Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

15 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:19:10

Możesz byc nawet kosmitką. Przez internet nikt Ci życia nie ułoży.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:21:04

jak sie bzykaliście bez zabezpieczenia to mozesz byc, ale tego nie napisałaś.. a testy też się mylą, to tylko testy.. mozesz miec za malo hormonu w moczu i nie wykryje a mozesz tez nie byc w ciazy tylko ja sobie wmawiac... moze masz anemie, albo rpbolem z tarczyca?

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:21:38

zrób drugi test i już

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:31:20

Nie jestem na nic chora.
Jutro rano robie test i napisze co wyszło:) nawet jeśli wyjdzie negatywny idę do ginekologa.
jeszcze raz dzięki :)

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:31:59

Moja siostra była w 100% przekonana, że jest w ciąży, nie mogła jesc, bo ja na wymioty zbierało, zawroty głowy, nawet brzuch miała większy i twardy, itd. zrobiła dwa testy- negatywne, dalej myslała, ze jest w ciązy, w końcu poszła do gina i powiedział, ze narazie nic nie widać no i pozniej dostała okres to dopiero wtedy uwierzyła, ze nie jest.... i tak samo jak Ty siedziała tyle, ze od rana i szukała na forach informacji mając nadzieje, ze to coś innego.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:34:30

Cytat
syla9292
Jutro z rana robię test.
Wiem że to głupie, że piszę takie rzeczy, ale już normalnie szaleje z tych nerwów. :)
Tragedii by nie było jak bym miała dzidziusia ale wolała bym jeszcze nie teraz :)

szalejesz z nerwow.. to nie sypiaj, bo seks sluzy glownie prokreacji. i jest on raczej dla ludzi odpowiedzialnych. powininen byc. bo widze ze nie jest..
i zeby na forum pytac sie czy jest sie w ciazy..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-27 21:39 przez nie_dla_frajerow.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:36:37

oj oszukał, oszukał...

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:26:35

i co? jesteś w ciąży czy nie ??

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:31:26

Cytat
nie_dla_frajerow
Cytat
syla9292
Jutro z rana robię test.
Wiem że to głupie, że piszę takie rzeczy, ale już normalnie szaleje z tych nerwów. :)
Tragedii by nie było jak bym miała dzidziusia ale wolała bym jeszcze nie teraz :)

szalejesz z nerwow.. to nie sypiaj, bo seks sluzy glownie prokreacji. i jest on raczej dla ludzi odpowiedzialnych. powininen byc. bo widze ze nie jest..
i zeby na forum pytac sie czy jest sie w ciazy..
Myslałam, że przede wszystkim ... przyjemnośći!

Też jestem ciekawa wyniku testu.

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:31:35

skończą się kiedyś te wątki? tracę nadzieję ;|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 13:33 przez LadyMarz.

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:33:45

oj jeszcze ich kilka bedzie :) zobaczycie dziewczeta:)
A do autorki watku idz do ginekologa, na pewno Ci powie co sie dzieje:) ale sie nie stresuj

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:40:24

Proponuje zrobic jeszcze raz test,mozliwe ze zrobilas go zle.Jesli wynik znow bedzie negatywny,to raczej nie jestes w ciazy.Aby sie upewnic idz do ginekologa!!!!

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:42:59

ja tez ciągle śpię mam zawroty głowy -ale to wina mojej anemii
ciągle jem (ale nie tyję-dziwne:|) - ale to wina tabletek anty które biorę
okres może Ci się spóźniać np przez stres, jakieś tabletki
Jeśli testy pokazują wynik negatywny to raczej nie ma czego się obawiać, lepiej idź do ginekologa a dodatkowo zrób sobie badania krwi u lekarza pierwszego kontaktu może przyczyna senności i zawrotów głowy tkwi w czymś innym np tak jak w moim wina anemii (przez to tez mam krótkie okresy bądz ich nie mam)

a bierzesz może tabletki antykoncepcyjne?
przez nie też czasem nie się okresu i to całkiem normlanie ;)
mam nadzieje że jakoś dojdziesz do punktu wyjścia i dowiesz się do się dzieje
Pozdrawiam! :)

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:44:06

Hej;)
Kochana lepiej idź do ginekologa ja robiłam testy 11 razy i dopiero za tym 11 razem pokazało że jestem w ciąży pozostałe testy zawsze pokazywały że nie jestem ;)
U ginekologa okazało się że jestem w 2 miesiącu . Z tego co czytam to masz dużo objawów ciąży ,ja nie miałam tylko okresu także to różnie bywa.
A jeśli spróbowałabyś się uspokoić może po prostu tak bardzo martwisz się tym że jesteś w ciąży że od tego czytania wydaje Ci się że masz jej objawy . Najlepiej po prostu iść do ginekologa niech Cię zbada zrobi USG i się dowiesz ;)
Bycie mamą nie jest takie złe ;D
Pozdrawiam

Czy moge byś w ciąży?

29 lut 2012 - 13:48:18

Wiem z własnego doświadczenia,że za kazdym razem jak się mysli,że jest się w ciązy-to się nie jest. Po prostu wszystkie objawy pochodza z Twojej glowy i z tego,że o tym myślisz. Ja byłam w ciązy dopiero wtedy,jak nie miałam takiej histerii i miliona objawów. Także wątpie. Prawdziwe objawy ciążowe zaczynaja sie około 6,7 tygodnia ciąży:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wywolac miesiaczke?