Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry ginekolog-warszawa

11 mar 2012 - 23:13:43

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc! Poszukuję dobrego ginekologa(najlepiej kobietę) w Warszawie- w Śródmieściu, Wesołej, Mokotowie, ew.Pradze. To moja pierwszwa wizyta i chciałabym pójść do kogoś sprawdzonego;]

dobry ginekolog-warszawa

11 mar 2012 - 23:16:32

Polecam nie kobietę- super ginekologa faceta, Piotra Niedzielę. Na Żoliborzu przyjmuje. Naprawdę ekstra :-)

widzę że na Świętokrzyskiej też przyjmuje...
http://www.znanylekarz.pl/piotr-niedziela/ginekolog-endokrynolog/warszawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-11 23:17 przez niuniaf4.

dobry ginekolog-warszawa

11 mar 2012 - 23:43:29

o dzięki dzięki;] a ktoś jeszcze?;]

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

dobry ginekolog-warszawa

14 mar 2012 - 12:24:31

Jeśli chodzi o mnie to moge polecic dr Jacka Kostrzewę. Przyjmuje między innymy w kazdy poniedziałek w centrum medycznym LIm przy Arkadii. Prowadził moją ciąże. Naprawde poelcam. Jak chcesz to mogę dać Tobie prywatne namiary.Naprawdę bardzo dobry specjalista.

dobry ginekolog-warszawa

14 mar 2012 - 12:30:53

Całym sercem mogę polecić dr Elżbietę Kozłowską, przyjmuje w CM Damiana przy Foksal i KEN oraz u siebie w gabinecie przy ul.Herbsta. Starsza przemiła babka, robi wszystkie potrzebne badania i jest świetnym lekarzem z indywidualnym podejściem do pacjenta :) ja ją uwielbiam i jest to jedyny lekarz do którego lubię chodzić :)

dobry ginekolog-warszawa

14 mar 2012 - 12:37:38

bardzo polecam pania Anete Dudel:) przyjmuje w Lux Med na bora komorowskiego:) super babka;) przemila, super potrafi zagadac ze nawet sie nie zorientujesz ze to juz:) fantastyczna kobieta:) chodze do niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona:)

http://www.znanylekarz.pl/aneta-dudel/ginekolog/warszawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-14 12:39 przez jessi009.

dobry ginekolog-warszawa

14 mar 2012 - 22:31:06

a ja bym Ci radziła wejść na stronę znanylekarz peel i tam wpisz ginekolog warszawa i poczytaj opinie o lekarzach, ja właśnie tak wybrałam swojego lekarza i bardzo dobrze zrobiłam;]

dobry ginekolog-warszawa

14 mar 2012 - 22:48:18

Cytat
mmaaggiiee
a ja bym Ci radziła wejść na stronę znanylekarz peel i tam wpisz ginekolog warszawa i poczytaj opinie o lekarzach, ja właśnie tak wybrałam swojego lekarza i bardzo dobrze zrobiłam;]
no właśnie myślałam nawet o tym, ale było tych lekarzy tak.. dużo, że postanowiłam sobie świadomie ograniczyć wybór i zapytać tutaj;]

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

dobry ginekolog-warszawa

11 kwi 2012 - 13:04:46

No właśnie najlepiej jest poszukać tez opinii na temat lekarza do którego chcemy się wybrać w sieci. Ja tak wybrałam swojego lekarza dr.Kostrzewę.
Ale i tak zawsze same wyrabiamy sobie zdanie, kiedy już odwiedzimy lekarza.

dobry ginekolog-warszawa

08 cze 2012 - 15:31:40

Na pewno dr Cierpisz jest bardzo dobry, przyjmuje w Demeter i jest niedrogi

dobry ginekolog-warszawa

08 cze 2012 - 15:37:40

Ja nie mam dobrych doświadczen z kobietami - ginekologami. Polecam zdecydowanie mężczyzn a już na pewno na pierwszą wizytę :)

dobry ginekolog-warszawa

08 cze 2012 - 22:18:00

Cytat
sylwia_cz
Ja nie mam dobrych doświadczen z kobietami - ginekologami. Polecam zdecydowanie mężczyzn a już na pewno na pierwszą wizytę :)

popieram, kobiety są mniej delikatne

dobry ginekolog-warszawa

19 cze 2012 - 15:25:21

Cytat
myszkaoa
Cytat
sylwia_cz
Ja nie mam dobrych doświadczen z kobietami - ginekologami. Polecam zdecydowanie mężczyzn a już na pewno na pierwszą wizytę :)

popieram, kobiety są mniej delikatne

To chyba zależy, jak się trafi ;) Ja w zasadzie długo szukałam dobrego ginekologa, aż w końcu trafiłam na dr Agnieszkę Maździarz, która przyjmuje w Melitusie. Mam porównanie z innymi kobietami-ginekologami i żadna nie była tak delikatna, jak dr Agnieszka :) Jest bardzo sympatyczna i cierpliwie wysłuchuje wszystkich moich pytań, nie patrząc na mnie jak na głupiutkie dziecko ;)
Ewentualnie, jeśli ktoś jednak woli ginekologa-mężczyznę, to w Melitusie przyjmuje też, bardzo doświadczony, prof. Grzegorz Jakiel. Słyszałam o nim także same pozytywne opinie :)

dobry ginekolog-warszawa

28 lip 2012 - 22:15:33

Dutkiewicz dzielnica Wesoła

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GINEKOLOG na NFZ Poznań - możecie polecić?