Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

51 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 --> ->|

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dzstiory
kolejny wątek, w którym coś Ci dlega...
No i? Co Cię to obchodzi?

nie interesuj sie <moderacja>

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ecri16
matra no to niby co powinnam zrobić? Nie będę na siłę kłaść się do szpitala,skoro nikt mi tego nawet nie zaproponował. Mój lekarz rodzinny mnie olewa,na wszystko przepisuje falvit ewentualnie inne witaminki

Domagaj się, jak nie od rodzinnego to od ginekologa - masz prawo wymagać skierowania na oddział zawsze jeśli masz jakiekolwiek podstawy do tego.

nie mam tego, ale od tego czytania bolą mnie jajniki :(

Cytat
matra
Cytat
ecri16
matra no to niby co powinnam zrobić? Nie będę na siłę kłaść się do szpitala,skoro nikt mi tego nawet nie zaproponował. Mój lekarz rodzinny mnie olewa,na wszystko przepisuje falvit ewentualnie inne witaminki

Domagaj się, jak nie od rodzinnego to od ginekologa - masz prawo wymagać skierowania na oddział zawsze jeśli masz jakiekolwiek podstawy do tego.

Ok,no to może pójdę jeszcze raz do niego,bo mówił,że jakbym miała jakieś wątpliwości,pytania itd to żebym przyszła nawet bez umawiania się. Przyjmuje wt i śr to może jeszcze dziś podejdę
Ktoś może ma jeszcze jakieś informacje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-27 16:04 przez ecri16.

Współczuję Ci,ale na pewno będzie dobrze,musi być :)

Umówiłam się do innego lekarza na jutro rano,mam nadzieję,że nie potwierdzi tego :( Czy to prawda,że prywatny lekarz nie może przepisać badań na nfz?

Moja ciocia to ma, ale udało jej się urodzić dwie cudowne córeczki więc szanse na dziecko są spore ;)

Wyleczyć całkowicie się nie da, zaleczyć trochę tak, ale efekt jest taki, że na dziecko są nikle szanse :( osobiście nie choruję na to ale ktoś z mojego otoczenia tak. Ale zawsze są szanse nawet te najmniejsze więc trzeba wierzyć,

ja wczoraj od ginekolog uslyszalam
"na szczescie nie masz policystycznych jajnikow, a tego sie balam najbardziej"
hmm ja sama nie sadzilam ze w ogole moglam je miec. w sumie nic na ich temat nie wiem, no tyle, ze ich nie mam :P

Ja się dowiedziałam,że najlepiej by było,żebym zaszła w ciążę teraz lub jak najszybciej,oczywiście po przyjmowaniu tabletek wywołujących owulację itd, ale przecież ciąża to nie takie hop siup,żeby tak sobie zachodzić :(

A ile masz lat? Chciałabyś mieć dziecko?

Mam 18,jak pisałam w 1 poście bardzo bym chciała,jednak nie wcześniej jak za rok,po maturze,ale mój chłopak w ogóle nie chce mieć dzieci a przecież go nie zmuszę :( A on nie rozumie,że to dla mojego zdrowia :(

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ecri16
Ja się dowiedziałam,że najlepiej by było,żebym zaszła w ciążę teraz lub jak najszybciej,oczywiście po przyjmowaniu tabletek wywołujących owulację itd, ale przecież ciąża to nie takie hop siup,żeby tak sobie zachodzić :(

na jakiej podstawie tak stwierdzono?

A ja o tym schorzeniu dowiedziałam się z szafy...hmmmm..może mam?? W tym roku dwa razy poroniłam..czego nikomu nie życzę,włosy wypadały garściami..teraz troszkę mniej,ale nadal wypadają,mimo szczerych chęci i diety zamiast schudnąć przytyłam..i czasem odczuwam ból jajnika i dosyć często ból w krzyżu..co jeszcze..tłuste włosy..myję codziennie..do tego sucha skóra..a jak mi jakiś pryszcz wyskoczy,to go spirytusem,albo pastą do zębów natrę i znika

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

Przetłuszczające sie włosy- codzienne mycie,b. ciemne włoski( wąsik, bródka, na dole pleców, linia pępka, uda itp), brak miesiaczki po 40,70 dni, brak owulacji, pełno pęcherzyków na jajnikach, wypadające włosy i otyłość typu męskiego- boczki i naokoło- to moje objawy. Badania hormonów ok, cytologia 1 gr, pierwszy lekarz stwierdził ze taka moja uroda, drugi że policystyczne jajniki, po badaniu usg i dobrych wynikach hormonów. Idę do trzeciego, który zajmie się tym fachowo a nie stwierdzi coś, skasuje stówe a na moje pytania zacznie mieć pretensje że skoro nie planuje dziecka to po co mam się tym teraz przejmować... Żaden nie zlecił mi wiecej badań, choćby po to żeby stwierdzić nasilenie tej choroby... Szkoda słów...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zgrubienia po plastrach anty