Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

24 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,
Potrzebuję się wybrać do Ginekologa na NFZ,
jednak chciałabym iśc do sprawdzonego lekarza.
Czy możecie mi jakiegoś polecić?
A może jakiegoś wybitnie odradzacie?

Proszę podawać odrazu gdzie lekarz przyjmuje i nr telefonu.

proponuje dr Bruszewskiego, dokładne namiary znajdziesz w google

w poradni w szpitalu na polnej bardzo spoko przyjmują :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-07 14:09 przez magdamuza.

Ja chodzę na Winiary do dr Ożegowskiej. Jest dużo negatywnych opinii na jej temat, ale jak dla mnie bardzo sympatyczna i osobiście nie mogę narzekać;)

Byłam u dr Bruszewskiego, w porządku

Na Sobieskiego jest genialny ;) a raczej genialna :)

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

Blanka Malkowska-Walczak
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

ul. Tomickiego 11, Poznań
+48 604889304

zadzwoń i dowiedz się. przyjmuje również na nfz tylko nie wiem gdzie.


Zostałam pacjentką Doktor Blanki z polecenia przyjaciółki, którą Pani doktor opiekowała się podczas ciąży. Bardzo polecam tego lekarza. Odpowiada rzeczowo na pytania i nie zostawia ich bez odpowiedzi. Poza tym mile zdziwiłam się ceną badania oraz wykonanym badaniem piersi, o którym zapominali inni lekarze, do których wcześniej chodziłam. Pani Blanka jest ciepłą, uprzejmą osobą i wzbudza od razu zaufanie, a do tego przeprowadza badania w sposób naprawdę delikatny. Gabinet także jest bardzo dobrze wyposażony i schludny. Polecam

byłam u niej, w porównaniu z dr Bruszewskim według mnie gorsza, ale to jest kwestia indywidualna

Sławomir Graczyk. Na NFZ przyjmuje na Szylinga.

Centrum zdrowia kobiety ul. Ułańska :) chodze tam ja siostra i mama

cześć!
Znalezienie dobrego ginekologa to nie lada wyzwanie :) Ważne, żeby podczas pierwszej wizyty ginekolog przeprowadził z Tobą dokładny wywiad. Jeśli planujesz rozpoczęcie stosowania antykoncepcji hormonalnej dobrze, żebyś zrobiła komplet badań przed rozpoczęciem stosowania. Ja jestem przykładem osoby która przez wiele lat borykała się z uciążliwymi skutkami ubocznymi różnych metod: bolały mnie bardzo nogi, do tego puchły, bolała mnie głowa, brzuch, źle się czułam. Lekarz do którego chodziłam zmieniał mi tylko środki hormonalne to na plastry, krążek, czy inne tabletki. Sama zaczęłam wertować internet i znalazłam pakiet badań przy antykoncepcji - badania genetyczne i z krwi na krzepliwość. Zrobiłam je, bo już nie mogłam wytrzymać. I co się okazało mam trombofilię wrodzoną i nie powinnam w ogóle stosować hormonów, bo zwiększa się ryzyko zakrzepicy - stąd te moje bolące i opuchnięte nogi. Musimy same zadbać o siebie! Bo niestety większość ginekologów przepisuje kolejne środki z automatu i nie skupia się na tym co do nich mówimy! Dopiero wyniki badań dają im do myślenia!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-05 09:40 przez lilka_nowak.

No nic trzeba szukać aż się znajdzie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Okres 2/3 razy do roku