Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Pogrzeb

6 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:41:38

w Polsce nie wolno uprawiać seksu legalnie w wieku 15 lat;DDD jeśli partner był pełnoletni groziłaby mu kara więzienia...wiem bo mój kuzyn otrzymał taka karę za współżycie z 17- sto latka ;D...a w tym wieku możesz dostać tylko tabletki w przypadku nie regularnych miesiączek czy problemów z cerą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 20:42 przez Ruth_.

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:44:02

powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:44:26

Seks z dziewczynką w wieku 15 lat jest karany.

Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.

Jak się zażywa tabletki to nie ma się miesiączki ? ciekawe ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 20:45 przez Fidem.

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:44:55

ja za pierwszym razem musiałam iść z mamą bo nie chcieli mnie nawet zarejestrować bo nie pełnoletnia. Na pewno zapyta Cie ilu miałaś partnerów i jak często współżyjesz przynajmniej mnie tak zapytał. Tabletki również może Ci przepisać ale za zgodą rodziców. Moja siostra była sama to jej nie chciał przepisać to poszła z mamą i bez problemu dostała... tylko też zadawał mamie pytania czy wie że współżyje itd

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 1/5

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:45:45

Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.


to mówisz o tym mamie i idziecie do ginekologa z tym właśnie problemem -.-

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:46:51

A co do wyników badań, dopóki jestem niepełnoletnia Twoja mama musi zostać poinformowana jeśli coś u Ciebie znajdą (jakąś chorobę itd.), a poza tym ma prawo do wglądu w wyniki. Na przepisanie tabletek anty Twoja mama musi wyrazić zgodę.

Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.

Jeśli nie masz daleko do ukończenia 16 roku życia to poczekaj- będziesz mogła iść bez mamy. Jeśli tak bardzo Ci dokucza ból to idź na razie do zwykłego lekarza niech Ci coś przepisze.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 20:53 przez I_love_Maths.

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:48:21

Cytat
Natala810
Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.


to mówisz o tym mamie i idziecie do ginekologa z tym właśnie problemem -.-


ale jak pojdzie i ten zechce ja nawet wstępnie zbadać to sie wszystko wyda :P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:49:30

Cytat
Fidem
Seks z dziewczynką w wieku 15 lat jest karany.
Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.

Jak się zażywa tabletki to nie ma się miesiączki ? ciekawe ...

miesiączki nie :) Krwawienie z odstawienia tak :)

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 1/5

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:49:53

Cytat
jagoda_xd
Cytat
Natala810
Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.


to mówisz o tym mamie i idziecie do ginekologa z tym właśnie problemem -.-


ale jak pojdzie i ten zechce ja nawet wstępnie zbadać to sie wszystko wyda :P

i się będzie musiała przyznać, że dziewicą nie jest, ojej <głaszcze>

no to niestety moja droga będziesz cierpiała jeszcze przez 3 lata :)

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:50:05

Ojej no ale nie możesz przecież brać tabletek non stop i nie mieć okresu w ogóle. Lekarz może Ci przypisać takie tabletki, żeby np. miesiączki były lżejsze. A skoro tylko o to chodzi a nie o seks, to możesz iść z mamą, chyba, że ona nie wie, że już nie jesteś dziewicą.
Jest jeszcze taka sprawa, że prywatny gin pyta o twoje dane, ale tego nie weryfikuje. Przynajmniej mi się nigdy nie zdarzyło, żeby proszono mnie o dowód. Chyba, że coś się pozmieniało.

Cytat
I_love_Maths
A co do wyników badań, dopóki jestem niepełnoletnia Twoja mama musi zostać poinformowana jeśli coś u Ciebie znajdą (jakąś chorobę itd.), a poza tym ma prawo do wglądu w wyniki. Na przepisanie tabletek anty Twoja mama musi wyrazić zgodę.

Ciekawe, moja o niczym nie była informowana ani nie wyrażała żadnych zgód jak byłam niepełnoletnia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 20:51 przez kouala.

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:53:21

Cytat
Fidem
Seks z dziewczynką w wieku 15 lat jest karany.
Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.

Jak się zażywa tabletki to nie ma się miesiączki ? ciekawe ...

seks z dziewczynką w wieku 15 lat nie jest karany, karany jest seks z małoletnim poniżej 15 rż.

a tak naprawdę wszystko zalezy od lekarza- jeden może mieć wszystko w dupie, wypisze receptę na tabletki, a drugi będzie chciał rozmawiać z rodzicami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-03 20:55 przez ilayla.

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:53:34

Cytat
martischa
Cytat
Fidem
Seks z dziewczynką w wieku 15 lat jest karany.
Cytat
I-man
powiem szczerze, że bardziej chodzi mi o to, żeby nie mieć miesiączki.
wtedy praktycznie nie ruszam się z domu, leżę tylko w łóżku, skulona z bólu, nie mogąc nawet myśleć.

Jak się zażywa tabletki to nie ma się miesiączki ? ciekawe ...

miesiączki nie :) Krwawienie z odstawienia tak :)

Ale nie będzie jechała na tabletkach cały czas przecież ;)

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:53:36

u mnie przepisał koleżance jak miala 16 lat wiec zalezy od lekarza

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:53:52

dzieci dzieci.....

1.wizyta.

03 cze 2012 - 20:54:01

Cytat
Ruth_
w Polsce nie wolno uprawiać seksu legalnie w wieku 15 lat;DDD jeśli partner był pełnoletni groziłaby mu kara więzienia...wiem bo mój kuzyn otrzymał taka karę za współżycie z 17- sto latka ;D...a w tym wieku możesz dostać tylko tabletki w przypadku nie regularnych miesiączek czy problemów z cerą

co Ty za głupoty opowiadasz...

Jeśli ma skończone 15 (a tym bardziej 17) lat to może współżyć, karalne jest współżycie PONIŻEJ 15 lat.

więc nie wymyślaj historyjek o kuzynie, który poszedł do więzienia za współżycie z 17-latką. No chyba, że ją zgwałcił.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malutkie obawy