Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

19 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
maildoelki
Ja przez ok. 8 lat brałam Yasmine i nic mi nie jest wyniki badań mam dobre i wszystko jest jak należy, teraz za namową mojej ginekolog zamieniłam je na Lesine o takiej samej zawartości obu hormonów. Ciekawa jestem czy będą mi służyły równie dobrze jak Yasmine. Czy ktoś z obecnych na forum miał taką sytuację że zmienił Yasmine na Lesine?

Ja zmieniłam, z tym, że Yasminelle na Lesinelle i nie odczuwam absolutnie żadnej różnicy w działaniu, różnica za to jest w cenie, bo Lesinelle są jakieś 10-15zł tańsze:)

Cytat
soso
o kazdych by mozna bylo tak powiedziec... kazdy ma inny organizm i nie wazne jakie to tabletki to zawsze sie znajda takie osoby którym nic nie bedzie, jak i takie które beda miały całą liste nieporządanych efektów ubocznych.
Ja np biore YAZ i nic mi nie jest, tylko mi piersi urosly, a tak to wszystko w normie, a slyszalam tez wiele opinii negatywnych na temat tych tabsow

też biore YAZ i moge to samo stwierdzić co Ty ;)

po tygodniu brania lesine stwierdzam że są identyczne co yasmin
żyję i nic mi nie jest

moja mama bierze już kilka lat i jakoś jej nic nie jest.
to chyba zależy od ogranizmu

Cytat
mala_mo1
Ja brałam Lesine przez tydzien - efekt to ZAKRZEPICA którą lecze juz ponad pół roku. Czy to nie jest dziwne,że to juz kolejny przypadek po przyjmowaniu tych samych środków antykoncepcyjnych. Generalnie pytanie każdego lekarza brzmiało - czy przyjmuje Pani środki antykoncepcyjne? Teraz strasznie tego żałuję...

pajaczki na nogach to zakrzepica?
jaki lekarz ci to zdiagnozowal,ja mam mase pajaczkow i troche mnie to martwi

Biore Lesine od roku i jak u mnie brak skutkow ubocznych. No chyba ze spadek libido ale to chyba nic dziwnego;)

Ja biore Lesine od sierpnia tego roku, są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne ale skutków ubocznych nie mam żadnych ;)
Chodzę i żyje ! ;)

dziewczyny, nadszedł w poniedzialek ten oczekiwany dzień brania tabletek lesinelle, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, gdyż miałam tylko plamienie a nie normalną miesiączke i zaczęłam brać tabletki, w tej chwili plamienia ustały zupełnie a jest to dopiero 3 dzień, czy któras z was tak miała? albo wie moze czy dobrze zaczełam stosowac tabletki?

jestem po 1 opakowaniu Lesine i ogólnie w miarę jest ok tylko moje libido spadło do 0 a przy tym męczy mnie suchość pochwy. do tej pory brałam yasmin i bardzo byłam płaczliwa, smutki mnie non stop dopadały, dlatego zrobiłam zamiane ale nie wiem na jak długo

Idiotyczny wątek,każdy organizm reaguje inaczej.

jestem po tygodniu brania lesinelle i jestem zadowolona z początku jedynie bolała mnie dosyć mocno głowa, natomiast teraz bolą mnie piersi (aczkolwiek na ten skutek uboczny narzekać nie będę :D :D) jest dobrze, myslałam ze bedą jakieś większe skutki uboczne ale jednak jestem zadowolona z efektu, ja na brak libido nie mogę narzekac:D wręcz przeciwnie :D:D ale co racja to racja na każdego działa inaczej :)

Cytat
19BaMbOoChA90
Dziewczyny, nie sugerujcie się nowo powstałymi kontami, to jest reklama albo antyreklama, a nie opinie poparte na własnych doświadczeniach. Nie zastanowiło was nigdy jak dużo nowych kont pojawia się w wątkach o konkretnych markach, zwłaszcza leków ;)?

Cytat
richie112
Cytat
magdalena03
Czy tych postów nikt nie weryfikuje. Kopiec bzdur. Lesinelle i Lesine sa na polskim rynku zaledwie od kilku miesiecy wiec nie jest możliwe,żeby któras brała je ponad rok-kłamstwo. Podobnie Naraya/Asubtela-dokładnie ten sam skład ale tańsze( ok. 20zł). W ciągu roku zadna zakrzepica sie nie "urodzi", przy zawartości drospirenonu tez cieżko utyć, chyba że się żre na potęgę:-).
Zdaje mi sie ,że na forum walczą firmy farmaceutyczne. Kochana konkurencja:-)
Moze i tak jest jak mowisz, ale od kiedy naraya kosztuje 20 zł? Ja biore i place w najtanszej aptece 36,50 zl.

Ja za Naraye place 26,50 wiec w sumie dyche taniej niz Ty;) ale to chyba zalezy od miasta, apteki itd.

A co do watku - biore Naraye, jako zamiennik Lesinelle/Yasminelle i czuje sie wysmienicie;) Tak wiec jak widac tabletki na kazdego skutkuja inaczej, dlatego jest ich TYLE aby kazdy mogl wybrac cos dla siebie...

również strasznie po nich utyłam. efekt + 7kg więcej :)

U mnie naraya 27 zł. Biorę od 5 mies i czuję się dobrze, nie narzekam na jakieś skutki uboczne. Na początku oczywiście były, typu ból głowy, nudności i zwiększony apetyt, ale przeszły szybko. Normalnie zawsze przed okresem bolały mnie piersi i to zostało, natomiast zniknął ból brzucha.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o radę/pomoc