Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi urofuraginum pomaga, wez 2 tabletki teraz i 2 przed snem !

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
j3dynataka
A czy to jest normalne ze jest krew w moczu?

A czy to jest normalne, że pytasz o to nas na forum a nie lekarza?

Odpowiedź na oba pytania: NIE.

Tak jak ktoś radzi, telefon do dyrektora, po zwolnienie od lekarza i podanie o przełożenie.

Cytat
milusia71
mi urofuraginum pomaga, wez 2 tabletki teraz i 2 przed snem !

ale na nastepny dzien juz jest dobrze?

Ja wzielam 2 tabletki ok 15 i wezme kolejne 2 chyba dopiero przed snem. Czy wcisnac 2 tabletki teraz i 2 ok 23?

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

Przejdzie Ci do jutra. Tylko nie tak,ze wezmiesz tabletki i przejdzie Ci i odstawisz po dniu bo powroci. Nie przejdzie Ci do konca ale mature raczej przetrzymasz.
Krew w moczu swiadczy o problemach z nerkami- ja podczas zapalenia pecherza tez mialam, po Furaginum mi przeszlo.

Cytat
dynka0
Przejdzie Ci do jutra. Tylko nie tak,ze wezmiesz tabletki i przejdzie Ci i odstawisz po dniu bo powroci. Nie przejdzie Ci do konca ale mature raczej przetrzymasz.
Krew w moczu swiadczy o problemach z nerkami- ja podczas zapalenia pecherza tez mialam, po Furaginum mi przeszlo.

Mam taka nadzieje ze przejdzie. w aptece pani radzila brac 3 dni tabletki. Zaraz zrobie sobie goraca kapiel a potem "nasiadowke". A teraz siedze zawinieta W koc bo niby powinno siedziec sie w cieplym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 18:50 przez j3dynataka.

jedz rzurawinę! mnie pomogła! :)

W gimnazjum spotkał mnie ten sam problem. Bardzo mnie bolało oddawanie moczu i pojawiła się kapka krwi. Spanikowałam i pojechałam do szpitala i musiałam tam zostać półtora tygodnia... Okazało się, że jeszcze chwilka i miałabym poważne problemy z nerkami, a skończyło się tylko na zakażeniu.

Cytat
o_ou
W gimnazjum spotkał mnie ten sam problem. Bardzo mnie bolało oddawanie moczu i pojawiła się kapka krwi. Spanikowałam i pojechałam do szpitala i musiałam tam zostać półtora tygodnia... Okazało się, że jeszcze chwilka i miałabym poważne problemy z nerkami, a skończyło się tylko na zakażeniu.

wlasnie boje sie takiego zakonczenia. Wiec narazie wyproboje domowe sposoby. Jak wieczorem nie bedzie troche lepiej to pojade do lekarza. Wypilam dzbanek zielonej herbaty (niby pomaga) wzielam juz 4 tabletki furaginum i teraz ide do wanny sie wygrzac a potem nasiadowka (nie lubie tego ) i do lozka.

Dziewczyny, wrocilam z wanny i to pomoglo! Jest lepiej, ale okaze sie czy to tlyko chwilowe czy przeszlo. Mam nadzieje ze jutro nie bede juz o tym pamietac:) Powodzenia wszystkim maturzystom!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 21:16 przez j3dynataka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

antykoncepca/tab OVULASTAN