Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry ginekolog-warszawa

28 lip 2012 - 22:20:19

gorąco polecam dr Jerzego Rodzenia. Po przebojach z różnymi ginekologami natrafiłam na niego - pełen profesjonalizm, poza tym przemiły ciepły człowiek.

zerknij ------> KLIK <-----

dobry ginekolog-warszawa

12 maj 2013 - 20:43:48

Odświeżam temat bo chciałam się z wami podzielić moim nowym odkryciem ;) znalazłam bardzo fajny portal w którym można poczytać opinie na temat lekarzy w całym kraju znanylekarz.pl . Opinie są dosyć wiarygodne, więc warto tam sprawdzić lekarza przed wizytą ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

dobry ginekolog-warszawa

21 gru 2017 - 16:58:38

Ja ostatnio nawet nowy post założyłam, bo szukałam dobrego ginekologa, a tego nie widziałam… :’( teraz chodzę do TCMed w Łomiankach (koło Warszawy), przyjmuje tam ginekolog Marek Neuberg. Na początku nie byłam przekonana do mężczyzn w tym zawodzie, ale po nie za specjalnie przyjemnej wizycie u kobietki postanowiłam się przełamać i było całkiem ok. teraz już wiem, że nie potrzebnie się stresowałam, zresztą, ja chyba już mam tak zawsze… ^^’ Jeśli ktoś z warszawy i ma dość niedaleko do łomianek, to myślę, ze warto się tam zapisywać na wizyty. Na razie byłam raz.

dobry ginekolog-warszawa

02 mar 2018 - 19:36:36

Ja polecam dr.n.med. Wojciech Grzybowski - gdyby nie on to nie wiem czy moja ciąża cukrzycowa zakończyłaby się dobrze,bo bylo sporo wariacji z moim zdrowiem Wspaniały lekarz, cierpliwy - bardzo dobre podejście.Dziękuję! Podaję namiary :BORAMED - Bora-Komorowskiego 21 lok. 307, Praga-Południe
03-982 Warszawa, mazowieckie

dobry ginekolog-warszawa

02 mar 2018 - 21:39:07

Ja Polecam Grazynę Wierdak-kotańską i łukasiewicza krzysztofa przyjmuja na woli

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

dobry ginekolog-warszawa

08 mar 2018 - 10:45:27

Treść posta została usunięta automatycznie

dobry ginekolog-warszawa

29 cze 2018 - 13:08:23

Zdecydowanie mogę polecić ginekologów z Corten Medic. Są bardzo profesjonalni. W samym centrum pracuje bardzo dużo specjalistów z innych dziedzin, np. mam tam swojego dentyste i lekarza rodzinnego a na wizytę czeka się bardzo krótko co jest ogromnym plusem

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

dobry ginekolog-warszawa

28 sie 2018 - 10:17:27

Wilanów, przychodnia Citymed Pan doktor Marek Kowalki. Wykonuje również badania usg piersi - jest w tym bardzo dokładny.

dobry ginekolog-warszawa

12 kwi 2019 - 09:53:47

Ja zdecydowanie ufam mężczyznom choć wiadomo różnie to bywa :) od lat chodzę do Michała Witkowskiego i z całego serca mogę każdej z was go polecić ! :D

dobry ginekolog-warszawa

18 kwi 2019 - 11:03:02

Zarówno ja, jak i moja córka bardzo jesteśmy zadowolone z doktor Anny Włodarczyk https://doktor.waw.pl/. Mogę polecić z całeg oserca

dobry ginekolog-warszawa

05 lip 2019 - 09:29:15

Cytat
snufkin
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc! Poszukuję dobrego ginekologa(najlepiej kobietę) w Warszawie- w Śródmieściu, Wesołej, Mokotowie, ew.Pradze. To moja pierwszwa wizyta i chciałabym pójść do kogoś sprawdzonego;]

cześć! Moja Droga, znalezienie dobrego ginekologa to nie lada wyzwanie :) Ważne, żeby podczas pierwszej wizyty ginekolog przeprowadził z Tobą dokładny wywiad. Jeśli planujesz rozpoczęcie stosowania antykoncepcji hormonalnej dobrze, żebyś zrobiła komplet badań przed rozpoczęciem stosowania. Ja jestem przykładem osoby która przez wiele lat borykała się z uciążliwymi skutkami ubocznymi różnych metod: bolały mnie bardzo nogi, do tego puchły, bolała mnie głowa, brzuch, źle się czułam. Lekarz do którego chodziłam zmieniał mi tylko środki hormonalne to na plastry, krążek, czy inne tabletki. Sama zaczęłam wertować internet i znalazłam pakiet badań przy antykoncepcji - badania genetyczne i z krwi na krzepliwość. Zrobiłam je, bo już nie mogłam wytrzymać. I co się okazało mam trombofilię wrodzoną i nie powinnam w ogóle stosować hormonów, bo zwiększa się ryzyko zakrzepicy - stąd te moje bolące i opuchnięte nogi. Musimy same zadbać o siebie! Bo niestety większość ginekologów przepisuje kolejne środki z automatu i nie skupia się na tym co do nich mówimy! Dopiero wyniki badań dają im do myślenia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-05 09:41 przez lilka_nowak.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

dobry ginekolog-warszawa

15 lip 2019 - 12:29:41

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

dobry ginekolog-warszawa

29 mar 2022 - 21:40:20

W Gabinety Łucka przyjmuje dr Tatiana Boryczko, którą serdecznie polecam. To przemiła kobieta i oczywiście bardzo dobra ginekolożka. Wizyty u niej nie są stresujące, zawsze poświęca dużo czasu pacjentkom. Kolejki u niej spore, ale to świadczy o tym, że jest po prostu dobra w swoim zawodzie.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

dobry ginekolog-warszawa

05 maj 2022 - 21:46:27

Warto mieć takiego swojego zaufanego ginekologa. Ja od kilkunastu lat chodzę do swojej pani doktor, która teraz prowadzić także moją ciążę, mam do niej zaufanie :) Tym bardziej, że ciąża w wieku 35 lat to nie jest taka prosta sprawa, rośnie ryzyko występowanie chorób genetycznych u dziecka i mnie to mocno martwi. Planuję wybrać się na badania prenatalne, takie bezinwazyjne żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.

dobry ginekolog-warszawa

20 cze 2022 - 14:27:34

Polecam bardzo dobrego ginekologa z Pruszkowa - Tomasza, naprawdę świetne podejście do pacjentów i specjalistyczna wiedza. Tutaj macie jego stronę .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plastry EVRA - odkleil się, co robić?