Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:28:02

Witam
Przyznam, że kilka dni mierzyłam się z zamiarem napisania na forum, bo dla mnie samej mój problem jest w pewien sposób absurdalny. Do rzeczy.. Od kilku dni spóźnia mi się okres. Niestety, przez moją nodpowiedzialność, sama nie wiem ile, bo nigdy nie zapisuję kiedy go mam. Pamiętam jedynie, że w zeszłym miesiącu skończył mi się 5 kwietnia,okres zazwyczaj trwa u mnie 5-6 dni, więc zaczął się 28-29 marca.Jeśli chodzi o stosunek to kochałam się z chłopakiem od tego czasu kilka razy, zawsze z prezerwatywą, no ale teraz niestety sama nie jestem już pewna czy wszystko było tak jak należy.. W poniedziałek i we wtorek, czyli tak naprawdę już w trakcie spodziewanej miesiączki zrobiłam dwa testy, oba wyszły negatywnie. Wydaje mi się, że to wszystko bardziej przez moje nerwy i że sama teraz do tego doprowadziłam.
Mam 21 lat, więc ciąża nie byłaby niczym złym, chociaż tak czy siak jest na to troszkę za wcześnie.
Wiem, że powinnam pójść do lekarza, ale niestety przez długi weekend nie miałam kiedy.
Chyba potrzebuję jakiegoś pocieszenia. No i oczywiście waszych opinii:)
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:36:22

Jesli testy wyszly negatywnie, to nie ma co panikowac poki co;) A jesli martwisz sie i chcesz okresu jak najszybciej, to polecam polopiryne i goraca kapiel na wieczor;)

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:36:37

ja sie kiedys tak schizowalam ze test zrobiłam a od okresu ostatniego sie nie kochałam z chłopakiem bo wyjechał za granice hehe;p wszedzie widziałam matki z dziećmi, wózki itp;p a to moja wyobraznia sobie wyobraziła moją ciąże;p podejrzewam ze byłaby pozamaciczna w kolanie bo w normalnym miejscu to mało prawdopodobne;p takze jesli wiesz ze wszystko było ok to nie martw sie i zrob test jeszcze jeden tak z rana i jak wyjdzie negatywny to czekaj na okres, moze przez zmiane pogody, przez majówkę albo stres sie spoznia:) okres czasem robi takie psikusy:)

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:42:54

Brałam już gorącą kąpiel, brałam aspirynę,ale to chyba to samo, no i piłam czerwone wino:)
Tak mi się wydaje, że to tylko moja wyobraźnia. Okropne uczucie:P
Zrobię jutro rano test i mam nadzieję, że wszystko będzie ok:)
Dziękuję za odpowiedzi:)

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:43:46

na brak okresu może wiele rzeczy wpływać, np. w moim przypadku było to zespół policystycznych jajników.. ale ja miałam od samego początku problemy z okresem więc to inna sytuacja. Możliwe, że stres wpływa na Twój okres.. jeśli testy wyszły negatywnie sądzę, że nie masz się czego obawiać. po majówce do ginekologa : ) pozdrawiam.

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:48:31

Powiem Ci tak że to na pewno jest przez stres:)
Moj najdłużej się dwa tygodnie spóźniał:/
Spokojnie poczekaj.
Ja mam już okres od 14lat i nawet teraz miałam stresowy miesiąc to mi się okres 5 dni spóźnia:)
Także spokojnie:)Jak Cię chociaż trochę brzuch boli to wiedz że na pewno dostaniesz okres:)

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:50:40

2 testy negatywne raczej nie będą sie mylic, a okres pewnie Ci sie spoznia przez stres, lub inne czynniki - np. zmianę diety, nawet temperaturę czy tez przez zwiekszoną aktywnosc fizyczną .

Ale u Ciebie tez trudno okreslic czy masz regularne cykle, czy tez nie bo jak sama napisalas - nigdy nie zapisujesz kiedy masz miesiączkę :)

Re: Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:52:25

Ciężko określić, ale wydaje mi się, że są one dość regularne.
W listopadzie odstawiłam tabletki i jakie było moje zdziwienie kiedy 20 kilka dni później dostałam okres, później było to samo:P
Panikara straszna ze mnie:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 07:57 przez karolinael.

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 07:54:07

wahaja ci sie hormony

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 08:02:04

Mi się wydaje,że to żadna anemia..tylko Twoje podłoże psychiczne i podświadomość robi Ci psikusa. Wyluzuj troszkę,powiedz sobie,że będzie co ma być i zajmij się czymś,żeby tak o tym nie myśleć:-) Nie wyczekuj na to,że zaboli Cię brzuch itp. Też tak robiłam i zawsze okres mi się spóźniał:-) Dostaniesz napewno..a jak tak będzie to sobie tym razem zapisz:-)

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 08:03:29

ja jako młoda dziewczyna non stop miałam tego typu zaburzenia,,,,non stop okres mi sie spuzniał robiłam testy ,ciazy nie było ,,,,moja lekarka mi powiedziała ze to nie jest nic nienormalnego u młodej dziewczyny,,i ze po urodzeniu dziecka wszystko sie unormuje i tak sie stało:)

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 08:04:11

Jeśli dostanę to nie mam co zapisywać tylko zaczynam znowu brać tabletki, za dużo nerwów mam bez tego, a po co mi to:)
Chyba powinnam wziąć coś na uspokojenie:P
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 08:06 przez karolinael.

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 08:07:20

Cytat
karolinael
Jeśli dostanę to nie mam co zapisywać tylko zaczynam znowu brać tabletki, za dużo nerwów mam bez tego, a po co mi to:)
Chyba powinnam wziąć coś na uspokojenie:P
Dziękuję bardzo za wszystko odpowiedzi:)

Pij sobie meliskę...:-) troszkę Cię wyciszy

Brak okresu, zrobione testy

04 maj 2012 - 08:09:29

mi ostatnio okres sie rowniez spoznil prawie 2 tygodnie, tez robilam 2 testy ktore wyszly negatywnie i po kilku dniach sam przyszedl :) mialam takie absurdalne obawy jak ty ale glowa do gory !!!!!!!!
bedzie dobrze

Brak okresu, zrobione testy

05 maj 2012 - 13:30:43

A ja mam takie pytanie...co moze byc przyczyna braku napiecia przedmiesiaczkowego? Zawsze przed okresem bolaly mnie piersi, brzuch. teraz nic, zero jakiego kolwiek objawu. Dlaczego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki antykoncepcyjne a trądzik