Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

9 minut temu

przestrzeganie diety

26 minut temu

zalety diety pudełkowej

41 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:27:38

Pomożcie mi dziewczyny...
ostatnio spoźnił mi się okres robiłam dwa testy i wyszly pozytywnie pojechałam więc do mojego lekarza i powiedziała mi że wszytko wskazuje iż to jest ciąża cieszyłam sie już bardzo i nagle dostaje okres... przez 8 dni krwawienie jak nie z tej ziemni... rpbie kolejny test i wychodzi tylko jedna kreska ;( no i znów wizyta u lekarza i mowi mi pani doktor że to nie była ciąża... wiec pytam skad taki wynik tesu za pierwszym razem i nie umiała mi wytłumaczyć. czy ja poroniłam?? miała już w was coś podobnego ??
Prosze was pomóżcie mi ;((

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:30:12

przeca ona nie chciała Ci tego powiedzieć. lepiej się będziesz czuła ze świadomością, że poroniłaś?

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:31:42

tak. wolałabym znać prawde niż kłamstwo

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:32:09

Być może że tak. Wystarczy ze zrobisz szybko hcg i bedziesz wiedziała czy byłas w ciązy

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:33:05

zrobiłam dzień po zakończeniu okresu i był >2

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:33:12

niestety wydaje mi się że poroniłaś ;(moja siostra miała identyczną sytuację,a lekarz pewnie chciał Ci oszczędzić bólu tym bardziej jeśli wiedział że się cieszyłaś.;/

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:33:50

Zmień lekarza, aby potwierdzić ciążę robi się B-hcg z krwi i aby wyjaśnić taką sytuację również po krwawieniu wykonuje się to badanie, co to za lekarz?! zataja przed Tobą istotne fakty?

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:34:06

po co?

ja ekspertem nie jestem, nie zaciążyłam i nie mam zamiaru, ale tak to wygląda. czasami lepiej nie wiedzieć.

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:36:15

Cytat
MagicButterfly
zrobiłam dzień po zakończeniu okresu i był >2

ale mi chodzi obadanie krwi :))

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:36:24

ale ja chciałam mieć dziecko. i robiłam e badania bo mnie skierowała na nie. i wyszedł taki wynik po krwawieniu że nie jestem, sporo o tym czyałam w internecie.
na tak robiłam te badania krwi. aby poznać grube krwi i o hCG



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 23:37 przez MagicButterfly.

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:38:16

Teraz tak mówisz że wolałabyś znać prawdę. Ciekawe czy nie wpadłabyś w depresję po takiej wiadomości. Lekarz wie co robi, a w tym wypadku zrobił bardzo dobrze.

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:39:09

a może miałaś rozchwiane hormony przed okresem i dlatego wyszły pozytywne testy? ale nie wiem czy takie rozbieżności są możliwe?

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:39:19

ale skoro nie wiesz czy byłas w ciazy ( bo teraz wynik wychodzi niegatywny) to powinnas isc na pobranie krwi pod kontam B-hcg i bedziesz wiedziała bo to sie we krwi utrzymuje. 25 zł w laboratorium i nie bedziesz miała wątpliwości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 23:39 przez Karolka86.

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:40:36

a co teraz mam sie zadreczac że może byłam a może nie... no to chore wiecej teraz mam wyrzutów i gryzie mnie sumienie. No i lekarz nie może tak robić zawsze się mowi całą prawde

czy to była ciąża??

22 maj 2012 - 23:42:19

Cytat
Legalizacja
Teraz tak mówisz że wolałabyś znać prawdę. Ciekawe czy nie wpadłabyś w depresję po takiej wiadomości. Lekarz wie co robi, a w tym wypadku zrobił bardzo dobrze.
Lepiej wiedziec,ze sie poronilo i dowiedziec sie dla czego aby w przyszlosci temu zapobiec

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki Kontracept