Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

6 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:11:01

to normalne ze szukasz info wszedzie gdzie sie da.ja tez tak robiłam, nie wiadomo dlaczego to jakos uspokaja ze sie wygada byle gdzie.
a co do objawów rzeczywiscie sa idealne dla ciąży, ja takie miałam tez tylko apetytu nie było przez te mdłosci i zawroty głowy.
ale takie objawy moga tez pasowac do innych dolegliwosci, chocby zwykłe przesilenie wiosenne
jak jajniki bolą to moze byc owulacja bo przy ciąży chyba nie bolą, ale nie wiem
test raczej niewiarygodny, po terminie prawie i mocz pewnie tez dzienny nie poranny.
zrób test rano

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:12:52

zrób jutro jeszcze jeden test i mimo wszystko przejdź się do lekarza. nawet jak nie jesteś w ciąży to ten okres spóźnia Ci się z jakiegoś powodu.

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:13:22

Ja dopiero dowiedziałam się w 7 mym tygodniu ciąży... a też na początku jakoś w drugim tygodniu już byłam a test mi nie wykrył

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:15:06

Moja siostra przy drugim dziecku setki razy robiła testy (razem jeżdziłyśmy) i nic, nawet brała leki na wywołanie miesiączki a się okazało że jest w ciąży :)

Najlepszym wyjściem jest iść do ginekologa :)

a dowiedziała sie że jest w ciąży jakoś w 3 miesiącu chyba :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-27 20:16 przez x19agusia89x.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:16:33

poczekaj jeszcze troche, skoro test wyszedł negatywny raczej nie powinnaś być.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:18:05

Jak Ci się spóźnia okres i boisz się że jesteś w ciąży to "objawy" same Cię nękają:P Przesadzasz z tym przemęczeniem itp bo chcesz tak myśleć, robisz test- wynik negatywny ale Ty dalej w stresie, no i latanie do łazienki co chwila bo wydaje Ci się, że chyba dostałaś :P Skądś to znam :D
Skoro wynik negatywny to na pewno w ciąży nie jesteś ;) także głowa do góry, nie stresuj się, bo to pogarsza sprawę, lada dzień dostaniesz okres :)

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:21:24

przeciez my cie nie przebadamy ? idź do lekarza.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:23:54

I tak dzięki a wszystkie ''porady'' dziewczęta :)
Dokładnie tak jak mówisz:) z tego stresu szukam porad wszędzie, choć wiem że to nic nie da generalnie.
I bardzo mozliwe że za bardzo przesadzam.
poczekamy zobaczymy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-27 20:28 przez syla9292.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:28:25

hmm ja bym na Twoim miejscu zrobiła drugi test, z porannego moczu..
nie wiem czy taka wizyta u ginekologa Ci cokolwiek da, jeżeli nawet jesteś w ciąży to podejrzewam że tak wczesnej lekarz nie potwierdzi ;/

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:57:27

i jak wiesz już coś? ;)

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:00:17

a może masz torbiele na jajnikach?

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:08:22

Jesli chcesz sie wstrzymać z wizyta u ginekologa co uwazam ze bylo by konieczne i popieram kolezanke patisonka1 ale uwierz ze testy klamia szczególnie płytkowe jeden jedyny z ktorego ja bylam zadowolona i nigdy mnie nie zawiódł to BOBOtest taki zółty wiec mozesz go sprawdzic ale nic nie da tyle pewnosci co ginekolog;)

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:09:42

możesz

ale nie musisz;)

może zrób test z krwi, a z wynikiem, czy pozytywnym, czy negatywnym, idź do ginekologa

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:15:30

spóźniał mi się okres, zrobiłam test z porannego moczu- wynik negatywny
za 2 dni poszłam do ginekologa- ciąża 3 tydzień :)
tak czy siak zrób test rano, a najlepiej hcg z krwi i będziesz pewna na 100% a i wizyta u ginekologa Ci nie zaszkodzi

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 21:15:50

mozesz byc w ciązy, zrob test po 15dniach!!!ja tak mialam !!ze test wykrywa ciążę troszke pozniej niz w instrukcjii--niestety--

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wywolac miesiaczke?