Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:39:46

zrob sobie badanie krwi jest skuteczne w 100% a nie wierz w jakies magiczne testy gdzie jeden mowi nie a drugi powie tak...

ja tez czekam na miesiaczke po tabletkach mial byc w ciagu 7 dni dzis mija 5 dzien i nic -zero hehe ale u mnie to bedzie jakby co powód do radosci a nie do smutku ;)

wiec tak jak pisze chcesz miec 100% pewnosci zrob badanie kwri ;)

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:40:25

Ale glowa do gory to nie takie straszne. najgorzej jest powiedziec rodzicom ale ci za zwyczaj mowia ze nei placze sie nad rozlanym mlekiem czy to nie zadna tragedia tylko trzeba sie cieszyc. a jak sie juz urodzi to bedzie oczkiem w glowie dziadkow. 9 miesiecy szybko przeleci uwierz najgorzej jest ostatni miesiac wtedy wyczekujesz tego dnia a jak sie juz go doczekasz to boisz sie jak cholera zeby wszystko bylo wporzadku z malenstwem.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:40:31

skoro test był przeterminowany o rok to dość oczywiste, że wynik mógł być zakłamany.. w końcu po coś jest ta data ważności!

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:42:18

Cytat
bezalbo
wyślij próbkę moczu to Ci powiemy;D

Nasikaj na monitor jak to mówią:)

A tak na serio, to skąd możemy wiedzieć? Jeśli byłaś na tyle dorosła żeby się kochać to bądź na tyle dorosła i idź do lekarza a nie pytasz nas o to tu. Boże...

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:46:51

Wiesz co na spokojnie, poczekaj pare dni i zrób ponownie test. Jeśli będzie niegatywny to i tak mimo wszystko zgłoś sie do lekarza i sie przebadaj.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:48:13

Jutro z rana robię test.
Wiem że to głupie, że piszę takie rzeczy, ale już normalnie szaleje z tych nerwów. :)
Tragedii by nie było jak bym miała dzidziusia ale wolała bym jeszcze nie teraz :)

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:51:37

'Czy mogę być w ciąż?' Tak pozwalam Ci.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 2/5

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:54:48

zrób jeszcze jeden test. jeśli znów wyjdzie negatywny, a dalej będziesz się tak czuła, idź do ginekologa lub do lekarza rodzinnego. a jeśli wyjdzie pozytywny to gratulacje. ;)

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:58:34

Myśle ze po takim czasie wynik testu wyszedłby prawidłowy;) ale zdarza sie ze wyniki nie wychodza wiarygodne, najlepiej zglos sie do ginekologa. Tak jak pisały dziewczyny wczesniej, Twoje objawy moga byc spowodowane stresem wiec myslę ze szanse ze to ciaza są okolo 30 %

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 19:59:48

Cytat
Yagga_yo
'Czy mogę być w ciąż?' Tak pozwalam Ci.

dobree;D

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:01:03

Nasikaj na monitor jak to mówią:)

A tak na serio, to skąd możemy wiedzieć? Jeśli byłaś na tyle dorosła żeby się kochać to bądź na tyle dorosła i idź do lekarza a nie pytasz nas o to tu. Boże...[/quote]

tak więc nie rozumiem po co odpowiadasz??
Poza tym bardziej proszę o poradę a nie odpowiedź na pytanie czy jestem w ciązy.

Pozdrawiam

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:01:36

zrób kolejny sobie ,ja kiedyś tez tak miałam było mi nie dobrze i w ogóle kreciło mi sie w głowie ale jak sie potem okazało to głównie moje urojenia

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:04:11

Nie wiem

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:05:09

Cytat
syla9292
Nasikaj na monitor jak to mówią:)

A tak na serio, to skąd możemy wiedzieć? Jeśli byłaś na tyle dorosła żeby się kochać to bądź na tyle dorosła i idź do lekarza a nie pytasz nas o to tu. Boże...

tak więc nie rozumiem po co odpowiadasz??
Poza tym bardziej proszę o poradę a nie odpowiedź na pytanie czy jestem w ciązy.

Pozdrawiam[/quote]

A jaką radę mamy ci dać? Wszystkie napisały : idź do ginekologa my ci nie pomożemy.

Czy moge byś w ciąży?

27 lut 2012 - 20:06:46

to że Ci sie okres spóźnia niczego jeszcze nie dowodzi, a to jak się czujesz może być spowodowane różnymi czynnikami, a to ciągłe jedzenie, hmm po prostu już sobie wkręciłaś ciążę..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wywolac miesiaczke?