Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 18:00:21

szukałam na forum podobnego wątku ale nie mogę znaleźć. mam pytanie dziewczyny, czy znacie jakiś sposób na opóźnienie lub przyspieszenie okresu? wyjeżdżam nad morze i akurat w tym terminie przypada mi okres :( chce czuć się komfortowo na plaży,a nie męczyć się z bólem brzucha, pleców, złym samopoczuciem, dyskomfortem i czuć się nieświeżo..
tylko prosze bez rad z tamponami, nienawidze tego!

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 18:03:38

Wydaje mi się, ze bardzo niezdrowe jest takie przyśpieszanie, opóźnianie.
Ewentualnie możesz się 1000% głodować, bez grama kalori, powodzenia ;p

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 18:08:54

Cytat
TopCoder
Wydaje mi się, ze bardzo niezdrowe jest takie przyśpieszanie, opóźnianie.
Ewentualnie możesz się 1000% głodować, bez grama kalori, powodzenia ;p
tylko to nawet nie wskazane tyle siedzieć na słońcu z okresem :(

zweryfikowana
Posty: 692
Ostrzeżenia: 1/5

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 18:09:46

Jeżeli byś wcześniej and tym pomyślała, to ja mam na przykład tabletki anty, które mogą opóźniać okres, ale teraz to już za późno, musiałabyś jakieś dwa miesiące temu zacząć je brać.

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:12:52

Cytat
wredna16
Jeżeli byś wcześniej and tym pomyślała, to ja mam na przykład tabletki anty, które mogą opóźniać okres, ale teraz to już za późno, musiałabyś jakieś dwa miesiące temu zacząć je brać.


po pierwsze : nie wiedziałam wcześniej,że akurat w tym terminie dotane ( bo mam miesiączki nieregularne )
po drugie : nie chce tabletek anty.

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:15:40

to cudów nie ma. Mnie kiedyś opóźnił się okres od witaminy C z tabletek ;) specjalne i umyślne działanie - miałam wycieczkę. Ale opóźnił się o 4dni :)

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:16:14

CZYTŁAM GDZIEŚ KIEDYŚ ŻE WITAMINA C OPÓŹNIA OKRES ALE TRZEBA JĄ BRAĆ JAKIŚ CZAS..
JA PAMIETAM JAK 2 DNI PRZED SYLWESTREM WCINAŁAM CYTRYNY ŻEBY OPÓŹNIĆ ALE I TAK NIC Z TEGO BO DOSTAŁĄM W NOWY ROK ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 19:17 przez CzarnaBarbie.

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:18:02

Możesz jedynie mieć nadzieję, że trochę Ci się pozmienia poprzez zmianę klimatu. Ja jechałam nad morze na 13 dni, a jakoś pod koniec miałam dostać okres. Dzięki zmianie klimatu dostałam go dopiero, jak wróciłam do domu ;] Czasami organizm reaguje na takie rzeczy.

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:18:17

mam to samo. też chętnie bym się dowiedziała ;D
gdzieś czytałam, że pomagają tabletki, jak aspiryna czy polopiryna, gorące kąpiele, moczenie stóp w gorącej wodzie, czerwone wino ;p i podobno sex :D
chciałabym jednak poznać jakieś sprawdzone sposoby:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 19:20 przez naskaa17.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:18:25

Polopiryna + wino + goraca kapiel, przyspiesza jakies 2-3 dni.

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:18:56

Tabletki Orgametril.Przepisze Ci je ginekolg.Mozesz przesunąc lub opóznic okres zalezy ile masz czasu do wyjazdu.Pamietaj jednak ze to hormony.

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:19:44

slyszalam coś o piciu wina lub piwa. jedno opóźnia okres a drugie przyspiesza, tylko nie pamiętam które co powoduje.. sama chętnie się dowiem bo niedlugo mam wesele i akurat dostane okresu..

zweryfikowana
Posty: 692
Ostrzeżenia: 1/5

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:21:32

Cytat
niepytaj
Cytat
wredna16
Jeżeli byś wcześniej and tym pomyślała, to ja mam na przykład tabletki anty, które mogą opóźniać okres, ale teraz to już za późno, musiałabyś jakieś dwa miesiące temu zacząć je brać.


po pierwsze : nie wiedziałam wcześniej,że akurat w tym terminie dotane ( bo mam miesiączki nieregularne )
po drugie : nie chce tabletek anty.


no to niestety jak już koleżanka napisała cudów nie ma... Licz na to, że jednak nie dostaniesz, skoro masz nieregularne miesiączki.

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:21:48

Cytat
naskaa17
mam to samo. też chętnie bym się dowiedziała ;D
gdzieś czytałam, że pomagają tabletki, jak aspiryna czy polopiryna, gorące kąpiele, moczenie stóp w gorącej wodzie, czerwone wino ;p i podobno sex :D

tak, pomaga :) jak raz mi się spóźniał to właśnie po gorącej kąpieli dostałam na następny dzień. A wino i seks też przyspieszają okres.

przyspieszenie/opoznienie okresu.

26 lip 2012 - 19:23:55

Polecam picie piołunu - gorzki jak cholera, ale wywołuje pożądany skutek. Biegaczki dawniej przed zawodami go piły, żeby nic im nie przeszkodziło podczas intensywnego wysiłku fizycznego :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gruczolak przysadki mózgowej