieniu Evry która ma bardzo mocną dawke estorgenu, ja bym na Twoim miejscu nie naklejała ale na wszelki wypadek przez tydz.zabezpieczaj sie np.prezerw.

naklej dziś nowy i postępuj jak miałaś postępować

Czyli dzien zmiany plastra nadal mam w poniedzialek? ale to wyjdzie na to,ze ten plaster co teraz przykleilam bedzie az 8 dni przyklejony.. ma tak byc?

Przeciez to wszystko jest w ulotce. Jesli plaster odklei sie na dluzej niz 24h trzeba przykleic nowy i zmienic "Dzien zmiany plastra". Czyli jutro zakladasz pierwszy plaster i robisz nowy cykl. ALe jesli plaster odkleil sie dzisiaj i do jutro nie minie 24h to przyklej kolejny plaster jutro i nie zmieniaj cyklu. Jedynie przez tydzien stosuj dodatkowa antykoncepcje. Ja stosuje Evre od dawna i nigdy nie mialam z nia problemow;)

jutro i nie zmieniaj cyklu. tzn kiedy przyklejam nowy plaster ? wlasnie przykleilam nowy. ie minelo wiecej niz 24.
przykleilam dzisiaj i jutro powinnam wedlug nolrmalnego cyklu. czylio kiedy mam nastepny ? wydaje mi sie,ze chyba cykl zostal zmieniony?
chofzi o to, ze pierwszy plaster z nowego opakowania przykleilam 23.07. powinnam zmienic jutro.
zawsze zmieniam w poniedzialki. odkleil mi sie dzisiaj, do "zmiany plastra pozostal jeden dzien, ale ja dzisiaj nakleilam nowy.
jak teraz z tą zmianą? bardzo prosze o pomoc, bo sie martwie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 22:35 przez mwyy69.

jesli jutro masz sciagnac plaster i zalozyc nowy to lepiej zmien.

ludzie nie o to sien pytam ! juz przykleilam dzisiaj nowy. nie minelo 24 h od odklejenia poprzedniego. sam sie odkleil. moje pytanie brzmi kiedy przykleic nastepny? czy zmienioa mi sie jakos cykl? tzw dzien zmiany plastra?
dodam ze to pierwszy plaster z opakowania.
bo wczesniej naklejalam zawsze w poniedzialki, jak teraz musze skoro nakleilam nowy dzis(niedziela) ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 23:01 przez mwyy69.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki anty - miesieczna przerwa