Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,
Od rana sikam co 10 min. Szczypie mnie i zauwazylam przed chwila ze na papierze widac jakby krew. Mocz jest taki rozowawy. Kupilam w aptece uro Furaginum. Bede go brac 2tabletki 3x dziennie i witamine C.

Macie jakies szybie sposoby na pozbycie sie tego?

Jutro matura :( Jak ja dam rade siedziec caly egzamin jak w domu co 10 min sikam ? :((

Pomozcie:(

A czy to jest normalne ze jest krew w moczu? Bo ja nigdy nie mialam takich problemow:( a teraz jak bylam w ubikacji to na papierze mialam krew!:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 18:12 przez j3dynataka.

zawsze możesz do jutra punkt 9:00 zadzwonić do Dyrektora,o tym że się nie zjawisz, będziesz miała wtedy przełożony egz.A potem pójdziesz do lekarza,by Ci wystawił zwolnienie lekarskie no i zbadał.

Furagin też jest dobry, ale nie wiem czy tak szybko pomoże:/ jej współczuję ci i życzę powodzenia na maturze:)
Oooo i właśnie mi się przypomniało że żurawina jest najlepsza na chory pęcherz więc kup albo w tabletkach albo suszoną żurawinę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 18:02 przez mrowcia11.

Cytat
Ayushi
zawsze możesz do jutra punkt 9:00 zadzwonić do Dyrektora,o tym że się nie zjawisz, będziesz miała wtedy przełożony egz.A potem pójdziesz do lekarza,by Ci wystawił zwolnienie lekarskie no i zbadał.

ja nie chce przekladac matury!:( musze zrobic cos by jutro usiedziec tam:(

Nie czekaj, tylko dzwon do lekarza i łatw zwolnienie. Takie, ze ja je oddasz, to bedziesz mogła wyjsc z sali jesli bedziesz musiała do toalety!!


Bo bez zwolnienia Ci nie pozwolą co chwila wychodzic. A tak -lepiej wychodzic i napisac jakos tą mature niz przekładac na czerwiec.

swoją drogą, strasznego masz pecha, współczuje! trzymaj sie!!!!:*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 18:03 przez illona.

niezweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
j3dynataka
Cytat
Ayushi
zawsze możesz do jutra punkt 9:00 zadzwonić do Dyrektora,o tym że się nie zjawisz, będziesz miała wtedy przełożony egz.A potem pójdziesz do lekarza,by Ci wystawił zwolnienie lekarskie no i zbadał.

ja nie chce przekladac matury!:( musze zrobic cos by jutro usiedziec tam:(

Wygrzać pęcherz. Owiń się kocem dwa razy i przyloz cieplo wodę z butelką .Mi zawssze pomaga:0

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

oj współczuję znam ten ból, może spróbuj sie jeszcze dzisiaj powygrzewać w wannie do tego dużo pij np. herbatki z pokrzywy
ja zawsze mam przy sobie furoxin i działa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 18:04 przez sylvia_w.

Jeśli możesz weź gorącą kąpiel albo weź wiaderko/miskę wlej bardzo gorącą wodę,załóż ręcznik na to i usiądź ;) Jeśli nie masz przewlekłych to powinno pomóc chociaż trochę,mi już nie pomaga,bo choruję na to kupę lat. I może kup sobie w aptece herbatkę/sok z żurawiną.

Furaginum, wit. C, nasiadówki, dużo pić..

Jedz na pogotowie i powiedz w czym rzecz. Że masz zapalenie pęcherza, jutro masz mature i żeby wypisał Ci zaświadczenie, że musisz chodzic co 10 minut do toalety i wtedy ktoś z komisji będzie z Tobą wychodził. Innego wyjścia nie widze.

a, slyszałam jeszcze cos o zurawinie:)

Zrób sobie nasiadówkę z ziół. Żurawiny dodaj, rozgrzej się porządnie i powinno przejść.

furagin/Furaginum najlepsze co może być na stan zapalny/przeziebiony pecherz !!! ;) POWODZENIA :)

kurcze nie wiem co Ci doradzić ,ja bym chyba ubrała pampersa hehe :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 18:09 przez modeliing.

Cytat
margoletka
Zrób sobie nasiadówkę z ziół. Żurawiny dodaj, rozgrzej się porządnie i powinno przejść.

Zrobie sobie ta nasiadowke na wieczor..
Musi do jutra mi przejsc:( !! Nie chce co chwile wychodzic na maturze do lazienki!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

antykoncepca/tab OVULASTAN