Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Miesiączka 3 razy w msc

03 cze 2012 - 11:41:33

idz do ginekologa, dziewczyny na forum nie sa specjalistkami...

Miesiączka 3 razy w msc

03 cze 2012 - 11:44:59

ja tak mam z okeresm od 2 lat i co najlepsze lekarz mi powiedzial ze wszystko jest ok

Miesiączka 3 razy w msc

03 cze 2012 - 11:45:30

diagnozowanie się z pomocą Internetu w Twojej sytuacji to najgorsze co możesz zrobić. być może to nic poważnego, a zdążysz się niepotrzebnie zdenerwować. jedno jest pewne - wizyta u lekarza, koniecznie!!!

Miesiączka 3 razy w msc

03 cze 2012 - 11:52:35

Cytat
dipa
ja tak mam z okeresm od 2 lat i co najlepsze lekarz mi powiedzial ze wszystko jest ok
Zmień lekarza.
Dziewczyny, poczytajcie o endometriozie, jeśli nawet "tylko" bardzo Was boli podczas okresu. To nie jest normalne! Nie dajcie sobie tego wmówić, nawet jak lekarze uparcie tak twierdzą - trzeba cisnąć na robienie badań. Ja się rok bujałam z bólami, wszyscy mnie olewali i mówili, że to nic takiego, a teraz cierpię co miesiąc przez dwa tygodnie, nie mogę zajść w ciążę... Wreszcie trafiłam na dobrego lekarza i mam wstępnie stwierdzoną endo i może coś się zmieni. Nieleczona endo w wielu przypadkach prowadzi do bezpłodności! Ta choroba dotyczy kobiet w każdym wieku niestety.

Aha, brak skrzepów nie wyklucza endo, objawy mogą być bardzo różne, zależy, gdzie się cholerstwo rozwija. Są kobiety, które w ogóle nie mają objawów a zaawansowana endo wychodzi dopiero, gdy się bezskutecznie starają o dziecko. Nie lekceważcie tego!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doustna antykoncepcja a biust