Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dla mnie lasinelle to najlepsze tabletki antykoncepcyjne. Ale zaznaczam DLA MNIE. Każdy ma inny organizm i takie tabletki poprostu trzeba dobrać. Wczesniej brałam takie po których przytyłam i wgl było źle, a te sa dla mnie idealne. Waga niska, ochota na sex jest, samopoczucie ogólnie super. Tak więc dziewczyny badajcie się przed wybranie tabletek antykoncepcjynych.

Cytat
soso
o kazdych by mozna bylo tak powiedziec... kazdy ma inny organizm i nie wazne jakie to tabletki to zawsze sie znajda takie osoby którym nic nie bedzie, jak i takie które beda miały całą liste nieporządanych efektów ubocznych.
Ja np biore YAZ i nic mi nie jest, tylko mi piersi urosly, a tak to wszystko w normie, a slyszalam tez wiele opinii negatywnych na temat tych tabsow

Kolejny raz słyszę, że po Yazach rosną piersi. Może moje też urosną!:D
Hah, śmiejmy się...
Ja od 8 lat biorę Jasminelle, jestem nimi zachwycona. Trochę schudłam, dobrze się czuję. W zeszłym miesiącu przerzuciłam się na Yaz, bo brakło moich w aptece, gdzie miałam odpis recepty. Wzięłam je, bo skład jest praktycznie taki sam. No...może trochę większy apetyt:) Zadowolona jestem i z Jasminelle i z YAZ...ale, co organizm to inne przysposobienie leku.

wszystko to dziadostwo! a potem płacz bo jedna z drugą dzieci nie mogą mieć. róbcie tak żeby nie zajść w ciąże a nie tablety żreć ;/

Lesinelle też brałam i teraz mam 17miesięcznego synka, i nie piszczcie mi że źle brałam leki lub zapomniałam, po postu zaszłam w ciąże podczas stosowania tych tabletek.
więc odstawiłam tabletki raz na zawsze. Poza tym po co faszerować się lekami hormonami jeśli one pobudzają komórki nowotworowe!

Witam!!!
Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Lesine nowe kupione dokładnie miesiąc temu ale jak się okazało mam na nie uczulenie plamy na skórze. Są oryginalnie zapakowane i termin ważności 04/2017r. Cena za jedno opakowanie to 18 zł.

Witam!!!
Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Lesine nowe kupione dokładnie miesiąc temu ale jak się okazało mam na nie uczulenie plamy na skórze. Są oryginalnie zapakowane i termin ważności 04/2017r. Cena za jedno opakowanie to 18 zł.

Witam!
Mam do sprzedania tabletki Lesine 3mg + 0,03 mg termin ważności 04/2017r. Nowe oryginalnie zapakowane. Mój lekarz przepisał mi je ale jak się okazało mam po nich uczulenie plamy i wysypki na skórze. Po prostu źle się po nich czuję... w zależności jak na kogoś działają. Mam do odsprzedania 3 opakowania. Cena 1 opakowania to 18 zł ja zapłaciłam 25,30.
Proszę o kontakt e mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) Agnieszka, Cieszyn

Cytat
agnisia707
Witam!!!
Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Lesine nowe kupione dokładnie miesiąc temu ale jak się okazało mam na nie uczulenie plamy na skórze. Są oryginalnie zapakowane i termin ważności 04/2017r. Cena za jedno opakowanie to 18 zł.

Witam!!!
Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Lesine nowe kupione dokładnie miesiąc temu ale jak się okazało mam na nie uczulenie plamy na skórze. Są oryginalnie zapakowane i termin ważności 04/2017r. Cena za jedno opakowanie to 18 zł.

Witam!
Mam do sprzedania tabletki Lesine 3mg + 0,03 mg termin ważności 04/2017r. Nowe oryginalnie zapakowane. Mój lekarz przepisał mi je ale jak się okazało mam po nich uczulenie plamy i wysypki na skórze. Po prostu źle się po nich czuję... w zależności jak na kogoś działają. Mam do odsprzedania 3 opakowania. Cena 1 opakowania to 18 zł ja zapłaciłam 25,30.
Proszę o kontakt e mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) Agnieszka, tel. 697 555 781 Cieszyn



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 19:39 przez agnisia707.

Sprzedam dwa opakowania tabletek LESINE. Jedno nieużywane, drugie zaczęte na pierwszym blistrze (zużyty tylko czwartek) zapłaciłam za jedno 37 zł. Moja cena to 20 zł. Pozdrawiam
tel. 508936206

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

to wszystko zależy od organizmu. Jedni toleruje takie tabletki, a inne kobiety po nich czuja się źle. Tak czy siak trzeba najpierw dać organizmowi szanse na przyzwyczajenie sie do leku. Ja tam przerzuciłam sie na tabletki z naturalna pochodna progestronu i czuje sie dobrze.

Co do ceny KRAKÓW ale w innych miastach pewnie tez. APTEKA SŁONECZNA. W dwóch innych aptekach i co patrze na necie to jakos 30 zł. Tam kupiłam za 16zł a farmaceutka mi proponowała zamiennik za 11zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strach przed narkozą.