Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

antykoncepca/tab OVULASTAN

09 maj 2012 - 11:36:42

cześć dziewczyny, wiem że dużo jest tych tematów o tabletkach, ale chcę was spytać o OVULASTAN. to antykoncepcyjne oczywiście :) podobno nowość na rynku (od marca), ja dziś dostałam recepte na pierwsze opakowanie. wcześniej brałam tabletki, które były 2razy mocniejsze (!!) ale ginekolog powiedziała, że te będą dobre. to wydaje mi się dziwne, bo poprzedni lekarz ważył mnie żeby dopasować "moc" tabletek. to moja pierwsza obawa. kolejna to jak jest ze skutkami ubocznymi? w ulotce jest napisane że u więcej niż 1 na 10 zwiększenie masy ciała, trądzik to chyba bardzo dużo co? dwie substance czynne są takie same jak w poprzednich moich tabletkach

ja jestem na skraju normalnej wagi i po prostu nie mogę przytyć... dodatkowo mój chłopak jak dowiedział się, że zmieniam wkurzył się na mnie i powiedział coś w stylu "znów będziesz piękna i gruba"... proszę was, o opinie, sama nie wiem o co jeszcze.. :(
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-09 11:41 przez monyku.

antykoncepca/tab OVULASTAN

09 maj 2012 - 11:41:10

niestety co do samych tabletek CI nie pomogę bo nic o nich nie słyszałam,ale jeśli chodzi o wagę to najlepiej tabletki brać wieczorem,bo idziesz spać i nie masz wilczego apetytu,ale jeśli masz jakieś obawy co do nich to może poproś lekarza żeby przepisał Ci poprzednie tabletki lub poproś o badania hormonalne ;)

antykoncepca/tab OVULASTAN

09 maj 2012 - 11:43:09

super rada... będę brać wieczorem :)

antykoncepca/tab OVULASTAN

09 maj 2012 - 11:48:01

pora dnia o ktorej bierzesz tabletki nie ma znaczenia, ja bralam o 21 i mialam i tak ogromny apetyt przytylam 10 kg juz nie biore i schudlam juz 8 kg

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 20:40:35

Hej, minęło już trochę czasu od Twojego pytania, ale korzystan z tabletek Ovulastan. Biorę je już 4 miesiąc i przytyłam góra kilogram ;)

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 20:51:38

mnie zastanawia dlaczego dziewczyny wybierają tabletki zamiast plastrów....przecież to sama chemia, która przez cały układ pokarmowy idzie, obciążą wątrobę....

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 20:51:42

ja biorę Evrę już rok i od stycznia przytyłam 10 kg , masakra !

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 20:59:18

Cytat
szafiarka_
mnie zastanawia dlaczego dziewczyny wybierają tabletki zamiast plastrów....przecież to sama chemia, która przez cały układ pokarmowy idzie, obciążą wątrobę....

ja nie zdecydowalabym sie na plastry bo raz boje sie, ze zapomne w ogole o nim i o tym by go wymienic, dwa balabym sie, ze mi sie odklei, a trzy to jakos dziwnie wyglada np na plazy jak kobieta ma przyklejony plasterek, nie kazdy musi wiedziec, ze stosuje antykoncepcje. zreszta mialabym tez obawy o ich skutecznosci, dlatego wole tabletki, sa dla mnie wygodniejsze. proste.
kazdy stosuje to co woli...

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 21:03:35

Nienawidze tabletek anty, to co zrobiły ze mną dwa lata temu to jakiś koszmar. Wszytstko tylko nie te przeklęte , toksyczne tabletki!!

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 21:06:46

plaster można na pośladku przykleić.

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 21:07:19

Cytat
Amerykanka_
Cytat
szafiarka_
mnie zastanawia dlaczego dziewczyny wybierają tabletki zamiast plastrów....przecież to sama chemia, która przez cały układ pokarmowy idzie, obciążą wątrobę....

ja nie zdecydowalabym sie na plastry bo raz boje sie, ze zapomne w ogole o nim i o tym by go wymienic, dwa balabym sie, ze mi sie odklei, a trzy to jakos dziwnie wyglada np na plazy jak kobieta ma przyklejony plasterek, nie kazdy musi wiedziec, ze stosuje antykoncepcje. zreszta mialabym tez obawy o ich skutecznosci, dlatego wole tabletki, sa dla mnie wygodniejsze. proste.
kazdy stosuje to co woli...
To samo pomyslałam jak zobaczylam wypowiedź szafiarka_! Dla mnie to źle wygląda jak dziewczyna na plaży paraduje z plastrem anty, to jest nieestetyczne, tak samo przey niektórych ubraniach(zależy gdzie kto ma przyklejonego). Poza tym obawiałabym się, ze się gdzieś odklei czy coś, że np woda gdzieś podleci i przestanie dzialać. Biorę tabletki, choć wolałabym implant. Ale plaster nigdy w życiu!

antykoncepca/tab OVULASTAN

04 sie 2012 - 21:10:00

Cytat
szafiarka_
mnie zastanawia dlaczego dziewczyny wybierają tabletki zamiast plastrów....przecież to sama chemia, która przez cały układ pokarmowy idzie, obciążą wątrobę....
ponieważ nie chcę nosić zabrudzonego oraz odklejającego się plastra

antykoncepca/tab OVULASTAN

05 sie 2012 - 23:26:58

ja osobiście noszę spiralę bo już rodziłam więc mogę, ale i tak wg mnie lepiej nosić nawet "przybrudzony" plaster niż rozwalić wątrobę w młodym wieku, ale co kto woli:)moja siostra nakleja na karku pod włosami i nie widać:)

antykoncepca/tab OVULASTAN

05 sie 2012 - 23:34:58

Tabletki brałam dość długo i byłam zadowolona, od okolo tygodnia mam implant antykoncepcyjny i mysle ze jest to duzo lepszy sposob, nie trzeba sie martwic o to ze sie zapomni czy cos... ;) polecam implant

antykoncepca/tab OVULASTAN

17 wrz 2012 - 17:46:16

biorę tabletki pierwszy miesiąc i pojawiły sie plamienia ,krwawienia po stosunki , czy ktoś wie co to moze być ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ABORCJA