Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 09:53:37

Cytat
zakrecona38
zrob sobie dzidecko hehhe po ciazy bole przestaja byctakie

to prawda :)

bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 09:57:55

nospa forte

bole menstruacyjne

20 lis 2012 - 10:00:54

ja jeździłam na zastrzyki
a teram mam super tabletki, które przepisał mi ginekolog " Bufren" naprawdę pomagają ale trzeba wiziąć jak ból się zaczyna, nie jest taki silny albo nawet dzień przed okresem... w ogole lekarz mi mówił, żeby jakiekolwiek tabletki brać jak ból jest jeszcze delikatny...

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

bole menstruacyjne

29 mar 2022 - 14:40:13

Nie wiem czy wiecie ale obecnie jest legalna medyczna marihuana. Obecnie takie terapie prowadzone są w coraz większej ilości osrodków w Polsce. Oraz dają bardzo dobre i bezpieczne rezultaty w leczeniu wielu dolegliwości, z ktorymi nie radziły sobie standardowe metody leczenia.

https://centrum-mk.pl/wplyw-marihuany-na-organizm-plusy-i-minusy-marihuany
Szczególnie dobre działanie daje w leczeniu dolegliwości bólowych jak jest opisane na stronie.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 4/5

bole menstruacyjne

22 kwi 2022 - 20:45:22

Wydaje mi się, że nie trzeba posuwać się aż tak daleko, z pewnością wystarczy ziołowy preparat na bóle menstruacyjne z wyciągiem z wierzby. Stosuję salio SF femi i mi zawsze pomaga

bole menstruacyjne

28 lip 2023 - 17:06:30

witam, silne skurcze menstruacyjne nie są normalne
byłaś u ginekologa?
Chodze do lekarza tej kliniki https://doktorpro.sk/bratislava/services/gynecology/treatment-of-menstrual-dysfunction

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

bole menstruacyjne

14 sie 2023 - 09:42:14

Też jestem zdania żeby mówić o wszystkim lekarzowi, takie bóle mogą świadczyć o endometriozie, może powinnaś się zgłosić do szpitala medicover na odpowiednią diagnostykę? Tam szybko dostaniesz odpowiedź czy masz endometriozę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cytologia