Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 17:32:46

ja poszlam do lekarza zeby odstawic i skonsultowac i powiedziala ze nie musialam tego robic mozna odstawic samemu trzeba dokonczyc zaczety blister i trzeba uwazac bo po odstawieniu owulacja moze wystapic nawet 3 razy w miesiacu :D wiec uwazajcie z przyjemnosciami :D

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 17:34:02

Cytat
MysiMysza
Cytat
16kaja16
Cytat
MysiMysza
Cytat
gombao
Cytat
niedyskretna
NIE WOLNO sprzedawać tego typu tabletek, one są WYŁĄCZNIE na receptę. Możesz komuś tym poważnie zaszkodzić !

Ale dlaczego? To sa takie same tabletki jak w aptece. Jeśli jej zostały, to czemu nie odsprzedać komus kto takie zażywa, chociaż zwróci sie troche za nie. Ja tez mam jedno pudełko Novynette i chetnie bym się pozbyła, no ale do końca maja ważnosc.

Dokładnie. Moze ktoras z dziewczat bierze i chciala by kupic a nie lazic po lekarzach po recepte.

a takie pytanie mam, myslicie ze jak odstawie tabletki to minie podatnosc na grzybice?


a skąd wiesz czy zgłosi sie do Ciebie dziewczyna która bierze takie tableki a nie jakaś 13 latka która skorzysta z okazji , że nie musi iść do lekarza ?


To juz nie moja broszka.

heh no nie wiem czy nie Twoja. sprzedaż leków w internecie jest NIELEGALNA :) więc radzę sie zasntanowić co i gdzie się pisze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 17:37 przez 16kaja16.

niezweryfikowana
Posty: 100
Ostrzeżenia: 2/5

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 17:36:37

Cytat
16kaja16
Cytat
MysiMysza
Cytat
16kaja16
Cytat
MysiMysza
Cytat
gombao
Cytat
niedyskretna
NIE WOLNO sprzedawać tego typu tabletek, one są WYŁĄCZNIE na receptę. Możesz komuś tym poważnie zaszkodzić !

Ale dlaczego? To sa takie same tabletki jak w aptece. Jeśli jej zostały, to czemu nie odsprzedać komus kto takie zażywa, chociaż zwróci sie troche za nie. Ja tez mam jedno pudełko Novynette i chetnie bym się pozbyła, no ale do końca maja ważnosc.

Dokładnie. Moze ktoras z dziewczat bierze i chciala by kupic a nie lazic po lekarzach po recepte.

a takie pytanie mam, myslicie ze jak odstawie tabletki to minie podatnosc na grzybice?


a skąd wiesz czy zgłosi sie do Ciebie dziewczyna która bierze takie tableki a nie jakaś 13 latka która skorzysta z okazji , że nie musi iść do lekarza ?


To juz nie moja broszka.

heh no nie wiem czy nie Twoja. sprzedaż leków w internecie jest NIELEGALNA :)


A czy ja mowie, ze bede je wystawiac w internecie? ;) mowie tylko ze mam do sprzedania :)
Wiesz tak na prawde mozna roznie do tego podchodzic.

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 17:37:28

Cytat
MysiMysza
A co z ta grzybica? Czy ustana nawtoty po odstawienia anty?

Jeśli jesteś podatna na tego typu zapalenia to całkiem prawdopodobne, iż będą nawroty. Proponuję wybrać się do lekarza i zacząć się leczyć, oczywiście nie zapominając także o partnerze.

niezweryfikowana
Posty: 100
Ostrzeżenia: 2/5

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 17:41:09

Cytat
01kika01
Cytat
MysiMysza
A co z ta grzybica? Czy ustana nawtoty po odstawienia anty?

Jeśli jesteś podatna na tego typu zapalenia to całkiem prawdopodobne, iż będą nawroty. Proponuję wybrać się do lekarza i zacząć się leczyć, oczywiście nie zapominając także o partnerze.

Leczymy sie 3 lata. Nawet bez stosunku dostaje i wszystko zaczelo sie po braniu anty. kiedys tak nie mialam. teraz nawet od stringow dostaje
ktos tez tak mial / ma?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 17:49 przez MysiMysza.

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 17:49:36

A gdybym go dala swojej siostrze czy kolezance, bo takich wlasnie uzywa, to tez byloby nielegalne? Przeciez nie oglaszam sprzedazy.

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 17:58:25

Cytat
MysiMysza

Leczymy sie 3 lata. Nawet bez stosunku dostaje i wszystko zaczelo sie po braniu anty. kiedys tak nie mialam. teraz nawet od stringow dostaje
ktos tez tak mial / ma?

Może macie grzybicę całego organizmu? Stringi i ciasne spodnie powinnaś sobie odpuścić.

niezweryfikowana
Posty: 100
Ostrzeżenia: 2/5

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 18:01:29

Cytat
01kika01
Cytat
MysiMysza

Leczymy sie 3 lata. Nawet bez stosunku dostaje i wszystko zaczelo sie po braniu anty. kiedys tak nie mialam. teraz nawet od stringow dostaje
ktos tez tak mial / ma?

Może macie grzybicę całego organizmu? Stringi i ciasne spodnie powinnaś sobie odpuścić.

nie sadze

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 18:06:05

To nie wiem w takim razie czym i jak się leczycie, skoro non stop masz nawroty a twierdzisz, że nie sądzisz by zaatakowany był cały organizm. Proponuję poczytać troszkę na ten temat, a następnie porobić badania, by całkowicie to wykluczyć.

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 18:15:33

dla pewności lepiej się skonsultować;] napewno lekarz się zna lepiej od osob które się tu wypowiadają ;]

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 18:29:56

Ja słyszałam że za takie sprzedawanie sobie leków na receptę można iść siedzieć...
Ale nie wiem jak to jest w rzeczywistości

Odstawienie tablet anty / cilest

10 maj 2012 - 18:34:14

Hej Ja jestem juz weteranką jeżeli chodzi o tabletki ANTY. Mozesz bez problemu odstawic tabletki, tak w ogóle to mam nadzieje ze przez te 5 lat robiłas okresowe przerwy (jakies 2-3 m-ce bez zażywanie tabletek)?
Bo tak powinno się robić . Ja odstawiałam tabletki tak co 2,5 -3 lata.

Wtedy organizm odzyskuje równowagę.
Mam nadzieje ze pomogłam

Odstawienie tablet anty / cilest

13 maj 2012 - 22:36:40

Nie wydaje mi się żebys musiała to konsultowac z lekarzem , ale jeśli nie jestes do konca pewna lepiej przejdz się do tego lekarza, w koncu ze zdrowiem nie ma zartow :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wstrząs Toksyczny ? POMOCY !