Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:00:49

Hej. Mam 22 lata. Piszę bo mam taki problem. współżyłam z narzeczonym 14 lutego, ale z zabezpieczeniem, poza tym to były dni niepłodne. Rok temu przestałam brać pigułki i teraz zabezpieczamy się tylko gumką, ale narzeczony nigdy nie kończy we mnie. 17 lutego powinnam dostać okres i nadal go nie ma. 22 lutego zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Śluzu nie mam żadnego. Od czasu do czasu lekko bolą mnie jajniki, może nie tyle co bolą ale je czuje. Dziś jest 35 dzień cyklu. Zawsze mój cykl trwał 28-29 dni. 4 miesiące temu wzięłam pigułkę 72 po bo zabezpieczenie zawiodło. Boję się, że mogę być w ciąży. Pomóżcie

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:03:22

nie jesteś w ciąży tylko masz rozregulowany cykl.Brałaś hormony to normalne.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:04:27

można mieć okres do 3 m-ca ciąży,ale skoro test nie wykazał,to nie wiem;
może to zwyczajny stres opóżnia Ci cykl.
Wybierz się do lekarza

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:05:30

Jak naprawde bylo zabezpieczenie i nie peklo to jak ty chcesz byc w ciazy?Ja mysle ze dostaniesz okres:)

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:08:42

Miałam podobnie. Aktualnie jestem na tabletkach, bo miałam też cykl rozregulowany.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:08:46

nie panikuj, to jeszcze gorzej działa na Twój organizm :)

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:09:21

wiem, że może piszę jak jakaś 13 latka, ale poprostu zawsze miałam okres regularny. Tylko miesiąc po tej tabletce przesunał mi sie o 4 dni. jeśli do końca tygodnia nie dostanę to pewnie pójdę do lekarza.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:11:04

Ja nie mialam okresu 2 tygodnie, bolaly mnie jajniki i prosze .. Bylam w ciazy.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:14:51

do 2 tygodni ma prawo się spóźniać z różnych przyczyn.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:18:55

Studiujesz? Jesli tak to pewnie jesteś po sesji - stres, zmęczenie mogło przyczynić się do tego, że spóźnia Ci się okres. Do tego teraz stresujesz się, że jesteś w ciąży, która w Twoim przypadku jest niemożliwa - zabezpieczenie nie zawiodło, chłopak nie kończy w Tobie, miałaś wtedy prawdopodobnie dni niepłodne, a do tego zrobiłaś już test i wyszedł negatywny.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:21:01

hej:) na pewno nie jesteś w ciązy. Może Ci się po prostu spoźniA, SAM FAKT WSPÓŁŻYCIA TO MOŻE POWODOWAĆ, ALE W CIĄZY NIE JESTEŚ. NIE MARTW SIĘ I LEĆ PO PODPASKI, bo lada dzień Cię dopadnie nasza zmora. Pozdrawiam i zyczę delikatnych bóli brzucha i wogóle braku PMS.:)

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:24:33

Cytat
PeEmKa22
nie jesteś w ciąży tylko masz rozregulowany cykl.Brałaś hormony to normalne.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:42:49

No mam nadzieję, że mnie dopadnie ;) A bóle brzucha to mam straszne, co też jest przyczyną do zmartwień, bo i zdarza mi się wymiotować w pierwszym dniu @.

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:58:05

Hej dziewczyny :) po odstawieniu tabli jest większe prawdopodobieństwo na zejście w ciążę :) to nie żadne regulowanie cyklu..... Moja bratowa Odstawila table w grudniu a w styczniu dokładnie pod koniec dokl 25.01.2011 zaszła w ciążę więc zdjęcie spokój z przekonywaniem dziewczyny ze ńie jest w ciąży.. A tym bardziej te bóle Jajnikow...
Moja rada- poczekaj do dwóch tyg spóźnienia i idź czympredzej do lekarza... Popros o usg dopochwowe ponieważ brzuszne może zawieść w początkach ciąży nie zawsze jest skuteczne i jestem tego dobrym przykładem ;)
Przez usg brzuszne nie byłam w ciąży tydzień pózniej poszłam z bólem Jajnikow zrobiono mi dopochwowe i prosze :))) okazało sie ze to ciąża...
Mam cudnego synka i jestem sczesliwa mamuska ;))))
Pozdrawiam cieplutko

Okres spóźnia sie tydzień.

24 lut 2012 - 10:58:47

Mnie ze stresu spóźnił się kiedyś 15 dni, spokojnie.. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w jakim wieku rodziłyście