Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 17:56:56

zrób jeszcze raz test jak tez zawiedzie udaj się do ginekologa

ostatnio tez mam takie same objawy jak Ty myślałam żę mogę by w ciąży chociaż regularnie biorę tabletki no ale teraz taka pogoda niskie ciśnienie mało słońca to przez stajemy się osłabione czy zdarzają się zawroty glowy a co za tym idzie to i mdłości

kwestia spóźnienia okresu moze brałaś jakieś tabletki?
albo może wyjeżdżałaś gdzieś na wakacje? i teraz możliwe że Twój organizm się do tego nie przyzwyczaił tak też się zdarza




pozdrawiam wszystkie złośliwe dziewczyny.

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 18:00:38

yagna1, po co odgrzewasz stare kotlety?autorka pewnie jeszcze z 5 razy miała takie dylematy, a o tym lutowym dawno zapomniała.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 18:01:54

Cytat
katrix
yagna1, po co odgrzewasz stare kotlety?autorka pewnie jeszcze z 5 razy miała takie dylematy, a o tym lutowym dawno zapomniała.

hahahaha! Dokładnie xD

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 18:02:11

możesz być, więc....

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 18:05:16

Cytat
mzap88
możesz być, więc....
To już tak pomału miała by dzidziusia, wątek był z lutego ;)

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 18:07:26

Jesli wspolzyjesz oczywiscie, ze mozesz byc w ciazy, nie ma 100 stuprocentowego zabezpieczenia.

Idz do ginekologa, spozniona miesiaczka, zawroty glowy-wcale nie musi byc to ciaza. Moze schudlas ostatnio albo sie stresowalas?

Uuups, odkopany watek:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 18:08 przez ChuuupaChups.

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 18:12:53

spoko watek z 27 lutego br.
jakby była to już z całą pewnością zauważyłaby nie tylko po drzemkach w środku dnia. :D

Czy moge byś w ciąży?

14 paź 2012 - 18:14:08

Gdybym pytała na forum o każdą dolegliwość jaka mnie tknęła, to pewnie teraz miałabym urojonego raka żołądka, wrzody jelit czy coś innego, bo zawsze można wytworzyć w swojej wyobraźni objawy każdej choroby.
A najlepszym testem jest lekarz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to szkodzi dziecku?